tadzik447
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wielkopolska
16 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Ja sobie trochę w GTA program i być może w haxballa.
15
Zimową porą to może nie, ale wiosną latem czy jesienią można sobie w weekend na fuchę iść. A pewniaczków nie ma, bo faworytowi może słabszy dzień się przytrafić i koniec marzeń o wycieczce na Malediwy :)
1
Kubacki powinien wygrać z Japończykiem. Polak świetnie spisuje się na tej skoczni.
0
W sumie to wczoraj śniła mi się wojna nuklearna.
0
Dni w serwisie
Ponad 1300
1
Dzieci znalazły sobie kolejna "zabawę." Szkoda słów na takie coś.
1
Jaki poranny? Druga w nocy jest! :P
36
Grał kiedyś ktoś w Barcelonie o nazwisku Touran, bo nie kojarzę gościa? :)
0
Elex. Teraz dwa tygodnie urlopu a między świętami a Sylwesterem do roboty?
2
Ja mam model Mi 5S plus i bardzo go sobie cenię
4
Legia, Pogoń i Śląsk mogą spaść, a awansować Chojniczanka.
0
Na telefonie można włączyć wersję dla komputerów i po problemie :P
0
Ja też nie widziałem, ale sobie wyguglowałem i wygląda mi to na telefon :)
0
Ja też za wyjątkiem Francji.
0
Jeszcze nocka przede mną, ale nawzajem :P
0
Jeśli kasa to nie problem, polecam aplikację WP Pilot na androida lub stronę https://pilot.wp.pl/tv
0
Biskupin ;)
1
Amerykańscy naukowcy zauważyli, że każdy kto kiedykolwiek pił wodę to zmarł :)
1
Właśnie wróciłem od lekarza, a za kilka godzin do roboty :)
1
Mam nadzieję, że dzisiaj też ci się uda wygrać, bo kibicuję Lechowi :)
0
Stare porzekadło mówi żeby nie obstawiać ligii polskiej.
2
Mnie ostatnio wciągnęła "Świt diabła - Stacja Zarya-1"
0
Ja kiedyś z chomika pobierałem, zobacz może nadal są.
0
To nie ma żadnego znaczenia, ja w tygodniu miałem wszystkie trzy zmiany i jeszcze cześć weekendu, bo pracowałem po dwa dni, tzn. dwa dni na rano, dwa dni na drugą zmianę, dwie nocki i dwa dni wolnego, z tym że pierwszy dzień odpoczynku był po drugiej nocce, a więc faktycznie było półtora dnia wolnego. Częściej miałem weekend w środku tygodnia niż faktycznie powinien być.
0
A na pierwszą zmianę nie idzie się wyspać. I nie ma różnicy czy kładziesz się wcześnie czy późno spać.
4
Adam i Ewa mogli być pierwszymi ludźmi, a jakiś czas później w innym miejscu mogli zostać stworzeni inni ludzie.
1
Ja nie byłem, ale znam kogoś kto był i twierdzi, że to jest najlepszy film jaki widział:)
0
Może, ponieważ Jezus jest i Bogiem, i człowiekiem, a więc jako Bóg może stworzyć i podnieść, ale jako człowiek już nie podniesie.
0
Ja wczoraj też w pracy na telefonie oglądałem i powiem ci, że lepiej wyglądało to niż na komputerze jakieś tam streamy. Aplikacja Wp Pilot na androida i ładnie śmiga ;). Na komputerze nie miałem okazji przetestować, ale pewnie jeszcze lepiej działa niż na telefonie, tylko że nie potrzeba aplikacji :)
0
Układanie słów z liter.