1

Nie żebym się czepiał, ale był o tym artykuł :)

0

Czy rozliczanie z fiskusem ze strony http://www.e-pity.pl/ jest bezpieczne? Korzystał ktoś z programu zamieszczonego na tej stronie? Nie było żadnych problemów, że deklaracja nie doszła czy coś?

0

Jak na mój gust wyłączą 28, ale pytanie, o której godzinie :P

1

Istnieje nawet szesnaście takich klubów :)

Edit. Jakby ktoś się pytał, są to kluby z polskiej ekstraklasy:P

0

Na meczykach w większości dzieciaki się wypowiadają. Ostatnio nawet szukam komentarzy z dużą ilością minusów, żeby zobaczyć co te półmózgi znowu nawypisywały :)

2

Jak dla mnie stołeczne kluby bez względu na ligę mogą zawsze przegrywać :)

1

Ale jak dziewczyna ocenia wygląd innej dziewczyny to jest ok?:)

3

Moim zdaniem ma kształt sześcianu...

0

Oj tam. Jeżeli wyszedłby im ten film porównywalnie do Władcy Pierścieni to szybko by im się zwrócił :)

1

Jeżeli będzie w tym filmie Letho to niech do zagrania jego roli zatrudnią Roberta Burneike :) Słynnego barda nie wiem kto mógłby zagrać :P
Edit. Już wiem kto mógłby zagrać Jaskra. Johnny Depp może zagrać prawie każdą rolę :)
Edit. 2 Dijsktę mógłby zagrać Gerard Depardieu :P Podobni są i z twarzy, i budową ciała :D

0

Ja mógłbym Dijsktre zagrać, on niezbyt urodziwy, ja urodą nie grzeszę... :D

0

Samobójczy byłby przeciwko Barcelonie a nie dla niej.

0

Napisałeś, że Real i Atletico mają szansę na potrójną koronę."Mi się wydaję, że nie można na to pytanie odpowiedzieć, bo na potrójną koronę ma szansę również Real, Atletico, Arsenal etc. A nie tylko PSG, MUC, BM, czy Juve jak napisał /BarcelonaVeB/"
Otóż te dwa hiszpańskie kluby nie mają szans na tryplet, ponieważ odpadły z Pucharu Króla.

2

Wszystkie części Wiedźmina.

0

Widzę, że zorientowany jesteś :)

0

Poszukaj jakiś aktywator i wyłącz automatyczne aktualizacje.

0

Pep i Luis będą przy nim wymiękać :)

0

Następny będzie Xavi :)

0

Musiałbym sobie serię odświeżyć, bo pozapominałem co w poszczególnych częściach się działo :) Wydaje mi się, że w któreś części została zraniona i jej DNA posłużyło do badań, ale ręki nie dam sobie uciąć :P

0

Na filmweb pewien użytkownik tak napisał:

Chronologicznie względem wydarzeń prezentuje się to następująco:
1. X-Men Pierwsza Klasa
2. X-Men Geneza Wolverine
3. X-Men
4. X-Men 2
5. X-Men Ostatni Bastion
6. X-Men Przyszłość, Która Nadejdzie ( ta część dzieje w dwóch płaszczyznach czasowych, zarówno po ' Pierwszej Klasie ' , jak i po ' Ostatnim Bastionie ' , ale lepiej oglądać to w takiej kolejności jak napisałem )

ps.
Wolverine - to zupełnie osobna opowieść o Loganie/Wolverinie pomimo występowania znanych postaci z universum Xmen i całego Marvela.

0

Najlepiej oglądaj tak jak chcieli tego twórcy, czyli tak jak wychodziły poszczególne części.

2

Za dziewięć godzin :)

0

Miesiąc temu przedłużyłem umowę :) Czasami takie nieplanowane wolne jest wskazane :)

0

Nie dawno były mrozy i ludzie jakoś jeździli, a czy wszyscy byli trzeźwi? Wątpię. A odmówić dmuchania można dlatego, że jeśli istnieje możliwość dodatkowego wolnego od pracy, nawet godzinkę, to dlaczego nie korzystać? Jakbym wiedział, że dostanę jakieś zaświadczenie czy coś to bym odmówił dmuchania. Najgorzej byłoby na nocce jakby kazali samemu do pracy dojechać, a jak wiadomo autobusy po nocach nie jeżdżą.

0

Jeżeli to byłbym ja i bym wiedział, że dostanę zwolnienie albo chociaż przepustkę to bym odmówił. Zawsze to trochę wolnego, ale trzeba mieć jakieś zaświadczenie do pracy, bo tak mogę sobie zadzwonić, że jestem na policji i nie przyjdę. Kto by mi uwierzył na słowo?

0

Może dziwne pytanie, ale nie mogę na nie znaleźć odpowiedzi. Otóż przed wczoraj u mnie na wsi policja polowała na nietrzeźwych rowerzystów wracających z pracy (mamy dwie firmy na wsi). Podobno złapali pięć osób pod wpływem, ale ja o co innego chcę zapytać. Chodzi o to, że jak ktoś jechałby do pracy i odmówił badania alkomatem i zabrali by tego kogoś na badanie krwi, ale ten ktoś wie, że jest trzeźwy, bo nie wypił ani grama alkoholu to policja wypisze mu jakieś zwolnienie i odwiezie do pracy czy radź se człowieku sam?

1

Albo to ona się rozczarowała i dlatego bodzio jest smutny :)

0

Gdyby był o 22 to bym nie obejrzał, bo byłbym w robocie, więc jest dobrze :) Wczorajszego show właśnie z tego powodu niestety nie obejrzałem.

0

Ja mam trochę mniej niż pięć cali i nie wyobrażam sobie korzystania z wersji mobilnej. Czy to tej strony, czy fb, czy jakiegokolwiek innego portalu. Wyjątkiem jest tylko poczta na wp. Strony mobilne mnie po porostu odpychają.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?