0

Piękni :)

2

Nie lubię tego klubu.

3

Niech siedzi tam jak najdłużej, podobnie jak Benitez w Realu :)

0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

15

Rok temu kolega z pracy też kupił swoim dzieciom konsolę... Pegasusa z uszkodzonym zasilaczem :D

0

A w Stanach jaka pogoda? :)

4

Dzień dobry. Z tych szczęśliwych rzeczy mam wam tylko tyle do powiedzenia:-D

0

Tego, tego i tamtego :)

1

Nigdy w życiu nie byłem na pasterce i nie zanosi się, żeby kiedykolwiek iść :)

1

Tak, można.

0

Ja jak czegoś nie lubię to po prostu tego nie jem :)

0

Komentarz usunięty

3

Nie pamiętam kiedy ostatnio w święta Bożego Narodzenia był śnieg :)

0

Trzeba kalendarz cofnąć o dwa, trzy miesiące :)

3

Ostatniego Sylwestra to ja za bardzo to nie pamiętam :)

0

Ja wole nocki niż jak mam iść na rano :)

0

Ja mam wolne od 15 grudnia, a do pracy wracam 4 stycznia :)

0

"Według obowiązujących przepisów kościelnych w wigilię Bożego Narodzenia nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych. Jednakże biskupi polscy zachęcają do niego ze względu na wyjątkowy charakter tego dnia w naszym kraju."
http://ekai.pl/wydarzenia/ciekawostki/x17088/czy-w-wigilie-obowiazuje-post/

A więc wyciągnij kiełbaskę i wcinaj :D

1

Jakiś tydzień temu chciałem prosić użytkowników, żeby nie pisali tu życzeń, bo się bałagan narobi, ale stwierdziłem, że to nie ma większego sensu :)

1

Dziś jest wigilia święto dopiero jutro :)

0

Kalendarz trzeba cofnąć o dwa miesiące :)

0

Mecz ostatniej szansy :)

2

A czy w sądzie skazany wybiera sobie karę? Przestrzegaj regulaminu, a wszystko będzie dobrze.

0

W tym roku raczej nikt Ligii Mistrzów nie wygra.

0

Podziałem twoje zdanie.

1

Smutny nie smutny. Teoria wszystkiego, film o Stephen'nie Howking'u.

8

Bo nie wszyscy mają TVP Sport?

20

Jak to mawiał klasyk: "ten mecz mógłby się wcale nie odbyć."

0

Ja teraz dokończę książkę i na mecz będę się szykował. :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?