tadzik447
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wielkopolska
16 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Mój też wypominają :)
1
Nie znam się, ale się wypowiem :D
Z tego co zrozumiałem na wiki to odpowiedź "D".
Edit, z takim avatarem powinieneś wiedzieć :P
0
Pewnie chodziło Ci o Marcina Robaka.
1
Ja mam urządzenie wielofunkcyjne Brother i jak będę kupował kiedyś nowe to na pewno innej firmy.
5
Pierwszy Wiedźmin.
0
Mariolka najlepsza jest w tym serialu :)
0
Całkiem możliwe, bo widzisz, jak jest około 20 stopni to mi już jest gorąco, a przy jeszcze większych upałach - umieram.
0
Ja tam bym chciał przymrozki cały rok.
1
Lecha Poznań.
0
Zazdroszczę Ci takiej pogody.
0
Kiedyś też Michaiłem kupić pokojową antenę do odbioru naziemnej telewizji cyfrowej i mi to odradzono, podobno mogą być problemy z odbiorem. Najlepszą opcją jest antena zewnętrzna. Zawsze możesz kupić i spróbować tej pokojowej, bo dużo nie kosztuje, a nóż- widelec zadziała.
0
Ja wolę żeby było tak jak jest niż miałyby być upały.
0
The Walking Dead.
1
Ja tam nic nie wiem na ten temat :)
0
Jakoś to przeoczyłem, ale z drugiej strony boczni obrońcy częściej atakują niż bronią, przynajmniej w Barcelonie :)
1
Barcelona będzie grać lidze szóstek?
10
Arka Puchar, Lech Mistrza i prawie każdy w kraju zadowolony.
0
Tak.
0
Właśnie wytłumaczyli.
0
To może "Zabójcza bliskość" Beverly Barton. Książka trochę chora, ale niektórym może się podobać.
Edit, W poprzednim poście zapomniałem o Sezonie burz :P, ale chyba o tym wiesz skoro czytałeś Sapkowskiego :P. Idąc tym tropem to może Tolkiena mógłbym polecić?
0
Ogólnie Skellige to nawiązanie do Skandynawii, więc nie ma co się dziwić, że nazwy miejscowości są podobne lub takie same.
0
Ostatnie życzenie, Miecz przeznaczenia, Krew elfów, Czas pogardy, Chrzest ognia, Wieża Jaskółki, Pani Jeziora.
1
The walking dead.
25
Nie powinno się nic stać, ale jak już się coś stanie to nie miej pretensji do mnie.
0
Odpowiadam na pierwsze pytanie: gra. Jeśli zaś chodzi o drugie to tak zadecydowała drużyna bądź trener. :)
0
To chyba nie ma, ale zawsze możesz dokupić te kanały, 15 złotych czy coś tam około tego to nie jest dużo.
0
Eleven Sports.
http://www.cyfrowypolsat.pl/oferta/aktualnosci/eleven-i-eleven-sports-otwarte-okna.cp
0
Ja sobie chyba od właśnie tego serducho rozwaliłem.
1
Messi
Puyol
Xavi
Iniesta
Abidal
6
Piękny avatar :)