tadzik447
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wielkopolska
16 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Tak, wiele osób kupiło konto na playerze i jeszcze nie widziałem negatywnej opinii
opinii. Ciężko poczytać komentarze w tym dziale?
1
Wiatr tradycyjnie w Kussamo za tydzień :D
1
I to tylko dlatego, że jest to mały kraj. Mam nadzieję, że na el Classico będzie spokój.
1
Najpierw to skoki muszą się odbyć :)
0
Odniose się do tytułu artykułu. Moim zdaniem każdy mecz trzeba chcieć rozegrać i wygrać. Jeśli się tego nie chce w pojedynkach ze słabszymi rywalami to nie powinno się mieć miejsca w drużynie.
1
Kumulacja nastąpi dopiero w sobotę :)
0
To o Bin Ladenie, ale w sumie to jeden pies, bo wszyscy terroryści muslimcy są tacy sami.
1
A dla mnie jakby za chwilę do mnie kierownik zadzwonił i powiedział, że nie ma prądu na zakładzie i nie muszę dziś na nockę iść :)
0
Od zakończenia poprzedniego sezonu w skokach czekam cały czas z niecierpliwością na rozpoczęcie nowego, a więc tak obchodzi mnie PŚ w skokach.
0
The Walking Dead
0
Niekoniecznie setna bramka musi być zwycięską. Może ktoś na przykład strzeli w końcówce dajmy na to na 2:3 :)
5
i skoki :)
0
Tylko przykład podałem, pierwszy lepszy :)
0
To przywróć ustawienia fabryczne telefonu. Pamiętaj, że po tej operacji stracisz wszystkie dane z telefonu.
0
Napewno im to pomoże wygrać, tak samo jak flaga Francji pomoże rodzinom ofiar zamachu.
0
Odinstsluj aktualizacje sklepu play
0
Od Sony na przykład :D
6
Za sześć dni klasyk i początek sezonu w skokach :)
3
Już widzę jak te państwa ze sobą współpracują.:)
1
Post można edytować.
0
No kurde. Dwóch muslimow się wysadzilo, w wyniku czego zginęło trzech kibiców. Pasuje?
0
Z kibicami to nie do końca prawda. Z tego co wiem to trzech kibiców i dwóch muslimow na stadionie zginęło, niby się wysadzili.
0
Kobiety i dzieci są tylko po to żeby pokazać ich w telewizji, żeby media mogły kłamać, że uciekają przed wojną i szukają schronienia w Europie. Zdecydowana większość to mężczyźni w wieku poborowym czy jak to tam się nazywa i są po szkoleniu wojskowym
0
Tylko czekać jak wybuchnie wojna z tymi uciśnionymi uchodźcami.
0
Ja też nie wiem, przed chwilą z roboty wróciłem i mnie zaintrygowaliście.
1
W domu wszyscy zdrowi?
0
Ktoś do nich przyjeżdża ma się dostosować do ich obyczajów, ale do jasnej ciasnej, jak oni przyjeżdżają do Europy to niech się dostosowują do europejskich warunków, a nie przyjadą i rządają nie wiadomo czego.
Teraz mi się przypomniało jak jeden z piłkarzy w lidze holenderskiej, nie chciał podać ręki dziennikarce. Co to ma znaczyć? Wszyscy mają im się podporządkować? Może niech jeszcze zaczną głowy ścinać...
2
Bolt zdążyłby się jeszcze zdrzemnąć :D
3
1. Messi
2. Messi
3. Messi
1
Ja też go jeszcze nie obejrzałem, podobnie zresztą jak The Walking Dead.