3

Jeśli Neymar dostanie jakąś karę od fifa to się chyba jednocześnie pokicham i posikam ze śmiechu.

0

telewizjada.net tam masz i Eurosport i Polsat Sport :)

1

Ja przez przypadek się o tym dowiedziałem. DB oglądam na cda.pl i jest naprawdę SUPER :D

2

Obecnie jest emitowany kolejny sezon:)

2

Espanyol przegrał, dziękuję, bez odbioru.

0

Poczekaj na nowy sezon z tym emblematem, ale z nowymi koszulkami, w pionowe pasy :)

0

Skoki.

2

Albo słynna łaska może być za mała :)

0

Te tak zwane trolle nie powinny w ogóle istnieć.

1

Pytasz jakbyś nie wiedział.

10

Kilka razy.

3

Ja bym chciał, żeby poszedł do City. United nie lubię.
Jeżeli Kloppowi nie powiedzie się w Liverpoolu lub za kilka lat odejdzie z własnej woli to widziałbym Pepa w roli szkoleniowca The Reds. Żadnych United czy innych Arsenalów.

0

A ty wiesz coś na ten temat?

1

Wygrana, Benitez zostaje, potem dwa remisy, trener dostaje ultimatum i znowu wygrana. Następnie dwa remisy i tak w koło Macieju :)

1

Nie wiem czy żartujesz w tym momencie czy nie, ale kilka osób już podało tego newsa :)

7

Tak, tyko Ty tak uważasz :)

0

W googlach każdy może sobie wpisać :)

0

Szkoda, że nie ma tu czatu. Nikt by mnie w sucharach nie zagiął :)

0

Komentujemy i dajemy lajka :)

0

Co za różnica? Prawie wszystkie suchary, które tu przeczytałem to je wcześniej znałem :)

0

Wszyscy suchary to i ja :)
Na jakim stadionie nie wolno kampić?
Na Camp Nou :)

0

To ja nawet znam :)

1

Ktoś wredny może zapytać dlaczego wziąłeś taką kobietę za żonę :)

0

Odpowiadając na pierwsze pytanie. Jeden derbowy mecz o niczym nie świadczy i do tego zremisowany po niefarcie.
Co do drugiego pytania to ciężko powiedzieć. Jeżeli nowi zawodnicy będą w jako takiej formie to napewno dodadzą jakości grze drużyny.

3



:)

0

Przeczytałem "Ostatnie życzenie" i "Miecz przeznaczenia". Jutro biorę się za "Krew elfów". Więcej sobie obiecywałem po dwóch pierwszych książkach. Mam nadzieję, że następne będą lepsze :)

0

Tak samo jak Austria i Australia :D

0

Z naciskiem na KANAŁ :)

0

To nie ten kanał...

0

Kurski we Wronkach siedzi :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?