tadzik447
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wielkopolska
16 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Ostatnio po nocce wcale się nie kładem. Poszedłem spać dopiero po 22.00. Całą noc się męczyłem, bo nie mogłem spać. Koniec końców wstałem około piątej rano :)
2
Prawie każdy trener za porażkę zespołu obwinia najpierw siebie.
1
Odsyłając ich zwiększylibyśmy bezpieczeństwo kraju. Popatrz co nie tak dawno działo się we Francji. Chcesz u nas tego?
1
Źle rozumiesz. Za pomocą wojska ich wyłapać i w eskorcie wojska wywieźć ich do siebie.
0
Obozy dla uchodźców istnieją. To są takie jakby schronienia. Przecież nikt im na ulicy nie będzie kazał spać. Z pomocą wojska można ich odesłać do siebie.
1
Słyszał o obozach dla uchodźców? Co za problem przewieźć ich na lotnisko czy do portu? A jakie jest twoje zdanie na ten temat?
8
Pytasz się co zrobić z tymi co już przyjechali? Wladowac ich na statki albo do samolotów i niech wracają tam skąd przyszli.
21
Polak weźmie zasiłek ok. Jak do nas Ukrainiec czy Rosjanin by przyjechał i wziął zasiłek to ok. Ale niech nie starają się narzucać swojego prawa. Jak ktoś przyjeżdża do kogoś do domu to powinien przystosować się do zasad tam panujących, a nie robić co mu się chce, bo u niego tak wolno.
6
Rafinha?!
0
Chwalisz się czy żalisz?
6
Nie było mnie tam. Byłem w klubie sierżanta.
0
Tu nawet nie chodzi o piłkę. Polska to kraj biednych ludzi i nie mieli by szans, żeby się jakoś od więzienia wywinąć.
1
W Polsce.
0
Polecam sagę Sapkowskiego.
0
A na Lecha jaki był kurs, że obroni mistrza gdy ten był na dnie tabeli? Zakładów nie obstawiam, ale liczę, że możesz się orientować skoro się w to bawisz :)
0
I aura bożonarodzeniowa :)
9
Co to za sprawiedliwość jak dzieciakom te zakazy tylko szkodzą.
0
Półtora roku.
0
Uszkodzona antenka prawdopodobnie :)
1
Jeśli już to telewizjada.net
0
O 21:00 będę miał jeszcze dwie godziny roboty :)
5
W tym roku jest z okazji stulecia tego turnieju czy coś w ten deseń.
3
Jeśli Neymar dostanie jakąś karę od fifa to się chyba jednocześnie pokicham i posikam ze śmiechu.
0
telewizjada.net tam masz i Eurosport i Polsat Sport :)
1
Ja przez przypadek się o tym dowiedziałem. DB oglądam na cda.pl i jest naprawdę SUPER :D
2
Obecnie jest emitowany kolejny sezon:)
2
Espanyol przegrał, dziękuję, bez odbioru.
0
Poczekaj na nowy sezon z tym emblematem, ale z nowymi koszulkami, w pionowe pasy :)
0
Skoki.
2
Albo słynna łaska może być za mała :)