0

W środku pola była większa konkurencja...

1

Jak dla mnie to Barca może wylecieć z pierwszej piątki byleby obroniła tytuł najlepszego klubu w Europie.

0

Jakiś moduł kiedyś można było dokupić i tam były pokazywane wszystkie mecze Barcy tylko nie pamiętam nazwy, ale kojarzy mi się coś z Al Jazeerą

0

Tylko, że Pique może zostać zawieszony na dwanaście meczów.

0

Nr 6 lepsza, jeśli oczywiście ktoś słucha Huntera:-)

1

No i wyszło na moje :-)

0

Już dawno nie wdałem się w tak żenującą rozmowę.

Skąd ty możesz wiedzieć co ja czuję?

0

Dla twojej świadomości szkołę skończyłem ładnych kilka lat temu.
Ciekawe czy w życiu codziennym jesteś takim tradycjonalistą, pozdrawiam.

0

Za tradycje nikt kasy nie dostaje, trzeba iść z duchem czasu...

0

Kasę trzeba skądś brać. Za co w przyszłości będziemy kupować piłkarzy? Ja tam nawet na czole mógłbym sobie wytatuować Qatar coś tam coś tam, jeśli ustawiłoby mnie to do końca życia :)

0

Dwóch Polaków w pierwszej trzydziesce, być może za rok dołączy do nich Glik.

2

Milik na okładce FIFY 16 :)

1

https://www.youtube.com/watch?t=226&v=nYk5PDiK3hU
Ciekawe jak Leo poradziłby sobie w roli bramkarza :P

8

Na dobrą sprawę to go nie słuchasz :)

0

Drugie tyle i można sprzedawać.

6

Messi to Małysz skoków narciarskich, a Ronaldo co najwyżej Schmitt czy Hannawald, bardzo dobry zawodnik, ale czegoś mu brakuje.

0

Jeszcze dorzuci do tego puchar za tegoroczne Copa America i za mundial w Rosji :) Plus kilka klubowych trofeów :P

0

Messi w miejsce Xavi'ego a Pedro do podstawowego składu :P

0

Lionel "Bóg footballu" Messi :)

0

Jeżeli piszesz "mu", "jego", "on" z wielkiej litery to tak jakbyś pisał o Bogu.

0

To dlaczego piszesz mu z dużej litery a go z małej?

0

W sumie to jest jedno i to samo :)

0

Głosy na "nie" w powyższej ankiecie pochodzą pewnie od śnieżnobiałych gości :)

4

Takie coś zawsze jest zaliczane jako asysta...

0

Jakiś miesiąc temu obstawiłem, że w meczu będzie dwubramkowa różnica...

Gratuluję i dziękuję :)

0

Bo takie są zasady pisowni?

0

A ja pykam sobie w wieśka :-)

6

Messiemu już można dać ocenę 10 :)

0

Jaś Fasola zdobędzie Puchar Króla\Królowej Elżbiety :-)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?