0

Ja pobrałem z Darkwarez.pl.

0

Nie, po prostu korzystam z wersji dla PC.

10

Ja korzystam z telefonu i jakoś reklamy mi nie wyskakują.

1

U mnie w firmie jest jeszcze lepiej, kupili maszynę, która ma pracować zamiast ludzi, ale co chwile się psuje :D Człowieka idzie zastąpić innym człowiekiem, ale maszyny już nie zastąpisz :P

0

Włącz sobie w nocy RMF FM, około 3:30 zaczynają się opowieści z krypty :)

19

Jak mi można zremisować i jednocześnie stracić trzy punkty?

0

To jest niemożliwe, nie ma, nie było i śmiem twierdzić, że nie będze skoczka, który by przez cały sezon dominował, a gdzie dwóch?

6

To później patrzą na trzecie miejsca, a jeśli też by było ich tyle samo to potem na każde kolejne aż któryś miałby ich więcej.

1

Tak.

0

Akurat w moje urodziny...
Wiadomo czy będzie kolejna seria, bo pomysłów na dalszą fabułę może być od groma?

0

Ta autokorekta czasami zadziwia :D

4

Ja twierdzę, ze w końcu śnieg spadł. Zima to musi być zima, tak jak latem nie da się z powodu opałów wytrzymać, tak teraz trochę śniegu i mrozu nie zaszkodzi :)

0

Ja to tak źle się czuję, że dzwoniłem do roboty, że nie przyjdę :P

1

dbpolska.net.

2

Dla fanów DB, bez spojlerów. Odcinek naprawdę zacny :P

1

Z drugiej strony skąd mamy wiedzieć bez przeszywania czy coś nas zainteresuje? :)

0

Ja wczoraj skoki przespałem, a wstałem chwilę po nich, ale tak mi się spać chciało, że położyłem się znowu. Spałem do 2:30, wypiłem dwa piwka, trochę na kompie pograłem i gdzieś około 5 znowu mnie spanie zamuliło, położyłem się i wstałem teraz z pół godziny temu :D

0

To teraz każdy pójdzie do kierownika, prezesa, dyrektora czy tak do kogoś i powie, że nie będzie pracował w nocy, bo to nie zdrowe.

0

Obojętnie jaki, byle nie był ciekawy, bo przy ciekawym nie uśniesz. Może jakiś romans?

2

Hunter - ŚmierciŚmiech

1

Ja pewnie będę spał do wieczora, bo jestem po nocce, ale jakoś na razie spać mi się nie chce, ale trzeba jeszcze dziś iść stanąć do tej nierównej walki.

0

Powiedzmy, że dziś nawet powiększy przewagę do 20 punktów, żeby taką przewagę stracić to nie musi nawet katastrofalnie skoczyć, wystarczy średnio, zważywszy na to, że Niemiec też bardzo dobrze i daleko skacze.

0

Że co?

7

Sporo wyjątków, Umtiti, Paco, Dine, Semedo.

19

Ja np. mam go w ignorowanych.

2

Konkretne urodziny też :P

9

W lipcu urlop :P

1

Jak ja pracowałem na czterobrygadówce to chodziłem po dwa dni, tzn. dwa razy na pierwszą zmianę, dwa razy na drugą, dwie nocki i dwa dni wolnego z tym, że święta miałem wolne, a zakład oprócz świąt szedł non stop, a niedzielę tylko co czwartą zrobili wolną.

0

Lepsza nocka niż pierwsza zmiana. Ja mam trzy nocki. To w Trzech Króli też idziesz? Ja z tego powodu, że święto wypada w sobotę mam wolne dzisiaj.

0

Odpuść sobie szkołę w tym tygodniu :P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?