0

Wrócę z roboty, zobaczę czy telewizor działa czy nie, bo coś szwankuje, jak nie działa to pozostaje internet...

3

Danie w mordę.

0

Połowa weekendu już minęła. Jeszcze jutro wolne i w sobotę do roboty :)

0

Dpd, ups, siódemka.

0

Weekend mam od wczoraj. Za to w sobotę i niedzielę do roboty:)

0

Ręka go boli :)

1

Jedno co bym chciał tego pana to majątek :)

0

Dziś ostatnia nocka i weekend :)

4

Oprócz bramkarza :)

1

Ja jutro zrywam noc, bo idę do roboty.

0

Nie bardzo. Zresztą jak każda reklama :)

0

A przy słuchaniu muzyki czy oglądaniu filmów jak one się sprawują?:)

1

Powodem takiej sytuacji jest brak interpunkcji w wypowiedzi Wojtka :)

0

Pierwszy kwietnia to najważniejszy dzień w roku. Obchodzę wtedy urodziny. Pozdrowienia dla wszystkich primaapriliowców.

0

Xperia Z3 jeśli znajdziesz, jak nie to Z2

0

Wiem, ale chodziło mi o to, jak wszyscy będą mogli grać.

0

Umtiti i Pique.

1

Coś się zbliża do ogniska. Czy ja dobrze słyszę? Duch przerywa nocy ciszę.

1

Nieprawda, śpimy tak ssmo długo z tym, że na zegarku będzie wcześniejsza godzina :)

2

Wolę iść na nockę niż na rano :)

2

Nie no, Malaga mogła by wygrać :)

0

O 15 zaczynam., a jutro jeszcze na nockę.:)

0

Ta, jutro o 23:00 kończę robotę :)

0

Bede grał w grę.

0

Mega rzut, Fifa 16 UT, Milionerzy, Ski jump, Flapping online.

0

Kiedyś, kiedyś też tak było, ale zdarzało się, że dwie ekipy spotykały się w jeden dzień, a innym razem żadnej nie było :)

0

Mi tam obojętne jakiś jest dzień, bo chodzę na czterobrygadówkę, tj. dwa razy pierwsza zmiana, dwa razy druga, dwa razy trzecia, dwa dni wolnego i tak w koło Macieju :) Czasami też nie wiem jaki jest dzień :)

2

Żyjesz w wielkim będzie. Samego Dzikiego Gona przeszedłem pięć razy. Gdzie poprzednie części? Dla porównania w Herosów grałem tylko raz, już bardziej wolę Super Mario Bross na Pegasusa :) Gothic powstał też coś około 15 lat temu i to jest klasyka gatunku.

1

No dobra, dlaczego jest to pierwsza część Wiedźmina, ewentualnie druga odsłona Gothica?

4

No dobra, gry, gry, jeszcze raz gry. Jaka gra jest najlepsza i dlaczego jest to Wiedźmin 3: Dziki Gon?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?