2

Ja po trójce czuję niedosyt. Przeszedłem ją jeden jedyny raz i grałem, żeby grać jak najdłużej, żeby delektować się tą grą (nawet prawie wszystkie pytajniki odwiedziłem, tylko na Skelige kilka zostało, bo nużyło mnie to pływanie), a tu zonk, koniec gry. Potem chciałem zagrać drugi raz, ale gra się nie chcę wczytać, jest ten filmik na początku, potem ładowanie gry bez końca. ZARAZA! :p.
A Serca z kamienia chyba kupię, jeżeli nawet gra nie będzie działać, trzeba wspierać dobrych polskich twórców! Może za jakiś czas wypuszczą serię o Ciri albo jak Geralt stał się wiedźminem, albo coś o Vesemirze, przecież to on wszystkiego Geratla nauczył :)

0

Ja mam xperię Z 3 Compact, gorąco polecam! :)

2


Ten z ósemką to nowy Messi :)

0

Może Lewy znowu coś ustrzeli :)

0

Lech pewnie będzie miał dwa punkty straty do Górnika :)

0

Sterowniki do karty graficznej aktualne?

0

Masz zainstalowany DirectX 11?

1

Polecam dowolny mecz Lecha z obecnego sezonu. To jest prawdziwy dramat.

0

Wiadomo ile będą kosztowały kanały eleven w nc+?

0

Pierwszej ligii :)

3

Kasy nigdy nie za wiele, ale szkoda, że to akurat te Araby mają kasę i mogą robić praktycznie co chcą...



A co powiesz na mój? :)

0

A ja mam nadzieję, że jeśli z powodu tych kontuzji przyjdą słabsze wyniki drużyny to trener nie zostanie zwolniony tak jak został Tata Martino.

2

Tylko czekać jak Luis będzie ladował bramkę za bramką tak jak Lewy :)

0

Enrique? Bartek?

0

Chyba, że wszystkie kluby oprócz madryckich będą chciały grać w lidze katalońskiej :D

1

Mam nadzieję, że jak Munir nabierze trochę doświadczenia to zamknie buzie takim krytykom jak ty:) Sprawa tyczy też się Roberto, ale musi grać na obronie, bo w pomocy to mu ciężko idzie.

0

Alves ma na swojej pozycji konkurencję. Roberto to dobry
grajek, ale brakuje mu doświadczenia.

0

Dwa miesiące przerwy.

0

Ale tu chodzi o to, że jak zawodnik jest kontuzjowany przynajmniej pięć miesięcy to klub ma prawo kupić w jego miejsce kogoś z własnej ligii bądź wziąć jakiegoś wolnego grajka.

55

Zdrowia i uniesienia pucharu Ligii Mistrzów na koniec sezonu!

0

"Symulant, gryzoń".

0

Ja zacząłem Liverpool oglądać od finału LM z Jerzym Dudkiem w roli głównej. Od tej pory mój ulubiony klub z ligi angielskiej.

0

Ja go pomyliłem ze Stefanem :)

2

Zainstaluj sobie Adblock Plus.

2

A mało to razy Barca, Real czy Atletico przegrywają z jakimś klubem z dołu tabeli?

0

Nie. Poczytaj komentarze, wiele osób już o to pytało.

0

Na 125 mam zest tv na 130 kuchnia+ tv, a pomiędzy nie mam żadnego kanału

0

Żyć mogą, ale czy żyją to inna sprawa :)

0

Uwaga, cenzura działa!

8

A wiadomo coś jak idzie Xavi'emu w nowej drużynie, jeśli oczywiście sezon tam trwa? :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?