tadzik447
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wielkopolska
16 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Wrócę z roboty, zobaczę czy telewizor działa czy nie, bo coś szwankuje, jak nie działa to pozostaje internet...
3
Danie w mordę.
0
Połowa weekendu już minęła. Jeszcze jutro wolne i w sobotę do roboty :)
0
Dpd, ups, siódemka.
0
Weekend mam od wczoraj. Za to w sobotę i niedzielę do roboty:)
0
Ręka go boli :)
1
Jedno co bym chciał tego pana to majątek :)
0
Dziś ostatnia nocka i weekend :)
4
Oprócz bramkarza :)
1
Ja jutro zrywam noc, bo idę do roboty.
0
Nie bardzo. Zresztą jak każda reklama :)
0
A przy słuchaniu muzyki czy oglądaniu filmów jak one się sprawują?:)
1
Powodem takiej sytuacji jest brak interpunkcji w wypowiedzi Wojtka :)
0
Pierwszy kwietnia to najważniejszy dzień w roku. Obchodzę wtedy urodziny. Pozdrowienia dla wszystkich primaapriliowców.
0
Xperia Z3 jeśli znajdziesz, jak nie to Z2
0
Wiem, ale chodziło mi o to, jak wszyscy będą mogli grać.
0
Umtiti i Pique.
1
Coś się zbliża do ogniska. Czy ja dobrze słyszę? Duch przerywa nocy ciszę.
1
Nieprawda, śpimy tak ssmo długo z tym, że na zegarku będzie wcześniejsza godzina :)
2
Wolę iść na nockę niż na rano :)
2
Nie no, Malaga mogła by wygrać :)
0
O 15 zaczynam., a jutro jeszcze na nockę.:)
0
Ta, jutro o 23:00 kończę robotę :)
0
Bede grał w grę.
0
Mega rzut, Fifa 16 UT, Milionerzy, Ski jump, Flapping online.
0
Kiedyś, kiedyś też tak było, ale zdarzało się, że dwie ekipy spotykały się w jeden dzień, a innym razem żadnej nie było :)
0
Mi tam obojętne jakiś jest dzień, bo chodzę na czterobrygadówkę, tj. dwa razy pierwsza zmiana, dwa razy druga, dwa razy trzecia, dwa dni wolnego i tak w koło Macieju :) Czasami też nie wiem jaki jest dzień :)
2
Żyjesz w wielkim będzie. Samego Dzikiego Gona przeszedłem pięć razy. Gdzie poprzednie części? Dla porównania w Herosów grałem tylko raz, już bardziej wolę Super Mario Bross na Pegasusa :) Gothic powstał też coś około 15 lat temu i to jest klasyka gatunku.
1
No dobra, dlaczego jest to pierwsza część Wiedźmina, ewentualnie druga odsłona Gothica?
4
No dobra, gry, gry, jeszcze raz gry. Jaka gra jest najlepsza i dlaczego jest to Wiedźmin 3: Dziki Gon?