0

To ja nawet znam :)

1

Ktoś wredny może zapytać dlaczego wziąłeś taką kobietę za żonę :)

0

Odpowiadając na pierwsze pytanie. Jeden derbowy mecz o niczym nie świadczy i do tego zremisowany po niefarcie.
Co do drugiego pytania to ciężko powiedzieć. Jeżeli nowi zawodnicy będą w jako takiej formie to napewno dodadzą jakości grze drużyny.

3



:)

0

Przeczytałem "Ostatnie życzenie" i "Miecz przeznaczenia". Jutro biorę się za "Krew elfów". Więcej sobie obiecywałem po dwóch pierwszych książkach. Mam nadzieję, że następne będą lepsze :)

0

Tak samo jak Austria i Australia :D

0

Z naciskiem na KANAŁ :)

0

To nie ten kanał...

0

Kurski we Wronkach siedzi :)

1

Pomyśleć, że rok temu o tej godzinie dopiero wstałem :)

1

Nie wszyscy. Ja wierzę, że jeszcze nasi zaskoczą w tym sezonie :)

0

Pogram sobie trochę w Wiedźmina, trzymaj się :)

0

Też tak kiedyś miałem :)

0

Moje postanowienie noworoczne jest takie, żeby ograniczyć browary, bo prawie codziennie kilka muszę wypić, ale chyba zbyt długo w tym postanowieniu nie wytrwam :)

0

Na wieczór ani grama alkoholu, tylko rano cztery piwka sobie chlapnąłem, ale jak to mawiał klasyk: "piwo to nie alkohol" :)

0

To będę musiał kogoś wysłać do sklepu, bo mi się nie chce iść :P

0

Tylko cicho bo się obudzi...

0

Ja się jej nie boje, w moim domu to ja jestem głową rodziny! :)

1

Podzieliłbyś się tej :)

0

Ja rano tylko cztery piwka potem już o suchym pysku siedziałem :)

0

Ostrzegali :)

6

Chować się! Strzelają!

1

Napić się.

0

Ja mam kilka zaproszeń, ale nigdzie nie chce mi się wychodzić :)

0

A ja go spędzę być może w Velen, Novigradzie albo i we Flotsam :) jeszcze się zobaczy. Wyzima napewno odpada :)

0

Pytanie zadałem zanim edytowałeś swój komentarz.:)

0

Że co? :) v

0

No chyba, że masz dwa :)

0

Bo cudzysłowia nie ma. Też myślałem, że jaja sobie robi :)

0

Zaktualizuj sterowniki i pozbądź się syfu z kompa.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?