1

Mi akurat coroczne mistrzostwo Legii nie bardzo by się podobało. To już wolę tak jak jest i od czasu do czasu Lech zdobywa mistrza kraju.

0

W takim przypadku stawia się trzy kropki (wielokropek), a nie kurde dwadzieścia.

0

Takiego dnia jak wczoraj w Lidze typerów jeszcze nie miałem. Zdobyłem dziesięć punktów i awansowałem o około pięćset pozycji w rankingu. Brawo ja! :)

0

Poproszę więcej kropek...

1

Oby nie Fabiański.

0

Dziękuję za pomoc! Gra działa :)

0

72 GB do ściągnięcia, to ja się chyba pójdę zdrzemnąć :) Co prawda 16 już się pobrało, ale wciąż pozostało długo do czekania. Z płyty pewnie i tak dłużej by szło, bo mam jakiś stary napęd :)

0

Niestety nie pomogło. Zaraz wypróbuję metodę użytkownika aintgod

0

Nie, nie rozdzielczości nie tykałem. Kurde, jakbym widział to menu to bym wiedział co zrobiłem :) miałem troszku wypite i nie pamiętam jak ta opcja się nazywała. Pod menu "rozgrywka" i tam coś było chyba na dole gdzieś :P

0

PC

0

Mam problem z grą Wiedźmin 3. Chodzi o to, że wczoraj zmieniłem jakąś opcję w menu gry i zrobił się czarny ekran. Zresetowałem kompa, próbuje włączyć grę i to samo, czarny ekran(dźwięku też nie ma). Odinstalowałem i zainstalowałem ponownie grę i nadal to samo. Pomoże mi ktoś naprawić tą grę. Gra oczywiście oryginalna i przypisana do programu GOG Galaxy. Edit, jak jest czarny ekran to nic nie można zrobić. Żadne skróty klawiszowe nie działają czy to alt f4 czy ctrl alt delete, klawisz z symbolem windows też nie działa. Za każdym razem trzeba resetować kompa.

2

A telefon, tablet czy tam coś innego z czego piszesz to jak ładujesz?

9

Finału nie będzie mógł sędziować, ponieważ Polska będzie w nim grać.

0

Dobrze, że na nc+ mi nie mogą wejść.

0

Najlepiej umieścić taki komentarz gdzieś na stronie cyfrowego polsatu. Czy tam na ich fanpagu na którymś z portali społecznościowych :)

43

Ostra impreza chyba wczoraj była...

0

Jak możesz to podaj więcej tytułów. Część z tych filmów widziałem, a tych co nie oglądałem to obejrzę, ale dobrze mieć już w zapasie jakieś tytuły ;)

2

Naznaczony wszystkie trzy części.

1

Już się witałem z gąską. Już jeden punkcik sobie dopisałem do ligi typerów.

1

Pół dnia włączają i wyłączają. Pewnie jakieś uszkodzenia narobił ten wiatr.

0

A ja w ogóle mobilnej nie używam. Na telefonie też wolę wersję dla komputerów.

4

Co do klepania to nie mam wątpliwości, ale czy dadzą radę strzelić gola to inna para kaloszy.

0

Strasznie mało goli pada na tym Euro. Ktoś przed turniejem podał, że w mistrzostwach Europy jak do tej pory padało prawie 2,5 gola na mecz. Ciekawe czy w fazie pucharowej zespoły nadrobią straty w tej statystyce.

0

Akurat w takim przypadku "ci" pisze się małą literą.

0

Ja oglądam na TVP, a w drugim pokoju słychać Polsat :)

0

Usunęli z listy kanałów. Ileś postów poniżej jest instrukcja jak wyszukać te kanały.

2

Gościu wziął kredyt :)

0

Włosi mają patent na Niemców.

3

Mi się nic nie śniło, bo w ogóle nie spałem, bo miałem nocną zmianę, a teraz czekam w kolejce za oddaniem krwi. Wolne na taki mecz musi być :)

0

ARD i ZDF. pluszek chciał cię okraść z połowy meczów :) ARD będzie widnieć na liście kanałów jako das erste

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?