2

Ja sobie trochę w GTA program i być może w haxballa.

15

Zimową porą to może nie, ale wiosną latem czy jesienią można sobie w weekend na fuchę iść. A pewniaczków nie ma, bo faworytowi może słabszy dzień się przytrafić i koniec marzeń o wycieczce na Malediwy :)

1

Kubacki powinien wygrać z Japończykiem. Polak świetnie spisuje się na tej skoczni.

0

W sumie to wczoraj śniła mi się wojna nuklearna.

0

Dni w serwisie
Ponad 1300

1

Dzieci znalazły sobie kolejna "zabawę." Szkoda słów na takie coś.

1

Jaki poranny? Druga w nocy jest! :P

36

Grał kiedyś ktoś w Barcelonie o nazwisku Touran, bo nie kojarzę gościa? :)

0

Elex. Teraz dwa tygodnie urlopu a między świętami a Sylwesterem do roboty?

2

Ja mam model Mi 5S plus i bardzo go sobie cenię

4

Legia, Pogoń i Śląsk mogą spaść, a awansować Chojniczanka.

0

Na telefonie można włączyć wersję dla komputerów i po problemie :P

0

Ja też nie widziałem, ale sobie wyguglowałem i wygląda mi to na telefon :)

0

Ja też za wyjątkiem Francji.

0

Jeszcze nocka przede mną, ale nawzajem :P

0

Jeśli kasa to nie problem, polecam aplikację WP Pilot na androida lub stronę https://pilot.wp.pl/tv

0

Biskupin ;)

1

Amerykańscy naukowcy zauważyli, że każdy kto kiedykolwiek pił wodę to zmarł :)

1

Właśnie wróciłem od lekarza, a za kilka godzin do roboty :)

1

Mam nadzieję, że dzisiaj też ci się uda wygrać, bo kibicuję Lechowi :)

0

Stare porzekadło mówi żeby nie obstawiać ligii polskiej.

2

Mnie ostatnio wciągnęła "Świt diabła - Stacja Zarya-1"

0

Ja kiedyś z chomika pobierałem, zobacz może nadal są.

0

To nie ma żadnego znaczenia, ja w tygodniu miałem wszystkie trzy zmiany i jeszcze cześć weekendu, bo pracowałem po dwa dni, tzn. dwa dni na rano, dwa dni na drugą zmianę, dwie nocki i dwa dni wolnego, z tym że pierwszy dzień odpoczynku był po drugiej nocce, a więc faktycznie było półtora dnia wolnego. Częściej miałem weekend w środku tygodnia niż faktycznie powinien być.

0

A na pierwszą zmianę nie idzie się wyspać. I nie ma różnicy czy kładziesz się wcześnie czy późno spać.

4

Adam i Ewa mogli być pierwszymi ludźmi, a jakiś czas później w innym miejscu mogli zostać stworzeni inni ludzie.

1

Ja nie byłem, ale znam kogoś kto był i twierdzi, że to jest najlepszy film jaki widział:)

0

Może, ponieważ Jezus jest i Bogiem, i człowiekiem, a więc jako Bóg może stworzyć i podnieść, ale jako człowiek już nie podniesie.

0

Ja wczoraj też w pracy na telefonie oglądałem i powiem ci, że lepiej wyglądało to niż na komputerze jakieś tam streamy. Aplikacja Wp Pilot na androida i ładnie śmiga ;). Na komputerze nie miałem okazji przetestować, ale pewnie jeszcze lepiej działa niż na telefonie, tylko że nie potrzeba aplikacji :)

0

Układanie słów z liter.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?