tadzik447
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wielkopolska
16 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Piękni :)
2
Nie lubię tego klubu.
3
Niech siedzi tam jak najdłużej, podobnie jak Benitez w Realu :)
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
15
Rok temu kolega z pracy też kupił swoim dzieciom konsolę... Pegasusa z uszkodzonym zasilaczem :D
0
A w Stanach jaka pogoda? :)
4
Dzień dobry. Z tych szczęśliwych rzeczy mam wam tylko tyle do powiedzenia:-D
0
Tego, tego i tamtego :)
1
Nigdy w życiu nie byłem na pasterce i nie zanosi się, żeby kiedykolwiek iść :)
1
Tak, można.
0
Ja jak czegoś nie lubię to po prostu tego nie jem :)
0
Komentarz usunięty
3
Nie pamiętam kiedy ostatnio w święta Bożego Narodzenia był śnieg :)
0
Trzeba kalendarz cofnąć o dwa, trzy miesiące :)
3
Ostatniego Sylwestra to ja za bardzo to nie pamiętam :)
0
Ja wole nocki niż jak mam iść na rano :)
0
Ja mam wolne od 15 grudnia, a do pracy wracam 4 stycznia :)
0
"Według obowiązujących przepisów kościelnych w wigilię Bożego Narodzenia nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych. Jednakże biskupi polscy zachęcają do niego ze względu na wyjątkowy charakter tego dnia w naszym kraju."
http://ekai.pl/wydarzenia/ciekawostki/x17088/czy-w-wigilie-obowiazuje-post/
A więc wyciągnij kiełbaskę i wcinaj :D
1
Jakiś tydzień temu chciałem prosić użytkowników, żeby nie pisali tu życzeń, bo się bałagan narobi, ale stwierdziłem, że to nie ma większego sensu :)
1
Dziś jest wigilia święto dopiero jutro :)
0
Kalendarz trzeba cofnąć o dwa miesiące :)
0
Mecz ostatniej szansy :)
2
A czy w sądzie skazany wybiera sobie karę? Przestrzegaj regulaminu, a wszystko będzie dobrze.
0
W tym roku raczej nikt Ligii Mistrzów nie wygra.
0
Podziałem twoje zdanie.
1
Smutny nie smutny. Teoria wszystkiego, film o Stephen'nie Howking'u.
8
Bo nie wszyscy mają TVP Sport?
20
Jak to mawiał klasyk: "ten mecz mógłby się wcale nie odbyć."
0
Ja teraz dokończę książkę i na mecz będę się szykował. :)