tadzik447
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wielkopolska
16 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
W środku pola była większa konkurencja...
1
Jak dla mnie to Barca może wylecieć z pierwszej piątki byleby obroniła tytuł najlepszego klubu w Europie.
0
Jakiś moduł kiedyś można było dokupić i tam były pokazywane wszystkie mecze Barcy tylko nie pamiętam nazwy, ale kojarzy mi się coś z Al Jazeerą
0
Tylko, że Pique może zostać zawieszony na dwanaście meczów.
0
Nr 6 lepsza, jeśli oczywiście ktoś słucha Huntera:-)
1
No i wyszło na moje :-)
0
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xap1/v/t1.0-9/1521553_182712621927378_1101404591_n.jpg?oh=c58f58ecb6f8099f7625deab1a390027&oe=567CB232
0
Już dawno nie wdałem się w tak żenującą rozmowę.
Skąd ty możesz wiedzieć co ja czuję?
0
Dla twojej świadomości szkołę skończyłem ładnych kilka lat temu.
Ciekawe czy w życiu codziennym jesteś takim tradycjonalistą, pozdrawiam.
0
Za tradycje nikt kasy nie dostaje, trzeba iść z duchem czasu...
0
Kasę trzeba skądś brać. Za co w przyszłości będziemy kupować piłkarzy? Ja tam nawet na czole mógłbym sobie wytatuować Qatar coś tam coś tam, jeśli ustawiłoby mnie to do końca życia :)
0
Dwóch Polaków w pierwszej trzydziesce, być może za rok dołączy do nich Glik.
2
Milik na okładce FIFY 16 :)
1
https://www.youtube.com/watch?t=226&v=nYk5PDiK3hU
Ciekawe jak Leo poradziłby sobie w roli bramkarza :P
8
Na dobrą sprawę to go nie słuchasz :)
0
Drugie tyle i można sprzedawać.
6
Messi to Małysz skoków narciarskich, a Ronaldo co najwyżej Schmitt czy Hannawald, bardzo dobry zawodnik, ale czegoś mu brakuje.
0
Jeszcze dorzuci do tego puchar za tegoroczne Copa America i za mundial w Rosji :) Plus kilka klubowych trofeów :P
0
Messi w miejsce Xavi'ego a Pedro do podstawowego składu :P
0
Lionel "Bóg footballu" Messi :)
0
Jeżeli piszesz "mu", "jego", "on" z wielkiej litery to tak jakbyś pisał o Bogu.
0
To dlaczego piszesz mu z dużej litery a go z małej?
0
W sumie to jest jedno i to samo :)
0
Głosy na "nie" w powyższej ankiecie pochodzą pewnie od śnieżnobiałych gości :)
4
Takie coś zawsze jest zaliczane jako asysta...
0
Jakiś miesiąc temu obstawiłem, że w meczu będzie dwubramkowa różnica...
Gratuluję i dziękuję :)
0
Bo takie są zasady pisowni?
0
A ja pykam sobie w wieśka :-)
6
Messiemu już można dać ocenę 10 :)
0
Jaś Fasola zdobędzie Puchar Króla\Królowej Elżbiety :-)