0

Obejrzałem dziś trzy części Naznaczonego. Ciekawy film. Polecisz coś jeszcze?

1

Ale chyba lepiej wygrać i ligę krajową i trofeum europejskie. A poza tym Diabełkom tu i tu słabo idzie.

0

To samo mówi mój brat. Podobno bardziej opłaca się zdobyć mistrza ligii angielskiej niż wygrać Ligę Mistrzów. Dodam, że jest on fanem Manchesteru United :)

1

Miałem tekie coś. Spróbuj rozmasować, a jak to nie pomoże to udaj się do lekarza :)

0

Chyba niestabilnym :) Ludzka stonoga bardziej obrzydza niż działa na psychikę. Piły czy teksańskiej masakry też nie trawię :)

0

Jeżeli masz skoki narciarskie do obstawiania to obstaw, że Prevc będzie na podium :)

2

Pewniak to raczej dzisiejszy mecz na Camp Nou :)

0

Oglądałem chyba dwie części. Obejrzę resztę, bo podobały mi się te filmy :)

0

Obejrzałem dwie części Sinister, Obecność też oglądałem ciekawe filmy, Naznaczamogo mam ściągniętego, czeka na obejrzenie :) Co do Obecności, oglądałem też drugą część, pt. Anabelle. Pierwsza część w porównaniu z drugą to mistrzostwo świata. Ludzką stonogę widziałem urywkami, nic ciekawego :)

0

Prośba do fanów horrorów. Jakie filmy polecacie, zaznaczam, że nigdy za tym gatunkiem nie przepadałem, ale po obejrzeniu kilku tytułów naprawdę polubiłem horrory. Dobrze by było jakby to były nowsze produkcje. Z góry dziękuję za odpowiedzi.

0

Messi mu się włączył :D

0

Niespodzianki owszem zdarzają, ale nie zawsze tylko czasami:)

2

Jadę z wami "na gapę"

1

On z Pepem nie mógł się dogadać.

0

W ubiegłym sezonie Barca od samego początku aż do wielkiego finału mierzyła się tylko z mistrzami swoich lig, więc może lepiej trafić na mocnego rywala i wiadomo, że piłkarze Blaugrany będą zmobilizowani na sto procent niż trafić na teoretycznie słabszą drużynę i się rozczarować.

0

Wszędzie NIE :)

0

Ja mam tak samo :)

2

Masz rację. Ile można w domu siedzieć...

0

To jest akurat bardzo popularne powiedzenie :)

0

Przecież utwór grupy Lordi jest najlepszy w całej historii tego konkursu...

4

W całej historii tego konkursu najlepszy był utwór grupy Lordi "Hard Rock Hallelujah".

0

Rozumiem, że dużą ilość życia spędziłeś w Wielkiej Brytanii, ale nazwę tego stadionu inaczej się pisze.

0

Real
Legia
Borussia

0

Z namiotu gwiazd nie widać :) a poza tym spanie w namiocie nie jest takie złe, a w maju w Hiszpanii chyba będzie dość ciepło, żeby spać w takich warunkach.

0

No trudno, trzeba będzie jeszcze trochę poczekać :)
Edit. Jeśli to co jest w podanym przez ciebie artykule okaże się prawdą to będzie kosmos.

0

Najtańszy zapewne będzie namiot;) co do hoteli, schronisk czy innych takich to nie wiem :)

1

Kilka słyszałem, ale tylko rap. To nie moje klimaty. Wolałbym utwór rockowy/metalowy.

0

Wie ktoś czy 26 kwietnia to jest oficjalna data wydania dodatku "Krew i wino" do gry "Wiedźmin 3: Dziki Gon" i kiedy ewentualnie ruszy przedsprzedaż?

0

Kurczę, że też muszę iść za chwilę do roboty.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?