tadzik447
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wielkopolska
16 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Włącz sobie kategorię wesele lub impreza na Open.fm :P
Edit, ewentualnie jakieś disco polo i posprawdzaj co Ci się może spodobać :P
9
Jeśli chodzi o mecz z Romą to tak, będzie w TVP.
0
Dobrze.
5
Gdyby tak za dwa tygodnie śnieg spadł to byłyby białe święta :D
0
Napisał "pewnie", a więc przypuszcza.
2
Chociaż jedna osoba mnie rozumie :D Upał jest dobry tylko i wyłącznie jak się jest nad morzem, ale to i tak niezbyt duży, tak tylko, żeby dało się wysiedzieć na plaży :D
1
Ale za to latem nie mogę wytrzymać, zimą jak człowiek zmarznie to wystarczy się cieplej ubrać, a latem to i na golasa można latać i jest za gorąco.
0
To jak przetrwałeś jak chyba dwa lata temu przez dwa tygodnie było -20 stopni Celsjusza? :D
2
Ja tam się nie dziwię, bo też jestem odporny na taką temperaturę jak jest teraz, nawet jak mam wyjść na dwór (co prawda na chwilę) , np, wyrzucić śmieci czy jak ktoś przyjedzie i chcę wyjść na papierosa i mu towarzyszę, to jak po domu chodzę na krótko i w laczkach, tak idę na dwór. Nawet jak były mrozy, bo to co teraz jest to nie mróz :P
0
Ja nie znam, ale teraz użytkownik Ghandi mógłby odpisać "tak" albo "nie" :D
1
Tego, tego i tamtego :P
0
A może zamiast ja Ci to piwo przywozić to spotkamy się w knajpie w Miłosławiu? :D
1
Nawet nie zauważyłem, że odpowiadam na komentarz miłośniczki piwa Miłosław :D
6
Tak.
0
Masz taki nick jak dyrektor nazwisko w firmie, w której pracuje :P
0
Jakie szkoda, przecież Lech wygrał :)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Papier możesz za darmo z toalety wziąć :D
17
Na stacji benzynowej kupisz zupę chmielową i krupnik :P
0
Stolica? :P
0
Ja też pykam w haxa, ale teraz nie będę grał, bo dopiero z roboty wróciłem i mi się nie chcę;)
0
W kierunku morza czy gór? :D
0
Daleko? :D
0
Do Miłosławia mam około 10 kilometrów :P
0
Od czego? :D
0
Warka, Książ czarny speciał, Żubr, Lech premium i pils.
0
Mogę jeszcze polecić Kung Fury :D jedna z najgłupszych komedii jakie widziałem, ale za to śmieszna. A lektor to wisienka na torcie, Tomasz Knapik. Któż tego głosu nie zna? :P
1
Gladiatora też chyba każdy zna, a polecić można :D
4
Interstellar, jaki gatunek preferujesz czy to bez różnicy? :P
0
Komentarz usunięty przez użytkownika