tadzik447
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wielkopolska
16 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
To ja nawet znam :)
1
Ktoś wredny może zapytać dlaczego wziąłeś taką kobietę za żonę :)
0
Odpowiadając na pierwsze pytanie. Jeden derbowy mecz o niczym nie świadczy i do tego zremisowany po niefarcie.
Co do drugiego pytania to ciężko powiedzieć. Jeżeli nowi zawodnicy będą w jako takiej formie to napewno dodadzą jakości grze drużyny.
3
:)
0
Przeczytałem "Ostatnie życzenie" i "Miecz przeznaczenia". Jutro biorę się za "Krew elfów". Więcej sobie obiecywałem po dwóch pierwszych książkach. Mam nadzieję, że następne będą lepsze :)
0
Tak samo jak Austria i Australia :D
0
Z naciskiem na KANAŁ :)
0
To nie ten kanał...
0
Kurski we Wronkach siedzi :)
1
Pomyśleć, że rok temu o tej godzinie dopiero wstałem :)
1
Nie wszyscy. Ja wierzę, że jeszcze nasi zaskoczą w tym sezonie :)
0
Pogram sobie trochę w Wiedźmina, trzymaj się :)
0
Też tak kiedyś miałem :)
0
Moje postanowienie noworoczne jest takie, żeby ograniczyć browary, bo prawie codziennie kilka muszę wypić, ale chyba zbyt długo w tym postanowieniu nie wytrwam :)
0
Na wieczór ani grama alkoholu, tylko rano cztery piwka sobie chlapnąłem, ale jak to mawiał klasyk: "piwo to nie alkohol" :)
0
To będę musiał kogoś wysłać do sklepu, bo mi się nie chce iść :P
0
Tylko cicho bo się obudzi...
0
Ja się jej nie boje, w moim domu to ja jestem głową rodziny! :)
1
Podzieliłbyś się tej :)
0
Ja rano tylko cztery piwka potem już o suchym pysku siedziałem :)
0
Ostrzegali :)
6
Chować się! Strzelają!
1
Napić się.
0
Ja mam kilka zaproszeń, ale nigdzie nie chce mi się wychodzić :)
0
A ja go spędzę być może w Velen, Novigradzie albo i we Flotsam :) jeszcze się zobaczy. Wyzima napewno odpada :)
0
Pytanie zadałem zanim edytowałeś swój komentarz.:)
0
Że co? :) v
0
No chyba, że masz dwa :)
0
Bo cudzysłowia nie ma. Też myślałem, że jaja sobie robi :)
0
Zaktualizuj sterowniki i pozbądź się syfu z kompa.