1

Mój też wypominają :)

1

Nie znam się, ale się wypowiem :D

Z tego co zrozumiałem na wiki to odpowiedź "D".
Edit, z takim avatarem powinieneś wiedzieć :P

0

Pewnie chodziło Ci o Marcina Robaka.

1

Ja mam urządzenie wielofunkcyjne Brother i jak będę kupował kiedyś nowe to na pewno innej firmy.

5

Pierwszy Wiedźmin.

0

Mariolka najlepsza jest w tym serialu :)

0

Całkiem możliwe, bo widzisz, jak jest około 20 stopni to mi już jest gorąco, a przy jeszcze większych upałach - umieram.

0

Ja tam bym chciał przymrozki cały rok.

1

Lecha Poznań.

0

Zazdroszczę Ci takiej pogody.

0

Kiedyś też Michaiłem kupić pokojową antenę do odbioru naziemnej telewizji cyfrowej i mi to odradzono, podobno mogą być problemy z odbiorem. Najlepszą opcją jest antena zewnętrzna. Zawsze możesz kupić i spróbować tej pokojowej, bo dużo nie kosztuje, a nóż- widelec zadziała.

0

Ja wolę żeby było tak jak jest niż miałyby być upały.

0

The Walking Dead.

1

Ja tam nic nie wiem na ten temat :)

0

Jakoś to przeoczyłem, ale z drugiej strony boczni obrońcy częściej atakują niż bronią, przynajmniej w Barcelonie :)

1

Barcelona będzie grać lidze szóstek?

10

Arka Puchar, Lech Mistrza i prawie każdy w kraju zadowolony.

0

Tak.

0

Właśnie wytłumaczyli.

0

To może "Zabójcza bliskość" Beverly Barton. Książka trochę chora, ale niektórym może się podobać.
Edit, W poprzednim poście zapomniałem o Sezonie burz :P, ale chyba o tym wiesz skoro czytałeś Sapkowskiego :P. Idąc tym tropem to może Tolkiena mógłbym polecić?

0

Ogólnie Skellige to nawiązanie do Skandynawii, więc nie ma co się dziwić, że nazwy miejscowości są podobne lub takie same.

0

Ostatnie życzenie, Miecz przeznaczenia, Krew elfów, Czas pogardy, Chrzest ognia, Wieża Jaskółki, Pani Jeziora.

1

The walking dead.

25

Nie powinno się nic stać, ale jak już się coś stanie to nie miej pretensji do mnie.

0

Odpowiadam na pierwsze pytanie: gra. Jeśli zaś chodzi o drugie to tak zadecydowała drużyna bądź trener. :)

0

To chyba nie ma, ale zawsze możesz dokupić te kanały, 15 złotych czy coś tam około tego to nie jest dużo.

0

Ja sobie chyba od właśnie tego serducho rozwaliłem.

1

Messi
Puyol
Xavi
Iniesta
Abidal

6

Piękny avatar :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?