tadzik447
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wielkopolska
16 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Bo na Puchar Króla jest większa motywacja, co tam jakiś pucharek ze Ligę Mistrzów? Na co to komu potrzebne :D
4
Moja siostra też ma urodziny, jesteś rodziną z moim szwagrem? :D
7
Celebracja zdobycia Pucharu Króla
0
Jestem ślepy, albo nie widzę, żeby podali nazwę jakieś gazety, radia czy cokolwiek innego. Równie dobrze mogli napisać, że media z Republiki Zielonego Przylądka donoszą, że Messi czy jakiś inny topowy piłkarz przejdzie do ich ligi.
0
WP to nie witryna, WP to stan umysłu.
https://sportowefakty.wp.pl/pilka-nozna/750098/lionel-messi-w-arsenalu-ma-w-tym-pomoc-luis-enrique
0
I wziąć się za trening, a nie zawracać cztery litery.
0
Nie co a kto, polska piosenkarka :P
2
Fan – osoba podziwiająca człowieka, grupę ludzi, dzieło sztuki bądź ideę. Jest to skrót od słowa fanatyk, jednak jest mniej pejoratywny, a nawet ma pozytywny wydźwięk. Fani określonego zjawiska często organizują się, tworząc tzw. fankluby lub organizują imprezy z tym związane.
Wikipedia
8
Zawodowy w zapasach są?
0
Jeśli ja miałbym do wyboru reprezentowanie słabego i mocnego kraju, chociaż pochodziłbym z tego słabszego to wybrałbym mocniejszy, żeby mieć szanse na tytuły, jeśli oczywiście miałbym pewność, że będę regularnie grać.
0
W du... Internecie
0
Swojego kraju on nie reprezentuje, sam powiedział, że jego krajem jest Algieria.
1
On się żegnał, nikomu nie kazał iść spać...
1
Taka dmuchana pani, która cały czas się dziwi :P
2
https://pbs.twimg.com/media/DbANhzfU0AAAsd0.jpg:large
Poprawione :D
0
A ja czekam już na kolejny sezon.
0
Działa, dzięki wielkie :)
0
W Cyfrowym Polsacie jest na trzy urządzenia mobilne. Kiedyś korzystałem na PC i teraz czasami na telefonie. Po formacie komputera wyskakuje komunikat, że osiągnięto limit urządzeń mobilnych. I co mam w takim przypadku zrobić?
1
Chleb ze smalcem i ogórkiem kiszonym.
1
Musi być jakość super, hiper, mega ultra HD czy 720p wystarczy? :P
0
Halama se tu wali rum
1
Ja kiedyś za podobny komentarz dostałem bana. Powodem była prowokacja. Ktoś się chyba na żartach wtedy nie znał ;)
0
Mi czkawką odbijają się pytania o kupny/typy, ale co zrobisz jak nic nie zrobisz?
5
Nie napiszę co sądzę o tych ocenach, bo dostałbym bana.
0
Model, nie marka.
0
Mi w Łebie się podoba.
2
Ja mam skierowanie na co innego, ale dzwoniłem do jednego szpitala i powiedziała mi pani, że mam przyjść w poniedziałek albo piątek od rana. Byłem w piątek o ósmej... Powiedziała mi, że za późno. Poszedłem do innego szpitala i tam rejestrują od 12:30 do 13:00, ale od poniedziałku do czwartku...
0
W piątek.
0
Może symulki cię nie interesują, ale za takie zachowania powinna być kartka.
1
A skąd oni mieli wiedzieć jak te mecze się potoczą? :D