tadzik447
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wielkopolska
16 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Podawanie pensji brutto jest jak mierzenie długości penisa wraz z kręgosłupem :)
0
Wszytko jest razem, zarówno opcje online jak i offline.
0
Jako pierwsza aktywowana*
0
"Myślałem,że chodzi Ci o to,że kupiliście jedną grę z bratem.Jeśli tak to 1 kod wpisujesz na swoje konto,a jeden na 2 konto."
Tak właśnie zrobiliśmy.
Jak już się zaloguję na swoje konto to i tak w grze mam tylko profil brata do wyboru, a drugiego nie da się utworzyć. Dodam, że jego gra była jako aktywowana.
0
Czyli dobrze rozumiem, że jak on kupił sobie fife i ja też sobie kupiłem i oboje mamy przypisane do oddzielnych kont na orginie to i tak widzi jako jedną grę? W takim razie jak stworzyć drugi profil już w samej grze. Np. teraz jest graczA, a chciałbym utworzyć drugi profil o nazwie, graczB? Czy takie rzeczy też są niemożliwe?
0
Proszę o pomoc!
Chodzi o to, że brat i ja kupiliśmy sobie fife 17. On ma przypisaną swoją kopię do swojego konta origin, ja- do swojego. Po włączeniu gry, obojętnie z którego konta origin jest tylko jeden profil do wyboru- mojego brata. Jak stworzyć drugi profil w grze?
0
Ostatnia drużyna z szóstą w tabeli 4:0, świat się kończy :)
2
Po trzy punkty i fotel lidera!
0
Jeszcze dwie godziny roboty :)
0
Do pracy rodacy:)
1
KSW to lipa.
5
Gdybym tak miał zbędny miliard złotych...
1
Boniek :)
1
Pamiętaj o mnie jutro
0
Ja od niedzieli zaczynam czterobrygadówkę. Prawdopodobnie weekend wolny będę miał raz na dwa miesiące.
1
Dziś o 15 skończyłem robotę, jutro wolne, a w niedzielę do roboty.
0
Witam, jestem przyjacielem Karola, o co chodzi z tym zwykłem Deluxem?
0
Mi też coś takiego wyskakuje tylko nazwa pliku to fisticuffsNoess.dll.
0
Ja w zeszłym tygodniu, ale jeszcze trochę mnie trzyma.
0
Podobno nie.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Instruktor wszystko wytłumaczy.
1
Jeśli można wiedzieć to ile wpłacasz?
1
Przejechałbym się, ale jutro rano do roboty idę :)
0
Jak pączek w maśle będziesz żył już w tej pierwszej opcji, a jakby tak małżonka zarabiała minimum 2000 zł to masz jak w niebie.
0
Kung Fury, koniecznie z lektorem.
2
Jeszcze trochę i serial pt. Puchar świata w skokach narciarskich znów zawita w telewizji. Jakże byłoby pięknie cofnąć się w czasie i przeżyć jeszcze raz te wspaniałe chwile z Mistrzem Adamem Małyszem.
0
Jak zobaczysz to będziesz wiedział, a nie wierzył. Wiara to jest przyjęcie czegoś co ktoś mówi bez sprawdzania tego.
0
Zapamiętaj raz na zawsze, polskiej ligi się nie obstawia.
5
W Albatrosach on nie gra, zaręczam :)