2

Bo na Puchar Króla jest większa motywacja, co tam jakiś pucharek ze Ligę Mistrzów? Na co to komu potrzebne :D

4

Moja siostra też ma urodziny, jesteś rodziną z moim szwagrem? :D

7

Celebracja zdobycia Pucharu Króla

0

Jestem ślepy, albo nie widzę, żeby podali nazwę jakieś gazety, radia czy cokolwiek innego. Równie dobrze mogli napisać, że media z Republiki Zielonego Przylądka donoszą, że Messi czy jakiś inny topowy piłkarz przejdzie do ich ligi.

0

0

I wziąć się za trening, a nie zawracać cztery litery.

0

Nie co a kto, polska piosenkarka :P

2

Fan – osoba podziwiająca człowieka, grupę ludzi, dzieło sztuki bądź ideę. Jest to skrót od słowa fanatyk, jednak jest mniej pejoratywny, a nawet ma pozytywny wydźwięk. Fani określonego zjawiska często organizują się, tworząc tzw. fankluby lub organizują imprezy z tym związane.
Wikipedia

8

Zawodowy w zapasach są?

0

Jeśli ja miałbym do wyboru reprezentowanie słabego i mocnego kraju, chociaż pochodziłbym z tego słabszego to wybrałbym mocniejszy, żeby mieć szanse na tytuły, jeśli oczywiście miałbym pewność, że będę regularnie grać.

0

W du... Internecie

0

Swojego kraju on nie reprezentuje, sam powiedział, że jego krajem jest Algieria.

1

On się żegnał, nikomu nie kazał iść spać...

1

Taka dmuchana pani, która cały czas się dziwi :P

2

0

A ja czekam już na kolejny sezon.

0

Działa, dzięki wielkie :)

0

W Cyfrowym Polsacie jest na trzy urządzenia mobilne. Kiedyś korzystałem na PC i teraz czasami na telefonie. Po formacie komputera wyskakuje komunikat, że osiągnięto limit urządzeń mobilnych. I co mam w takim przypadku zrobić?

1

Chleb ze smalcem i ogórkiem kiszonym.

1

Musi być jakość super, hiper, mega ultra HD czy 720p wystarczy? :P

0

Halama se tu wali rum

1

Ja kiedyś za podobny komentarz dostałem bana. Powodem była prowokacja. Ktoś się chyba na żartach wtedy nie znał ;)

0

Mi czkawką odbijają się pytania o kupny/typy, ale co zrobisz jak nic nie zrobisz?

5

Nie napiszę co sądzę o tych ocenach, bo dostałbym bana.

0

Model, nie marka.

0

Mi w Łebie się podoba.

2

Ja mam skierowanie na co innego, ale dzwoniłem do jednego szpitala i powiedziała mi pani, że mam przyjść w poniedziałek albo piątek od rana. Byłem w piątek o ósmej... Powiedziała mi, że za późno. Poszedłem do innego szpitala i tam rejestrują od 12:30 do 13:00, ale od poniedziałku do czwartku...

0

W piątek.

0

Może symulki cię nie interesują, ale za takie zachowania powinna być kartka.

1

A skąd oni mieli wiedzieć jak te mecze się potoczą? :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?