tadzik447
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wielkopolska
16 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie jesteś wtajemniczony to się nie udzielaj :P
41
Tak.
0
Myślę, że w takiej sytuacji piłkarze specjalnie słabo by grali, żeby związek zwolnił takiego trenera ;)
1
Znowu mądrze.
1
Co po co? Nawet nie wiem o jaką melodię chodzi.
3
Nie.
3
Kosmici opuszczają Ziemię. Jeden kosmita mówi do drugiego: Patrz, walczą o to, która religia jest bardziej pokojowa...
0
Któryś rok do tytułu było tak, że w jeden weekend kończyły się skoki, a tydzień później zaczynała się formuła 1 :)
28
Kupuj papierosy z Ukrainy i sprzedawaj w Polsce drożej :P
1
Szlak w sensie, że droga? ;P
3
Schlieri jak poleciał :D
0
Mi by pasowało, bo mam abonament w Cyfrowym Polsacie :P
0
Na miejscu prezesa siedzi :P
0
Przypomnę te słowa przy upałach 30 plus ;)
0
A za kilka miesięcy będziesz umierał z powodu upału. Lepiej żeby było jak jest niż się męczyć.
2
Wp.pl i wszystko jasne, na tej i innej jej podobnych nic mnie nie zdziwi, autorzy artykułów mają bujną wyboraźnię :P Napradę wierzycie, że to wydarzenie miało miejscie, bo ja nie, liczą się tylko kliknięcia :P
0
I pomyśleć, że w najbliższą niedzielę będzie ostatni odcinek...
1
Uciekaj stamtąd zanim Cię zje :D link poszedł na priv, żeby bana nie było :P
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Odległość może jest ta sama, ale zakłócenia mogą być spowodowane grubszymi ścianami czy innymi przeszkodami :P
0
Może w drugim telewizorze masz słaby sygnał WIFI?
5
A ja znam i teraz bardzo dużo zarabia, jeśli oczywiście wziąć pod uwagę przeciętnego Kowalskiego.
0
Też zrobię coś w ten deseń, ale pożyczę laptoka od szwagra :P
7
Messi w "Twoja twarz brzmi znajomo" :D
2
Pewnie uczył się bukmacherki od ciebie :P
0
Wydaje mi się, że tak, wszystko mam jak na screenach z instrukcji.
0
Szukam speca od komputerów :P Mianowicie chodzi o to, żeby po zrobieniu maszyny wirtualnej na Windows 10 zainstalować "obok" Windowsa "XP". Doszedłem do (link poniżej) :"Maszyna wirtualna jest włączona, aby przejść do jej uruchomienia z menu Akcja wybieramy polecenie Uruchom bądź klikamy na ikonę włączenia.
https://zapodaj.net/18813dc4a7d86.png.html
Po włączeniu wirtualnego komputera następuje instalacja systemu operacyjnego. Na rysunku poniżej przykład instalacji systemu Windows 7." Problem w tym, że nie mogę uruchomić instalacji, pomoże ktoś? :P
Link do strony: http://slow7.pl/windows-7/item/115-windows-10-hyper-v-czyli-jak-uruchomic-wirtualny-system
1
W sobotę mecz i następnego dnia święto, czyli moje urodziny :P
2
16:00 Puchar Świata w Vikersund: Konkurs drużynowy mężczyzn na skoczni HS 240 / TVP 1, Eurosport 1
1
http://www.planowaniewesela.pl/warto_wiedziec/pierwszy-taniec-weselny
Na dole strony masz rumbę :P znaczy nie na dole tylko, trzeba troszkę niżej zjechać.