0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Iniestą*

0

Ja tam nie widzę nic nadzwyczajnego w goleniu się na łyso, sam tak przecież robię :D

0

1

Tak.

0

Były.

0

Mam nadzieje, że Lech dziś też remisem nie wtopi :P

1

Ja też już po :P szkoda, że seria pomału dobiega końca.

0

To muszę poczekać za polskimi, bo z angielskimi za wiele nie zrozumiem :D

0

Ja jeszcze leżę, ale jak zaraz wstanę to sobie obejrzę. Polskie napisy już są czy z angielskimi oglądałeś?

8

Nic.

0

Nie, to pytanie nie jest do wszystkich, co prawda kiedyś miałem, ale mi się znudziło i skasowałem konto i jakoś żyję :P

12

Na co ci tak drogi komputer? W codziennym użytku nie będzie się niczym różnił od takiego za 2000 złotych.

6

On ma dopiero cztery lata :P

0

Akurat moja premia nie wiem od czego zależy, ale czy ona jest czy nie ma to nie widzę większej różnicy w wypłacie :)

15

Pierwszy tydzień będziesz zapierniczać, a po miesiącu będziesz sobie myślał: "a mam to gdzieś, niech mnie zwolnią." :D

0

A ja mam tak, że latem narzekam na upał i chcę zimę i jak już przyjdzie to się cieszę :}

0

A idź mi pan z tym latem.

1

To korzystaj na telefonie z wersji dla PC tak jak ja i po problemie, ani jedna reklama mi nie wyskakuje :P

1

Też im wysłałem :P

0

Mróz jak nie wiem, trzeba szykować się do apokalipsy.

5

Lepszy mróz niż upał :P

0

Warka, Książ, Lech, Żubr.

1

Najlepszy skecz jaki widziałem, za pierwszym razem śmiałem się jak głupi, a teraz znam go na pamięć :D

2

The Walking Dead.

4

A ja chciałbym finał Barca - Liverpool.

0

Tak na 40 procent ;P

0

Aliez bez problemu działa.

0

Nie, ciśnienie mam dobre, jeszcze nie wiem od czego. Zaraz obchód jest i pewnie wyniki też będą, bo badania w ubiegłym tygodniu miałem.

0

Czy ja wiem, łeb mnie już prawie rok boli ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?