tadzik447
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wielkopolska
16 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Iniestą*
0
Ja tam nie widzę nic nadzwyczajnego w goleniu się na łyso, sam tak przecież robię :D
0
1
Tak.
0
Były.
0
Mam nadzieje, że Lech dziś też remisem nie wtopi :P
1
Ja też już po :P szkoda, że seria pomału dobiega końca.
0
To muszę poczekać za polskimi, bo z angielskimi za wiele nie zrozumiem :D
0
Ja jeszcze leżę, ale jak zaraz wstanę to sobie obejrzę. Polskie napisy już są czy z angielskimi oglądałeś?
8
Nic.
0
Nie, to pytanie nie jest do wszystkich, co prawda kiedyś miałem, ale mi się znudziło i skasowałem konto i jakoś żyję :P
12
Na co ci tak drogi komputer? W codziennym użytku nie będzie się niczym różnił od takiego za 2000 złotych.
6
On ma dopiero cztery lata :P
0
Akurat moja premia nie wiem od czego zależy, ale czy ona jest czy nie ma to nie widzę większej różnicy w wypłacie :)
15
Pierwszy tydzień będziesz zapierniczać, a po miesiącu będziesz sobie myślał: "a mam to gdzieś, niech mnie zwolnią." :D
0
A ja mam tak, że latem narzekam na upał i chcę zimę i jak już przyjdzie to się cieszę :}
0
A idź mi pan z tym latem.
1
To korzystaj na telefonie z wersji dla PC tak jak ja i po problemie, ani jedna reklama mi nie wyskakuje :P
1
Też im wysłałem :P
0
Mróz jak nie wiem, trzeba szykować się do apokalipsy.
5
Lepszy mróz niż upał :P
0
Warka, Książ, Lech, Żubr.
1
Najlepszy skecz jaki widziałem, za pierwszym razem śmiałem się jak głupi, a teraz znam go na pamięć :D
2
The Walking Dead.
4
A ja chciałbym finał Barca - Liverpool.
0
Tak na 40 procent ;P
0
Aliez bez problemu działa.
0
Nie, ciśnienie mam dobre, jeszcze nie wiem od czego. Zaraz obchód jest i pewnie wyniki też będą, bo badania w ubiegłym tygodniu miałem.
0
Czy ja wiem, łeb mnie już prawie rok boli ;)