tadzik447
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wielkopolska
16 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Primaaprilowcy pełną gębą :)
0
Horrory fajna sprawa. Nigdy nie oglądałem tego gatunku, ale po obejrzeniu kilku filmów muszę przyznać, że ten gatunek jest naprawdę ciekawy. Z niecierpliwością czekam na kolejne tytuły filmów z tego gatunku godnych obejrzenia :)
0
Tylko skąd wiadomo jak widzi człowiek, pies, ryba czy jakiekolwiek inne stworzenie?
0
Zawsze mnie to ciekawiło jak inna osoba postrzega kolory, nie mówiąc już o zwierzętach. Ciekawe czy w ogóle jest możliwe czy to zbadać i jak bardzo wiarygodne są te badania.
1
Witam, witam. Jeżeli masz dobrą datę urodzenia ustawioną w profilu to nawet mamy tyle samo lat :)
0
Prima aprilis to najważniejszy dzień roku. Obchodzę wtedy urodziny :)
2
W Mozilli na komputerze też są kolorki :)
0
Ja na początku w 2 potem 1 potem znowu 2 z Nocą Kruka. 3 mi się nie podobała i na koniec Arcania, wbrew temu co wypisują po internetach jest to fajna gierka :)
1
Gothic to pierwsza gra, która mnie wciągnęła. Dzięki temu tytułowi zakochałem się w erpegach :) Potem była Seria Risen. Fable również jest ciekawą grą, ale to bardziej zręcznościówka :P Teraz katuję Geratla :D
6
Wyłączyłem już na początku. Za straszny jak dla mnie :)
0
Po prostu szukam coś czego jeszcze nie widziałem :D
W razie czego w ostatnim czasie oglądałem też Naznaczonego, Taśmy Watykanu i kilka innych, których tytuły mi umknęły :)
0
Też widziałem :):D
0
Oglądałem, Annabelle też :P
0
Sinister oglądałem. Babadook się ściąga :)
0
Oglądałem już ten film :)
3
Poproszę o kilka tytułów naprawdę dobrych horrorów. :)
0
Taka odpowiedź chyba też była w słynnym skeczu o jajku na czczo :)
0
A ja nie jem jaj, bo nie lubię :D
1
Ja w zeszłym roku miałem podobnie. Spotkałem kilku takich typów, którzy zaczepiali jakąś dziewczynę, która sama stała. Na chwilę musiałem odejść od swoje (siku goniło :)) a oni do niej podeszli i się naprzykrzali. Gdy zobaczyli, że wracam to sobie poszli. Wielcy bohaterzy.
0
Na cda.pl można oglądać a z darkwarez.pl ściągać.
0
Obejrzałem wszystkie filmy z tej rozmowy i kilka innych tytułów. Polecisz coś jeszcze? :P
0
Ja mam kolorową.
Edit. To znaczy na komputerze w Mozilli mam kolorową, a na telefonie na Chromie czarno-białą.
2
Od samego rana rozwaliłeś system :)
1
Jak odblowałem to na rzadko który room mogłem wbić, jak również bardzo mało osób mogło na mojego serva wejść. W końcu dałem sobie spokój i ponownie zablokowałem. Szkoda nerwów :)
1
Ja bym sobie i pograł tylko, że mam nowy internet i router i mam porty poblokowane :)
0
Wyświetlacz tylko z dotykiem można wymienić. Ile kosztuje to nie wiem, ale wymienić możesz sobie sam, chyba że się boisz, że coś uszkodzisz to w komisie pewnie ze sto złotych sobie policzą za robotę.
0
Gdzie?
0
Ilu sztywnych zabiłeś? ;)
2
A ja dzisiejszy The Walking Dead, ale i tak obejrzę go jutro, bo dziś trzeba do roboty iść:)
0
Pogotowie ją zabrało,więc raczej dostała w głowę a nie w rękę.