0

Włącz sobie kategorię wesele lub impreza na Open.fm :P
Edit, ewentualnie jakieś disco polo i posprawdzaj co Ci się może spodobać :P

9

Jeśli chodzi o mecz z Romą to tak, będzie w TVP.

0

Dobrze.

5

Gdyby tak za dwa tygodnie śnieg spadł to byłyby białe święta :D

0

Napisał "pewnie", a więc przypuszcza.

2

Chociaż jedna osoba mnie rozumie :D Upał jest dobry tylko i wyłącznie jak się jest nad morzem, ale to i tak niezbyt duży, tak tylko, żeby dało się wysiedzieć na plaży :D

1

Ale za to latem nie mogę wytrzymać, zimą jak człowiek zmarznie to wystarczy się cieplej ubrać, a latem to i na golasa można latać i jest za gorąco.

0

To jak przetrwałeś jak chyba dwa lata temu przez dwa tygodnie było -20 stopni Celsjusza? :D

2

Ja tam się nie dziwię, bo też jestem odporny na taką temperaturę jak jest teraz, nawet jak mam wyjść na dwór (co prawda na chwilę) , np, wyrzucić śmieci czy jak ktoś przyjedzie i chcę wyjść na papierosa i mu towarzyszę, to jak po domu chodzę na krótko i w laczkach, tak idę na dwór. Nawet jak były mrozy, bo to co teraz jest to nie mróz :P

0

Ja nie znam, ale teraz użytkownik Ghandi mógłby odpisać "tak" albo "nie" :D

1

Tego, tego i tamtego :P

0

A może zamiast ja Ci to piwo przywozić to spotkamy się w knajpie w Miłosławiu? :D

1

Nawet nie zauważyłem, że odpowiadam na komentarz miłośniczki piwa Miłosław :D

6

Tak.

0

Masz taki nick jak dyrektor nazwisko w firmie, w której pracuje :P

0

Jakie szkoda, przecież Lech wygrał :)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Papier możesz za darmo z toalety wziąć :D

17

Na stacji benzynowej kupisz zupę chmielową i krupnik :P

0

Stolica? :P

0

Ja też pykam w haxa, ale teraz nie będę grał, bo dopiero z roboty wróciłem i mi się nie chcę;)

0

W kierunku morza czy gór? :D

0

Daleko? :D

0

Do Miłosławia mam około 10 kilometrów :P

0

Od czego? :D

0

Warka, Książ czarny speciał, Żubr, Lech premium i pils.

0

Mogę jeszcze polecić Kung Fury :D jedna z najgłupszych komedii jakie widziałem, ale za to śmieszna. A lektor to wisienka na torcie, Tomasz Knapik. Któż tego głosu nie zna? :P


1

Gladiatora też chyba każdy zna, a polecić można :D

4

Interstellar, jaki gatunek preferujesz czy to bez różnicy? :P

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?