0

Wszystkiego najlepszego, Primaaprilisowcy :)

2

Est Est.

1

W moje urodzinki :)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

KS Sparta-Sklejka Orzechowo

2

Ja tam nawet jak było około minus piętnastu stopni to spałem przy uchylonym oknie :)

4

Idealna to jest tak około 15 stopni, powyżej dwudziestu jest mi za gorąco.

0

A ja wtedy mam urodziny, ale tak wysokich temperatur to nie lubię i jeszcze na nockę do roboty.

0

Na filmie nie idzie tak się wystraszyć jak w grze, ale podam kilka moich ulubionych, bo pewnie o kilku zapomnę. Sinister, Annabelle Obecność, Kobieta w czerni, Projekt Lazarus, Kroniki Watykanu, no i zapomniałem o jakiś, bo coś mi świta, ale nie wiem jeszcze co :) No i wiem jeszcze jaki film, tak trochę to dziwnie zabrzmi w kontekście tego co napisałem wcześniej, ale tytuł filmu to "Coś", ale jeszcze pewnie kilka tytułów mi umknęło :)

0

Przeżyjmy to jeszcze raz!


0

Gdybym wygrał takie pieniądze to bym się zwolnił z roboty :)

0

A co było z reprezentacją Polski trzy lata temu, a co jest obecnie? Czas idzie do przodu :)

0

U nas też rządzi pewnien nieboszczyk.

0

Ja mam.

1

Nie da się.

7

Ja z kolei wolę zimę niż wiosnę czy tym bardziej lato. Dzisiaj mi jest gorąco, a co to będzie za miesiąc, dwa, bo od czerwca do września to nawet nie chcę myśleć.

1

To kończ z tym.

1

Też kiedyś nie chciałem telefonu dotykowego, a teraz nie wyobrażam sobie, żebym takowego nie posiadał.

Ja bym polecił telefony z rodziny Xperia Z. Miałem Xperię Z i Z3 compact, bardzo dobre były, więc myślę, że cała reszta też jest na wysokim poziomie.

Tego z podanego przez ciebie w linku to nie mam, ale po zmianie Z3 compact kupiłem sobie właśnie Xiaomi, ale model Mi5s plus. Fantastyczny telefon, jeżeli Redmi 4 PRO choć w połowie jest tak dobry jak mój to bierz śmiało. Ogólnie ludzie polecają firmę Xiaomi, więc możesz go kupić.

0

Chyba zauważyłem, ale nic nie jest tym, czym wydaję się być :)

2

I co z nim, bo nie rozumiem?

0

Wtedy jeszcze nie wiedział jak bardzo się mylił.

0

Nie.

0

Logan: Wolverine.

6

To jest "remontada" nie przez wielkie "R". To jest "remontada" przez wielkie "R" "E" "M" i tak dalej.

Blaugrana al vent, un crit valent
tenim un nom, el sap tothom:
Barça , Barça, Baaarça!

0

Myślę, że tak.

0

Jakby można było kupić za pobraniem to już by była zamówiona.

4

O 05:55. Tak się zaczyna transmisja na eleven.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Też oddawałem regularnie krew, ale od jakiegoś czasu mam problemy z sercem i zaprzestałem tego procederu :P

7

Odpowiadam, że nie wiem czy jest jakiś dobry matematyk, który zrobi za ciebie zadanie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?