0

Tak, wiele osób kupiło konto na playerze i jeszcze nie widziałem negatywnej opinii
opinii. Ciężko poczytać komentarze w tym dziale?

1

Wiatr tradycyjnie w Kussamo za tydzień :D

1

I to tylko dlatego, że jest to mały kraj. Mam nadzieję, że na el Classico będzie spokój.

1

Najpierw to skoki muszą się odbyć :)

0

Odniose się do tytułu artykułu. Moim zdaniem każdy mecz trzeba chcieć rozegrać i wygrać. Jeśli się tego nie chce w pojedynkach ze słabszymi rywalami to nie powinno się mieć miejsca w drużynie.

1

Kumulacja nastąpi dopiero w sobotę :)

0

To o Bin Ladenie, ale w sumie to jeden pies, bo wszyscy terroryści muslimcy są tacy sami.

1

A dla mnie jakby za chwilę do mnie kierownik zadzwonił i powiedział, że nie ma prądu na zakładzie i nie muszę dziś na nockę iść :)

0

Od zakończenia poprzedniego sezonu w skokach czekam cały czas z niecierpliwością na rozpoczęcie nowego, a więc tak obchodzi mnie PŚ w skokach.

0

The Walking Dead

0

Niekoniecznie setna bramka musi być zwycięską. Może ktoś na przykład strzeli w końcówce dajmy na to na 2:3 :)

5

i skoki :)

0

Tylko przykład podałem, pierwszy lepszy :)

0

To przywróć ustawienia fabryczne telefonu. Pamiętaj, że po tej operacji stracisz wszystkie dane z telefonu.

0

Napewno im to pomoże wygrać, tak samo jak flaga Francji pomoże rodzinom ofiar zamachu.

0

Odinstsluj aktualizacje sklepu play

0

Od Sony na przykład :D

6

Za sześć dni klasyk i początek sezonu w skokach :)

3

Już widzę jak te państwa ze sobą współpracują.:)

1

Post można edytować.

0

No kurde. Dwóch muslimow się wysadzilo, w wyniku czego zginęło trzech kibiców. Pasuje?

0

Z kibicami to nie do końca prawda. Z tego co wiem to trzech kibiców i dwóch muslimow na stadionie zginęło, niby się wysadzili.

0

Kobiety i dzieci są tylko po to żeby pokazać ich w telewizji, żeby media mogły kłamać, że uciekają przed wojną i szukają schronienia w Europie. Zdecydowana większość to mężczyźni w wieku poborowym czy jak to tam się nazywa i są po szkoleniu wojskowym

0

Tylko czekać jak wybuchnie wojna z tymi uciśnionymi uchodźcami.

0

Ja też nie wiem, przed chwilą z roboty wróciłem i mnie zaintrygowaliście.

1

W domu wszyscy zdrowi?

0

Ktoś do nich przyjeżdża ma się dostosować do ich obyczajów, ale do jasnej ciasnej, jak oni przyjeżdżają do Europy to niech się dostosowują do europejskich warunków, a nie przyjadą i rządają nie wiadomo czego.

Teraz mi się przypomniało jak jeden z piłkarzy w lidze holenderskiej, nie chciał podać ręki dziennikarce. Co to ma znaczyć? Wszyscy mają im się podporządkować? Może niech jeszcze zaczną głowy ścinać...

2

Bolt zdążyłby się jeszcze zdrzemnąć :D

3

1. Messi
2. Messi
3. Messi

1

Ja też go jeszcze nie obejrzałem, podobnie zresztą jak The Walking Dead.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?