tadzik447
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wielkopolska
16 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ronaldo jest za bardzo jaki przepraszam bardzo?
1
Liverpool zaraz po Barcelonie jest moim ulubionym zespołem, więc będę trzymał kciuki za The Reds.
5
Frajerem roku to akurat jest mój szef :P
2
No to teraz Liverpool po puchar!
21
Liczy się każda część ciała, którą można strzelić gola, więc tylko ręce się nie liczą.
0
Podobno nie ma głupich pytań...
0
Kiedyś czytałem artykuł, w którym było napisane, że jeśli ludzie żyliby 150 lat to każdy miałby tę chorobę, bo jakieś zmiany w mózgu zachodzą, ale póki co to chyba ludziom nie grozi tak długa egzystencja :D
2
Tak.
0
Franciszko Smudelho.
0
Przyciszcie słuchawki :P
1
Wszystko układało się dobrze.
0
Interstellar, Teoria wszystkiego, Poranek kojota, Kariera Nikosia Dyzmy, Mecz ostatniej szansy, Plan ucieczki. Na razie tyle :P
0
Tak, każda aktywność fizyczna jest wskazana.
2
Kiedyś miałem podobny problem, udało mi się przywrócić niektóre pliki. Użyłem jakiegoś programu znalezionego w internecie, zabij mnie, a ci nie powiem, bo nie pamiętam jaki to był program, ale jest możliwe odzyskanie tych zdjęć, tylko nie wgrywaj żadnych nowych plików na to urządzenie (czy to telefon, dysk w komputerze, karta pamięci czy cokolwiek innego), bo to pewnie tylko zaszkodzi.
0
Heh, właśnie odpaliłem yt i takie coś mi wyskoczyło :P
0
Dzieciaki mają różne pomysły, wiem coś na ten temat, czasami są tak nieprzewidywalne, że głowa mała :D
0
To prawda, ale on wypił mało i to kilka godzin temu, a poza tym, wolałbym, żeby po drogach jeździli ludzie po jednym piwku, nie więcej, niż zmęczeni po nocnej zmianie. Niewyspani kierowcy (przynajmniej moim zdaniem) stwarzają większe zagrożenie niż tacy po jednym piwku i to jeszcze po kilku godzinach od wypicia.
60
Widziałem wiele śmiesznych gifów, ale ten jest na tyle dobry, że się z wami podzielę :P
https://kwejk.pl/obrazek/3173975/nieudane-uszustwo.html
3
*Czerwony
0
WP pilot, ale nie wiem czy jakiegoś limitu tam nie ma.
Edit, jest, ale chyba wystarczy pocztę na wp założyć, no chyba, że już masz tam konto, to wystarczy, że się zalogujesz :D
0
W tej chwili dwie opcje przychodzą mi do głowy. Pole i budowa.
1
Znam ten ból, trzeba święta przedłużyć.
0
A co to jest osiem sezonów po szesnaście odcinków? Ludzie przerywali oglądanie "Mody na sukces" i jakoś nikt nie płakał.
P.S. trzeba pamiętać, że w pierwszym sezonie było raptem sześć odcinków.
0
Powiedzmy, że Eugene wynalazł szczepionkę na tę chorobę i koniec serialu, zadowolony? Możesz przestać już oglądać?
0
Dlatego serial pod tytułem "The walking dead" trwa, bo jest dobry, czy się to podoba takiemu Norbiemu czy Generałowi czy nie. Jeśli coś mi się przestaje podobać to sobie odpuszczam. Co "za dzieciaka" lubiłeś? Grać w klasy, państwo - miasto, chińczyka? Robisz to do tej pory? No właśnie.
0
A co, inni nie mają prawa do kontynuacji, skoro tobie się nie podoba?
0
Jak sam napisał, cytuję "Rany...mam nadzieję, to ostatni sezon :The Walking Dead",bo już normalnie niebawem zrobią z tego "Trudne sprawy"...przynudzają tak,że masakra." Dlaczego ma być to ostatni sezon? Może tylko dlatego, że @norbi77 się nie podoba? Myślę, że więcej znajdzie się osób, które wyczekują kontynuacji serialu niż zakończenia serii. Nie mam na myśli tylko portalu fcbarca.com.
2
Dla niektórych serial "skończył się" po trzecim lub czwartym sezonie, a mi nadal się podoba, może mniej niż kiedyś, ale zawsze. Oglądałem też inne seriale, ale jak już przestały mi się podobać to je sobie odpuściłem, co za problem?
0
Jak się nie podoba to nie oglądaj. Co za ludzie...
0
Wyłącz blokowanie reklam w adblocku czy czego tam używasz i po problemie.