- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1310 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1310 Culés
9
Kumpel do wyciagniecia 460 zeta mial, w 91 minucie Monpelie traci gola na 2:2 xDDDD
Pisalem graj kontre na remis 30 zeta po kursie 8.0, nie co Ty xD
https://gm.efortuna.pl/nahled-tiketu?ticket_id=Mzk5MDI4NDc1NzU3MjEwMDoy8vXq8l77GmYkcFs%3D&kind=MAIN
0
@Socjopata ale to xDDD to potrzebne?
2
@Socjopata Pewnie uczył się bukmacherki od ciebie :P
15
@mekston Czasami trzeba
1
@tadzik447 Akurat moje typy mu weszly po 2 + kurs
4
@mekston Oj przestań. Czasami można walnąć sobie xD w komentarzu. Niektórym zdarza się rzadziej, niektórym częściej (np. mi).
0
@Socjopata Przyganiał kocioł garnkowi ;)
0
@Filip_10 Też mam pecha czasami, ale taka pazerka mnie rozłożyła, co za różnica te 400, czy 460, a tak miałby lekką ręką 250 +
0
@Socjopata A no ja się nie znam, nie stawiam, nie stawiałem i stawiać nie będę, ale śmieje się :D A jak to mówią pazerny Janusz traci dwa razy ;)
0
@Socjopata Tez ich miałem i Sociedad, 1200 do wyjęcia :P
0
@kuba1624 Czasami jednak warto taki Liverpool na grubym handi zagrac u siebie :D
1
@Socjopata Miałem ich na tym kuponie, wlasnie dlatego pytałem Cię o handi. :D
0
@Socjopata faktycznie - szkoda ze kontry nie zagral - to jednak dobre ubezpieczenie.
Chyba juz w tym momencie wiedzial, ze reszta weszla nie?