- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 916 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
5
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
86 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
36 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 916 Culés
5
Neymar. Od bohatera do zera :D
Geniusz, następca Leo, sam wygrał z PSG dzisiaj trzeba go wręcz sprzedać :D
Wiecie co to jest piłkarska złość? Jaki Ney musiał być wkurwio** jak w I połowie nie miał nawet komu odklepać bo kloc Gomes zanim się obrócił akcja była po 2 stronie boiska :D
Jak narastała w nim frustracja kiedy przeciwnicy go kopali faulowali a sędzia niereagował? + Żółta kartka za zawiązanie buta w 20 minucie XD
Na miejscu Neymara oplułbym jeszcze sędziego i to prosto w twarz. Tak samo jak my wszyscy tutaj w trakcie meczu bo to był kolejny mecz sędziowany przeciwko całej Barcelonie pomijając naszą słabą grę. Ileż można znieść w końcu Neymar zachował się tak jak się zachował..
Przestaliście go stawiać na równi z Leo. Nie wiem czy Neymar dorósł czy nie ale Leo zachował się podobnie kilkanaście dni temu w meczu reprezentacji i jakoś nikt dzisiaj o tym nie wspomniał. To jest właśnie piłkarska złość. Wydaje mi się że ona była spowodowana nie brakiem umiejętności tylko irytacją na sędziowanie i Neymara będę wspierał pewnie jako jeden z nielicznych :D
1
@GenerałXavi Parafrazując motorniczego :D
Idę ulicą Gomes! Patrze za okno Gomes! Otwieram drzwi Gomes!!!
7
@jedrek7000 Tak. Wiązać buta musiał akurat metr od piłki i zawdnika gotowego wykonać rzut wolny. Jeśli on mógł się wku**ić to sędzia również, bo mówi do niego z 3 razy, a ten swoje. Sędzia był tragiczny, ale Maladze nie uznano prawidłowego gola, więc nie można powiedzieć o jednostronnym sędziowaniu. Kolejna sprawa... Jak Cię kopią to nie znaczy, że ty sobie możesz wjechać z łokcia w gościa na zasadzie "ale oni mnie kopią, bo sędzia, bo...". To jest zawodnik światowej klasy, a nie drugoligowiec.
0
@jedrek7000 Gomes go śledzi :)
1
@GenerałXavi Nie za czerwona kartke, ale chyba zauwazylismy jak ograniczal jego skrzydlo? Nie sciagal w ogole na siebie obroncow, wrecz przeciwnie sprowadzal ich w sektor lewego skrzydla, a jego odegrania wylacznie do tylu lub do najblizszego byly tak czytelne, ze linia obrony malagi byla bezrobotna i mogla zajac sie tylko wytracaniem Neya z rownowagi. Caly sezon bronilem Gomesa, ale juz go mam powoli dosc. Statystki tez go nie bronia. Wiekszisc przegranych meczow z nim w skladzie.