0

Jakie polecacie gry na komputer o tematyce horroru?

0

Chyba czują strach:)

0

Pytanie gdzie ulokować Messiego. W pomocy czy ataku?:-)

3

Nieprawda. U mnie dwa sklepy są otwarte od 10.00 :)

0

Za tydzień to w niedzielę idę na nockę, także wiesz :-)

0

Status Quo zachowany, We are the champions.

0

Bayern kontra Wolfsburg? Może być, byle nie Borussia Dortmund :)

0

Messi może zagrać za Suareza i walić gola za golem, ale Messiego ciężko jest zastąpić na rozegraniu, niestety brak Xavi'ego wpływa na sposób gry najlepszego piłkarza w historii. Wolałem go jako eksperta od goli niż jako rozgrywającego. Kto wie, może za lat kilka będzie czynił cuda na boku obrony hehe

0

Przeciwieństwa się przyciągają :)

0

Ale gdyby Barcelona miała taki krój to znowu byłby płacz, że nieładne :)

0

Chętnie ich ugoszczę :)

1

Do Ligii Mistrzów nie jest wstanie niestety awansować ŻADEN polski klub. Liga europejska to co innego, czego mogliśmy doświadczyć w ostatnich latach. Wyjście z grupy dla mistrza Polski w Lidze Europy powinno być priorytetem, raz się uda, dwa razy nie, ale trzeba być w dobrej myśli :)

0

Wczoraj pisałem jak fajnie brzmi "In The Army Now" Status Quo w prędkości 1.5. Teraz stwierdzam, że We Are The CHAMPIONS jest piękne, w każdej możliwej wersji, w każdym możliwym języku...

0

Zależy ile do tej pory wypiłeś :)

0

Masche gola i wieczór idealny :)

0

I nawet samobóje strzelają :)

1

Chyba pomału można zacząć świętować :)

1

Piwko otwarte. Zaczynamy, mam nadzieję, mecz o mistrzostwo.

0

Liverpool i Lech Poznań.

3

Tarzan jak prawdziwy. El capitano ma talent nie tylko do piłki :)

0

Polityka polityką, ale ci najeźdźcy zagrażają życiu Europejczyków i nie tylko zresztą. Warto rozmawiać!

5

A średnie średnimi :P

0

Ja nikogo nie obrażam(przynajmniej tak mi się wydaje), ale jak któryś z moderatorów się zdenerwuje to rożnie może być :) Dlaczego posty o atakach terrorystycznych są prawie natychmiast usuwane?

5

Teraz trzeba uważać, żeby bana nie dostać. Ludzie! Uważajcie na niePOprawność polityczną...

0

Pewnie Nirvana "Smells like teen spirit" też nie jest Ci obca :) Chociaż to bardziej rock niż metal, ale również klasyk

2

Nie wiem po ile teraz stoją telefony marki Sony, ale któryś z serii "Xperia Z". Miałem dwa i nie narzekałem. Kiedyś Sony Xperia Z i teraz mam Xperia Z3 compact.

0

Jakby grywał to dlaczego nie? Z kolei jakby miał siedzieć na ławce i się marnować to STANOWCZE NIE :)

0

Jakbym wygrał, którąś stówkę to pewnie potem zagrałbym za połowę wygranej i bym przegrał. Potem znowu za połowę z tego co mi zostało i tak w kółko Macieju :)

0

Ja jeszcze bardziej wolę w wykonaniu Sabatonu :) Tak w ogóle Sabaton to mój drugi ulubiony zespół muzyczny, pierwszy jest nasz rodzimy Hunter :)

0

Status Quo - In The Army Now w szybkości 1.5, coś wspaniałego

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?