- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1772 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
74
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
15 odpowiedzi
CLS63AMG
33
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
42 odpowiedzi
Karol145
0
@Dari0G daj cos sensownego, a nie znów personalia, nie interesuje mnie to. Zawsze gdy Dana partia... » Czytaj dalej
96 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1772 Culés
7
Taco hemingway i jego ulubiony piłkarz:
To kto był najlepszy w historii? Teraz podpadniesz albo fanom Realu, albo Barcelony.
- Nikomu nie podpadnę. Dla mnie najlepszy w historii był Ronaldo Nazario de Lima, czyli "gruby Ronaldo", bo tak niestety ochrzcił go internet. Do dziś jest moim idolem. Był pierwszym piłkarzem, którego losy zacząłem śledzić. Pierwszy plakat na ścianie? Właśnie on, w zielonym stroju Barcelony, z sezonu 1996/1997. Miał wtedy najlepsze przyspieszenie na świecie. Gdziekolwiek grał - kibicowałem tej drużynie, kochałem go.
Nawet Realowi Madryt?
- Tak, pamiętam jak przeszedł do Realu po mundialu w 2002 r. Mam w głowie jego pierwszą bramkę, widziałem ją na żywo w telewizji - świetny wolej po przyjęciu klatką piersiową, piłka najpierw odbiła się od ziemi, a potem poleciała w górę. Rzadkie zagranie. Myślę, że nie znajdziesz wielu ludzi, którzy strasznie by się ze mną kłócili o ten status Ronaldo. Oczywiście, można rozmawiać o statystykach, o jego kontuzjach. Gdyby nie one, Ronaldo byłby jeszcze lepszy. A i tak to mój piłkarz wszechczasów.
Miałeś jego koszulkę, ale taką z bazaru?
- Jasne, że tak. Tę Brazylii z 1998 r. To jest koszulka, którą mógłbym ci narysować z pamięci, miała taki śmieszny, zielony kołnierzyk. Miałem też koszulkę Nuno Gomesa, miałem nawet Bergkampa. Pamiętam też, że w 2002 r., jak cała reszta futbolowego świata, złapałem zajawkę na Senegal i zdobyłem koszulkę Papy Diopa. W zeszłym roku byłem w Marbelli na takim bazarku i z satysfakcją zobaczyłem, że takie koszulki wciąż są sprzedawane. Tęsknie za tymi czasami, jako dziecko kocha się piłkę w inny sposób.
http://www.sport.pl/pilka/1,65080,19674821,taco-hemingway-premier-league-to-trudna-do-zdefiniowania-magia.html tutaj cały wywiad z 2k16
Chociaż za to mogę propsować. :d
1
@Socjopata Pierwszy idol z dzieciństwa. Też miałem koszulkę Ronaldo z reprezentacji z 1998:-)
0
@Socjopata he mam koszulkę Ronaldo Barcy do dziś tak samo jak Rivaldo to byli grajkowie :)
1
@Szreko O taką Co chodzi ?
https://zapodaj.net/2427dc80942bf.jpg.html
0
@Socjopata Kibic Totków. To się lubi, to się szanuje. Może w końcu przesłucham coś od niego.
1
@Socjopata Moja pierwsza koszulka to Ronaldo z Interu :)
0
@Pablo83lbn Wiesz chciałbym żeby na niej było logo NIKE:) niestety nie stać było