- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 831 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
174
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Conradxc
6
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
35 odpowiedzi
Deathwing112
5
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być... » Czytaj dalej
35 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 831 Culés
0
Czy ktoś mógłby polecić coś SKUTECZNEGO i najlepiej z natychmiastowym efektem na ból zatok? W nocy obudził mnie potężny ból tuż nad nosem, na wysokości prawej brwi. Smarowałem Amolem, ale nie pomogło. Celować w klasykę - Ibuprom Zatoki, czy może znacie coś bardziej skutecznego?
0
@LuisSalvano Mi pomaga acatar zatoki tyle, że na efekt trochę się czeka.
0
@LuisSalvano Irigasin + Zatocan Forte. Mnie bardzo szybko pomogło
0
@Piasek101 Ja na zatoki cierpię od kilku lat, ale dopiero specjalista mi trochę pomógł, przepisał jakieś krople do nosa (nie pamiętam jakie) i trochę ulżyło, teraz mam skierowanie na prostowanie przegrody nosowej i mam nadzieję, że problem minie. Obecnie używam Buderhin, ale to na obrzęk w nosie, najlepiej udaj się do laryngologa po świętach i lepiej za wczasu to wyleczyć, możesz też stosować środki do płukania zatok, mi co prawda nie pomogły, ale jeśli teraz zaczyna się coś dziać to może akurat tobie pomogą, ja używałem specyfiku o nazwie Fixsin.
0
@LuisSalvano Theraflu polecam z tego co w sklepach dostepne bez recepty.
1
@LuisSalvano Możesz sobie wspomóc jakimiś domowymi sposobami. Ja używałem tych. Dało się poczuć ulgę ;)
1. Woreczek z solą podgrzewasz na suchej patelni, tak byś mógł przystawić do czoła i grzejesz. Potem znowu na patelnię i tak przez jakiś czas.
2. W garnku grzejesz trochę wody z solą, zdejmujesz z gazu, nachylasz się nad garnkiem, przykrywasz się jakimś ręcznikiem, tak żeby para nie uciekała i wdychasz na maksa. Tylko uważaj żeby się nie poparzyć!