0

Primaaprilowcy pełną gębą :)

0

Horrory fajna sprawa. Nigdy nie oglądałem tego gatunku, ale po obejrzeniu kilku filmów muszę przyznać, że ten gatunek jest naprawdę ciekawy. Z niecierpliwością czekam na kolejne tytuły filmów z tego gatunku godnych obejrzenia :)

0

Tylko skąd wiadomo jak widzi człowiek, pies, ryba czy jakiekolwiek inne stworzenie?

0

Zawsze mnie to ciekawiło jak inna osoba postrzega kolory, nie mówiąc już o zwierzętach. Ciekawe czy w ogóle jest możliwe czy to zbadać i jak bardzo wiarygodne są te badania.

1

Witam, witam. Jeżeli masz dobrą datę urodzenia ustawioną w profilu to nawet mamy tyle samo lat :)

0

Prima aprilis to najważniejszy dzień roku. Obchodzę wtedy urodziny :)

2

W Mozilli na komputerze też są kolorki :)

0

Ja na początku w 2 potem 1 potem znowu 2 z Nocą Kruka. 3 mi się nie podobała i na koniec Arcania, wbrew temu co wypisują po internetach jest to fajna gierka :)

1

Gothic to pierwsza gra, która mnie wciągnęła. Dzięki temu tytułowi zakochałem się w erpegach :) Potem była Seria Risen. Fable również jest ciekawą grą, ale to bardziej zręcznościówka :P Teraz katuję Geratla :D

6

Wyłączyłem już na początku. Za straszny jak dla mnie :)

0

Po prostu szukam coś czego jeszcze nie widziałem :D
W razie czego w ostatnim czasie oglądałem też Naznaczonego, Taśmy Watykanu i kilka innych, których tytuły mi umknęły :)

0

Też widziałem :):D

0

Oglądałem, Annabelle też :P

0

Sinister oglądałem. Babadook się ściąga :)

0

Oglądałem już ten film :)

3

Poproszę o kilka tytułów naprawdę dobrych horrorów. :)

0

Taka odpowiedź chyba też była w słynnym skeczu o jajku na czczo :)

0

A ja nie jem jaj, bo nie lubię :D

1

Ja w zeszłym roku miałem podobnie. Spotkałem kilku takich typów, którzy zaczepiali jakąś dziewczynę, która sama stała. Na chwilę musiałem odejść od swoje (siku goniło :)) a oni do niej podeszli i się naprzykrzali. Gdy zobaczyli, że wracam to sobie poszli. Wielcy bohaterzy.

0

Na cda.pl można oglądać a z darkwarez.pl ściągać.

0

Obejrzałem wszystkie filmy z tej rozmowy i kilka innych tytułów. Polecisz coś jeszcze? :P

0

Ja mam kolorową.
Edit. To znaczy na komputerze w Mozilli mam kolorową, a na telefonie na Chromie czarno-białą.

2

Od samego rana rozwaliłeś system :)

1

Jak odblowałem to na rzadko który room mogłem wbić, jak również bardzo mało osób mogło na mojego serva wejść. W końcu dałem sobie spokój i ponownie zablokowałem. Szkoda nerwów :)

1

Ja bym sobie i pograł tylko, że mam nowy internet i router i mam porty poblokowane :)

0

Wyświetlacz tylko z dotykiem można wymienić. Ile kosztuje to nie wiem, ale wymienić możesz sobie sam, chyba że się boisz, że coś uszkodzisz to w komisie pewnie ze sto złotych sobie policzą za robotę.

0

Gdzie?

0

Ilu sztywnych zabiłeś? ;)

2

A ja dzisiejszy The Walking Dead, ale i tak obejrzę go jutro, bo dziś trzeba do roboty iść:)

0

Pogotowie ją zabrało,więc raczej dostała w głowę a nie w rękę.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?