tadzik447
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wielkopolska
16 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Każdy telewizor obecnie sprzedawany musi odbierać cyfrową telewizję naziemną, jeśli tak nie jest sprzedawca musi poinformować o tym klienta. Mam LG, jeżeli będę kupował telewizor to z całą pewnością kupię odbiornik innej firmy.
1
Kung Fury.
0
Stoch trzeci, Żyła i Kot w dziesiątce, ale miejsc nie pamiętam. Kubacki jedenasty.
Edit, jeden z użytkowników podał wyniki http://www.skijumping.pl/wyniki.php?id_zawodow=3562
0
Kung Fury.
0
Poproszę o link do kwalifikacji do skoków w Willingen na androida.
0
Ja dostałem dostęp, ale niezbyt mi się podoba.
1
Jeden z najlepszych seriali.
0
W mixie jest zarejestrowany "z urzędu."
0
Jaki jest ten budżet?
2
Kiedyś było inne jedzenie, teraz faszerują nas samą chemią.
0
Mogą być warunki dla wszystkich idebtyzve, jeśli skocznia będzie wybudowana na hali.
0
Nie podam w kolejności, bo tak się nie da. Gladiator, Władca pierścieni, Hobbit, Terminator, Dzień Niepodległości, Harry Potter, X-MEN, Interstelar, Planeta Małp, Jumanji, Egzorcyzmy Emilly Rose. Wszystkie części tych filmów (jeżeli jest kilka) i pewnie o kilku tytulach nie pamiętam.
0
A ja się dziwię tym, którzy przegrywają a dalej grają.
2
Setkę cytrynówki.
1
Władca pierścieni i Hobbit, ale pewnie już je widziałeś:)
1
Harry Potter nigdy się nie nudzi, czego nie można powiedzieć o pewnym świątecznym, polsatowskim "hicie"
0
Mi z kolei odradzano Huawei, znajomi je mają i nardekaja, a polecono Xiaomi mi5s plus. Mam go od niedawna. Jak narazie nie narzekam na niego.
3
Najgorszy jest wiatr...
0
Teraz to jest "byle do urlopu."
0
Tak, zawalił. Masz pecha.
0
Mnie bardziej denerwują płaczki, które narzekają, że kupon im nie wszedł.
0
Wrócił jeden z najlepszych zawodników w historii tej dyscypliny sportu to chyba normalne, że kibice wpadli w euforię.
0
Poprostu mam dosyć użalania jak to zakłady nie wchodzą.
0
No i?
1
Musisz przeinstalować system.
0
Ja właśnie czekam na kuriera z Mi5s plus.
25
Karolu! Co Ty chcesz zrobić?
0
Kiedyś taką wyłapałem, ale nie udało mi się jej odciągnąć na bok, bo koleżanka interweniowała :)
0
4
0
Pytanie do osób płacących przez PayU na allegro. Kupiłem pewien przedmiot i wybrałem płatność przez PayU, następnie założyłem konto(dodałem kartę płatniczą), ale coś poszło nie tak, miałem wpisać nazwisko panieńskie matki, ale system nie chciał go przyjąć. Próbowałem kilka razy, ale się nie udało. Wyskoczyła informacja, że "Twoja karta jest zablokowana w usłudze 3DSecure. Aby odblokować kartę w usłudze skontaktuj się ze swoim Bankiem." Postanowiłem więc, że zapłacę przy odbiorze, ale w statusie na allegro są dwie transakcje anulowane a na stronie payu, jedna jest rozpoczęta a druga anulowana. Której stronie ufać, allegro czy payu i czy po czasie pieniądze zostaną przekazane sprzedającemu czy na stronie payu zmieni się status na anulowana?