1

Ja mam dźwięk, ale za to słaba jakość obrazu.

0

Ja lubię noccki, a szczególnie taką jak dzisiaj. Wyrobiliśmy się w trzy godzinki i drzemka do szóstej była. Teraz trzeba dokończyć sen i weekend :)

5

Ja za chwilę kończę robotę i idę spać.

1

Tak, pewnie nawet tłum ludzi.

0

Nieprawda, znam paru ludzi, którzy wolą jak ja gdy nie ma dwudziestostopniowych upałów, ale znam też paru takich, co chcieliby cały czas skwar, więc nie każdy lubi co innego, brakłoby temperatur i stanów pogody jakby każdy lubił co innego.

0

Masz rację.

0

Ja korzystam na telefonie z wersji na PC i na reklamy nie narzekam.

1

Ja mam LG i nigdy więcej tego nie kupię, no chyba że kupiłem zły model.

2

Lepsza taka pogoda jak jest teraz niż upały.

0

Dziękuję!

0

747 na nc plus o ile się nie mylę, a jeżeli źle napisałem to kilka kanałów niżej bądź wyżej na liście.

0

Zjeść ciepły posiłek.

8

On to napisał swoimi słowami.

0

Co się przeczytało to się nie odczyta.

37

Nie wiem.

1

Titanic.

2

Moja siostra też ma dziś urodziny​.

0

Kręcili film dla dorosłych.

9

Na avatarze wyglądasz inaczej :)

5

Tak.

3

Ja nie miałem żadnego doświadczenia w składaniu komputerów, z pomocą przyszły filmiki na youtube. Nic prostszego złożyć komputer, ale jak masz jakieś obawy to może faktycznie skorzystaj z opcji montażu przez sklep.

1

Szkoda, że u mnie tak nie jest.

2

Przyganiał kocioł garnkowi, w języku polskim nie ma takiego znaku ".."!

0

Spadaj.

0

Chyba Canal+, ale ręki nie dam sobie uciąć.

0

Obejrzyj od razu następny, bo juz jest od kilku dni dostępny w internecie.

11

Nie, ja nawet nie czuje tego klimatu na Boże Narodzenie.

1

Ale z całą pewnością coś paliłeś :)

62

Żadna gra nie powoduje takiej agresji jak FIFA, przynajmniej w moim przypadku.

0

A dziś Gomes strzeli gola i będzie miał dwie asysty :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?