tadzik447
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wielkopolska
16 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Mi akurat coroczne mistrzostwo Legii nie bardzo by się podobało. To już wolę tak jak jest i od czasu do czasu Lech zdobywa mistrza kraju.
0
W takim przypadku stawia się trzy kropki (wielokropek), a nie kurde dwadzieścia.
0
Takiego dnia jak wczoraj w Lidze typerów jeszcze nie miałem. Zdobyłem dziesięć punktów i awansowałem o około pięćset pozycji w rankingu. Brawo ja! :)
0
Poproszę więcej kropek...
1
Oby nie Fabiański.
0
Dziękuję za pomoc! Gra działa :)
0
72 GB do ściągnięcia, to ja się chyba pójdę zdrzemnąć :) Co prawda 16 już się pobrało, ale wciąż pozostało długo do czekania. Z płyty pewnie i tak dłużej by szło, bo mam jakiś stary napęd :)
0
Niestety nie pomogło. Zaraz wypróbuję metodę użytkownika aintgod
0
Nie, nie rozdzielczości nie tykałem. Kurde, jakbym widział to menu to bym wiedział co zrobiłem :) miałem troszku wypite i nie pamiętam jak ta opcja się nazywała. Pod menu "rozgrywka" i tam coś było chyba na dole gdzieś :P
0
PC
0
Mam problem z grą Wiedźmin 3. Chodzi o to, że wczoraj zmieniłem jakąś opcję w menu gry i zrobił się czarny ekran. Zresetowałem kompa, próbuje włączyć grę i to samo, czarny ekran(dźwięku też nie ma). Odinstalowałem i zainstalowałem ponownie grę i nadal to samo. Pomoże mi ktoś naprawić tą grę. Gra oczywiście oryginalna i przypisana do programu GOG Galaxy. Edit, jak jest czarny ekran to nic nie można zrobić. Żadne skróty klawiszowe nie działają czy to alt f4 czy ctrl alt delete, klawisz z symbolem windows też nie działa. Za każdym razem trzeba resetować kompa.
2
A telefon, tablet czy tam coś innego z czego piszesz to jak ładujesz?
9
Finału nie będzie mógł sędziować, ponieważ Polska będzie w nim grać.
0
Dobrze, że na nc+ mi nie mogą wejść.
0
Najlepiej umieścić taki komentarz gdzieś na stronie cyfrowego polsatu. Czy tam na ich fanpagu na którymś z portali społecznościowych :)
43
Ostra impreza chyba wczoraj była...
0
Jak możesz to podaj więcej tytułów. Część z tych filmów widziałem, a tych co nie oglądałem to obejrzę, ale dobrze mieć już w zapasie jakieś tytuły ;)
2
Naznaczony wszystkie trzy części.
1
Już się witałem z gąską. Już jeden punkcik sobie dopisałem do ligi typerów.
1
Pół dnia włączają i wyłączają. Pewnie jakieś uszkodzenia narobił ten wiatr.
0
A ja w ogóle mobilnej nie używam. Na telefonie też wolę wersję dla komputerów.
4
Co do klepania to nie mam wątpliwości, ale czy dadzą radę strzelić gola to inna para kaloszy.
0
Strasznie mało goli pada na tym Euro. Ktoś przed turniejem podał, że w mistrzostwach Europy jak do tej pory padało prawie 2,5 gola na mecz. Ciekawe czy w fazie pucharowej zespoły nadrobią straty w tej statystyce.
0
Akurat w takim przypadku "ci" pisze się małą literą.
0
Ja oglądam na TVP, a w drugim pokoju słychać Polsat :)
0
Usunęli z listy kanałów. Ileś postów poniżej jest instrukcja jak wyszukać te kanały.
2
Gościu wziął kredyt :)
0
Włosi mają patent na Niemców.
3
Mi się nic nie śniło, bo w ogóle nie spałem, bo miałem nocną zmianę, a teraz czekam w kolejce za oddaniem krwi. Wolne na taki mecz musi być :)
0
ARD i ZDF. pluszek chciał cię okraść z połowy meczów :) ARD będzie widnieć na liście kanałów jako das erste