1

Ostatnio po nocce wcale się nie kładem. Poszedłem spać dopiero po 22.00. Całą noc się męczyłem, bo nie mogłem spać. Koniec końców wstałem około piątej rano :)

2

Prawie każdy trener za porażkę zespołu obwinia najpierw siebie.

1

Odsyłając ich zwiększylibyśmy bezpieczeństwo kraju. Popatrz co nie tak dawno działo się we Francji. Chcesz u nas tego?

1

Źle rozumiesz. Za pomocą wojska ich wyłapać i w eskorcie wojska wywieźć ich do siebie.

0

Obozy dla uchodźców istnieją. To są takie jakby schronienia. Przecież nikt im na ulicy nie będzie kazał spać. Z pomocą wojska można ich odesłać do siebie.

1

Słyszał o obozach dla uchodźców? Co za problem przewieźć ich na lotnisko czy do portu? A jakie jest twoje zdanie na ten temat?

8

Pytasz się co zrobić z tymi co już przyjechali? Wladowac ich na statki albo do samolotów i niech wracają tam skąd przyszli.

21

Polak weźmie zasiłek ok. Jak do nas Ukrainiec czy Rosjanin by przyjechał i wziął zasiłek to ok. Ale niech nie starają się narzucać swojego prawa. Jak ktoś przyjeżdża do kogoś do domu to powinien przystosować się do zasad tam panujących, a nie robić co mu się chce, bo u niego tak wolno.

6

Rafinha?!

0

Chwalisz się czy żalisz?

6

Nie było mnie tam. Byłem w klubie sierżanta.

0

Tu nawet nie chodzi o piłkę. Polska to kraj biednych ludzi i nie mieli by szans, żeby się jakoś od więzienia wywinąć.

1

W Polsce.

0

Polecam sagę Sapkowskiego.

0

A na Lecha jaki był kurs, że obroni mistrza gdy ten był na dnie tabeli? Zakładów nie obstawiam, ale liczę, że możesz się orientować skoro się w to bawisz :)

0

I aura bożonarodzeniowa :)

9

Co to za sprawiedliwość jak dzieciakom te zakazy tylko szkodzą.

0

Półtora roku.

0

Uszkodzona antenka prawdopodobnie :)

1

Jeśli już to telewizjada.net

0

O 21:00 będę miał jeszcze dwie godziny roboty :)

5

W tym roku jest z okazji stulecia tego turnieju czy coś w ten deseń.

3

Jeśli Neymar dostanie jakąś karę od fifa to się chyba jednocześnie pokicham i posikam ze śmiechu.

0

telewizjada.net tam masz i Eurosport i Polsat Sport :)

1

Ja przez przypadek się o tym dowiedziałem. DB oglądam na cda.pl i jest naprawdę SUPER :D

2

Obecnie jest emitowany kolejny sezon:)

2

Espanyol przegrał, dziękuję, bez odbioru.

0

Poczekaj na nowy sezon z tym emblematem, ale z nowymi koszulkami, w pionowe pasy :)

0

Skoki.

2

Albo słynna łaska może być za mała :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?