tadzik447
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wielkopolska
16 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Jeśli Neymar dostanie jakąś karę od fifa to się chyba jednocześnie pokicham i posikam ze śmiechu.
0
telewizjada.net tam masz i Eurosport i Polsat Sport :)
1
Ja przez przypadek się o tym dowiedziałem. DB oglądam na cda.pl i jest naprawdę SUPER :D
2
Obecnie jest emitowany kolejny sezon:)
2
Espanyol przegrał, dziękuję, bez odbioru.
0
Poczekaj na nowy sezon z tym emblematem, ale z nowymi koszulkami, w pionowe pasy :)
0
Skoki.
2
Albo słynna łaska może być za mała :)
0
Te tak zwane trolle nie powinny w ogóle istnieć.
1
Pytasz jakbyś nie wiedział.
10
Kilka razy.
3
Ja bym chciał, żeby poszedł do City. United nie lubię.
Jeżeli Kloppowi nie powiedzie się w Liverpoolu lub za kilka lat odejdzie z własnej woli to widziałbym Pepa w roli szkoleniowca The Reds. Żadnych United czy innych Arsenalów.
0
A ty wiesz coś na ten temat?
1
Wygrana, Benitez zostaje, potem dwa remisy, trener dostaje ultimatum i znowu wygrana. Następnie dwa remisy i tak w koło Macieju :)
1
Nie wiem czy żartujesz w tym momencie czy nie, ale kilka osób już podało tego newsa :)
7
Tak, tyko Ty tak uważasz :)
0
W googlach każdy może sobie wpisać :)
0
Szkoda, że nie ma tu czatu. Nikt by mnie w sucharach nie zagiął :)
0
Komentujemy i dajemy lajka :)
0
Co za różnica? Prawie wszystkie suchary, które tu przeczytałem to je wcześniej znałem :)
0
Wszyscy suchary to i ja :)
Na jakim stadionie nie wolno kampić?
Na Camp Nou :)
0
To ja nawet znam :)
1
Ktoś wredny może zapytać dlaczego wziąłeś taką kobietę za żonę :)
0
Odpowiadając na pierwsze pytanie. Jeden derbowy mecz o niczym nie świadczy i do tego zremisowany po niefarcie.
Co do drugiego pytania to ciężko powiedzieć. Jeżeli nowi zawodnicy będą w jako takiej formie to napewno dodadzą jakości grze drużyny.
3
:)
0
Przeczytałem "Ostatnie życzenie" i "Miecz przeznaczenia". Jutro biorę się za "Krew elfów". Więcej sobie obiecywałem po dwóch pierwszych książkach. Mam nadzieję, że następne będą lepsze :)
0
Tak samo jak Austria i Australia :D
0
Z naciskiem na KANAŁ :)
0
To nie ten kanał...
0
Kurski we Wronkach siedzi :)