19

Wiadomo, że trzeba teraz omijać Polsat szerokim łukiem.

1

A ja nienawidzę upałów. :)

1

Odpowiedziałem tylko na pytanie. Sam osobiście nie gram.

0

Interstellar.

0

Tak.

0

A Tadka to nie?

9

Żenada.

1

Ale jeżeli dobijający zawodnik jest w momencie strzału pierwszego zawodnika na spalonym to gol jest nieuznany. Jak najbardziej jest to asysta.

0

Dragon Ball :)

2

Tadzio Norek został zatrzymany :)

0

Chińczyk, grzybobranie.

0

Oglądaj tak jak ja na cda.pl :)

1

Age of Empires, Tzar, Kozacy.

4

Jesteś lekarzem?

0

Ty od Delfina?

0

Oglądałem el Classico, dopóki dopóty Real nie strzelił gola to ani razu się nie zacięło, po bramce ich trzy razy na minutę się zacinało. Nigdy więcej nie kupię tego badziewia. Co prawda strzelona bramka przez największego rywala boli, ale chociaż daliby obejrzeć mecz do końca...

6

Mi ktoś pomógł, ja pomogłem tobie, ty pomożesz komuś, trzeba sobie pomagać hehe :P

1

Też nie mogłem odznaczyć odpowiedzi poprzez klikniecie w powiadomieniu o tym, że dany użytkownik odpowiedział na komentarz. Jest opcja, żeby oznaczyć wszystkie jako przeczytane i to mi pomogło :)

0

O, dzięki, nie widziałem tej opcji :)

0

Problem z powiadomieniami. Też tak macie, że jak dostanie odpowiedź na komentarz, klikniecie w powiadomienie, a następnie że dany użytkownik odpowiedział na komentarz to powiadomienie nie znika? Co zrobić żeby usunąć te powiadomienia?

1

Ja jak widzę, że leci Kevin to momentalnie przełączam na inny program. Tego już nie mogę oglądać, ileż można? Jeżeli nie puścili by tego filmu w telewizji to i tak w dzisiejszych czasach nie stanowiłoby problemu pobranie tego filmu z internetu i oglądanie bez reklam.

0

Możesz mi jeszcze napisać, która z wymienionych przez ciebie gier jest twoim zdaniem najlepsza?

0

Witam. Jakie polecacie gry typu horror na komputer?

6

"Last Christmas", "Biegnie, biegnie renifer".

1

Real strzelił gola i transmisja na IPLA zaczęła mi się zacinać. Pierwszy i ostatni raz kupiłem nich dostęp.



Brawa dla Polaków w konkursie drużynowym w skokach narciarskich!

0

Co Norek?

0

Już za późno :P

3

Gdybyś pytał dwie godziny temu to poleciłbym "Goście w Ameryce".

0

No faktycznie, ale ze mnie gapa.

0

Wódkę, jeżeli są to jakieś okrągłe urodziny to, np. jeśli lubi majsterkować to zestaw narzędzi, jak woli chodizć na ryby to wędkę, jak na grzyby to nożyk i jakiś worek, torbę czy koszyk. Może lubi jeździć rowerem? W takim przypadku kup mu nowy albo jakieś akcesorium mu daj. Pomysłów jest dużo.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?