tadzik447
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wielkopolska
16 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Ja po trójce czuję niedosyt. Przeszedłem ją jeden jedyny raz i grałem, żeby grać jak najdłużej, żeby delektować się tą grą (nawet prawie wszystkie pytajniki odwiedziłem, tylko na Skelige kilka zostało, bo nużyło mnie to pływanie), a tu zonk, koniec gry. Potem chciałem zagrać drugi raz, ale gra się nie chcę wczytać, jest ten filmik na początku, potem ładowanie gry bez końca. ZARAZA! :p.
A Serca z kamienia chyba kupię, jeżeli nawet gra nie będzie działać, trzeba wspierać dobrych polskich twórców! Może za jakiś czas wypuszczą serię o Ciri albo jak Geralt stał się wiedźminem, albo coś o Vesemirze, przecież to on wszystkiego Geratla nauczył :)
0
Ja mam xperię Z 3 Compact, gorąco polecam! :)
2
Ten z ósemką to nowy Messi :)
0
Może Lewy znowu coś ustrzeli :)
0
Lech pewnie będzie miał dwa punkty straty do Górnika :)
0
Sterowniki do karty graficznej aktualne?
0
Masz zainstalowany DirectX 11?
1
Polecam dowolny mecz Lecha z obecnego sezonu. To jest prawdziwy dramat.
0
Wiadomo ile będą kosztowały kanały eleven w nc+?
0
Pierwszej ligii :)
3
Kasy nigdy nie za wiele, ale szkoda, że to akurat te Araby mają kasę i mogą robić praktycznie co chcą...
A co powiesz na mój? :)
0
A ja mam nadzieję, że jeśli z powodu tych kontuzji przyjdą słabsze wyniki drużyny to trener nie zostanie zwolniony tak jak został Tata Martino.
2
Tylko czekać jak Luis będzie ladował bramkę za bramką tak jak Lewy :)
0
Enrique? Bartek?
0
Chyba, że wszystkie kluby oprócz madryckich będą chciały grać w lidze katalońskiej :D
1
Mam nadzieję, że jak Munir nabierze trochę doświadczenia to zamknie buzie takim krytykom jak ty:) Sprawa tyczy też się Roberto, ale musi grać na obronie, bo w pomocy to mu ciężko idzie.
0
Alves ma na swojej pozycji konkurencję. Roberto to dobry
grajek, ale brakuje mu doświadczenia.
0
Dwa miesiące przerwy.
0
Ale tu chodzi o to, że jak zawodnik jest kontuzjowany przynajmniej pięć miesięcy to klub ma prawo kupić w jego miejsce kogoś z własnej ligii bądź wziąć jakiegoś wolnego grajka.
55
Zdrowia i uniesienia pucharu Ligii Mistrzów na koniec sezonu!
0
"Symulant, gryzoń".
0
Ja zacząłem Liverpool oglądać od finału LM z Jerzym Dudkiem w roli głównej. Od tej pory mój ulubiony klub z ligi angielskiej.
0
Ja go pomyliłem ze Stefanem :)
2
Zainstaluj sobie Adblock Plus.
2
A mało to razy Barca, Real czy Atletico przegrywają z jakimś klubem z dołu tabeli?
0
Nie. Poczytaj komentarze, wiele osób już o to pytało.
0
Na 125 mam zest tv na 130 kuchnia+ tv, a pomiędzy nie mam żadnego kanału
0
Żyć mogą, ale czy żyją to inna sprawa :)
0
Uwaga, cenzura działa!
8
A wiadomo coś jak idzie Xavi'emu w nowej drużynie, jeśli oczywiście sezon tam trwa? :)