0

Niech Wasza cesarska mość zorganizuje mecz między Nilfgaardem a Królestwami Północy :) i to najlepiej w gwinta

0

Bravo; Abidal, Deco, Puyol, Alves; Iniesta, Busi, Xavi; Messi Suarez, Neymar.
Ławka: Valdes, Pique, Alba, Toure, Eto'o.
Trener: Guardiola albo Lucho.

0

Eto'o wróci jako zamiennik dla Suareza ;)

3

The Walking Dead

0

Piętnaście stopni to powinna być maksymalna temperatura w ciągu całego roku :)

2

Im chłodniej tym lepiej. Dosyć na ten rok już było upałów.:)

1

w piłkę niestety nie mogę, kolano wysiadło :)

1

Jaka gra dla zabicia czasu? Przeszedłem właśnie po raz drugi Wiedźmina 3 z dodatkiem Serca z Kamienia i poszukuję jakieś gry tak dla "odmóżdżenia". Co polecacie? W Wiedźmina mam zamiar dopiero grać jak wyjdzie dodatek Krew i wino, więc nie każcie mi grać raz jeszcze :) Chociaż z drugiej strony jak nic ciekawego nie znajdę to pewnie jeszcze dziś zacznę grać w Dzikiego Gona :P

0

Szybko ci czas zleci :P

0

Słuchasz Huntera? Ich muzyka to miód dla moich uszu.

0

Od wczoraj od godziny piętnastej jest weekendunio :)

0

Jak dla mnie każdy klub ze stolicy kraju może zawsze przegrywać

0

To hahaha jest konieczne? Mam nadzieję, że za rok może dwa klub z Poznania utrze nosa stołecznym i to on awansuje do fazy grupowej Ligii Mistrzów

0

Jeden skoczył przez okno, drugi się okaleczył. Krótko mówiąc debile.

0

Tak, chodzi mi o niego. Mistrz nad mistrzami. Jednym z moich największych marzeń jest uściśnięcie jego dłoni.

3

Jeżeli lubisz skoki narciarskie to wiesz co to znaczy jak legenda kończy karierę...

4

Jak nie Holandia - Katalonia to może chociaż Ajax - Barcelona :)

1

I w razie potrzeby Lucho może zagrać na tej pozycji :)

0

Miejmy nadzieję, że do środy :)

0

Niech sobie zabija, byle tak nie śmierdziało :)

0

Z całą pewnością zawodnicy wchodzą na ten portal szukając wsparcia :)

4

Rzuć to świństwo

0

Podobno nie, ale zawsze możesz powiększyć okno w przeglądarce :)
Ctrl ( )

4

Zagraj w lotto, może wpadnie któryś milion na konto :)

3

Pojechałeś po bandzie :)

0

Być może ktoś Was to widział, ale ja obejrzałem ten filmik po raz pierwszy i muszę się nim podzielić :)

Kobe vs Messi :)

1

Ciekawe tylko czy któryś zawodnik z ataku zgodziłby się na to by wejść z ławki, zostać zmienionym przez kogoś lub w ogóle nie być zgłoszonym do meczu. Dobrze wiem, że to trener powinien rządzić w drużynie, ale z takimi gwiazdorami to różnie może być.

0

Ja mam z3 Compact, wcześniej miałem "zwykła zetke" i podobnego zjawiska nie zaobserwowałem :)

1

Szczęście sprzyja lepszym :)

0

Taka zapewne była taktyka trenera. Zauważ, że po stracie gola już pod koniec pierwszej połowy Barca próbowała grać swoją piłkę.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?