tadzik447
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wielkopolska
16 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
I w razie potrzeby Lucho może zagrać na tej pozycji :)
0
Miejmy nadzieję, że do środy :)
0
Niech sobie zabija, byle tak nie śmierdziało :)
0
Z całą pewnością zawodnicy wchodzą na ten portal szukając wsparcia :)
4
Rzuć to świństwo
0
Podobno nie, ale zawsze możesz powiększyć okno w przeglądarce :)
Ctrl ( )
4
Zagraj w lotto, może wpadnie któryś milion na konto :)
3
Pojechałeś po bandzie :)
0
Być może ktoś Was to widział, ale ja obejrzałem ten filmik po raz pierwszy i muszę się nim podzielić :)
Kobe vs Messi :)
1
Ciekawe tylko czy któryś zawodnik z ataku zgodziłby się na to by wejść z ławki, zostać zmienionym przez kogoś lub w ogóle nie być zgłoszonym do meczu. Dobrze wiem, że to trener powinien rządzić w drużynie, ale z takimi gwiazdorami to różnie może być.
0
Ja mam z3 Compact, wcześniej miałem "zwykła zetke" i podobnego zjawiska nie zaobserwowałem :)
1
Szczęście sprzyja lepszym :)
0
Taka zapewne była taktyka trenera. Zauważ, że po stracie gola już pod koniec pierwszej połowy Barca próbowała grać swoją piłkę.
0
Gra sama w sobie nie była zła, zabrakło jedynie szczęścia w kilku sytuacjach, chociaż z drugiej strony Atletico strzeliło w poprzeczkę bramki bronionej przez ter Stegena.
0
Jeżeli tak to niech się kuruje, bo grając z urazem to napewno nic dobrego z tego nie będzie.
0
A ja jeszcze mam nocną zmianę po takim meczu.
1
Jak to nie jest prowokacja to ja nie wiem...
0
Dogrywka będzie tylko i wyłącznie wtedy kiedy Atletico będzie prowadzić dwa do jednego.
1
Albo chodziło mu o poznańskie koziołki, które o tej godzinie się bodą :)
0
Przykład trolla.
http://vignette4.wikia.nocookie.net/wiedzmin/images/c/c6/Witcher_rock_troll-1152x648.jpg/revision/latest?cb=20160216223900
0
Dodatki lepsze niż niektóre gry :P
0
Ja wiem, to jest tylko takie moje ciche z życzenie :)
0
Pewnie tak, skoro w poprzednim dodatku były dwie talie to dlaczego miałoby tak nie być w tym przypadku. Byłoby fajnie jakby teraz dawali jedną talię do tego dodatku, a następną wraz z trzecim dodatkiem :D
0
Jak dla mnie to może wyjść i w przyszłym roku, ale z drugiej strony trochę długo już czekamy za tym dodatkiem, ale tak jak napisałeś, lepiej poczekać aż będzie on dopracowany na sto procent niż później przeklinać nie niego :)
Edit. Wiadomo kiedy ruszy przedsprzedaż? :P
0
Dla fanów Wiedźmina. Czy siódmy czerwca to oficjalna data wydania dodatku Krew i wino czy znowu to jakaś plotka?
1
Im większa rozdzielczość tym lepiej :)
0
Napisał, że zamiast niego Roberto
1
Najlepiej jak zadasz to pytanie na forum komputerowym. Zapewne dostaniesz kilka propozycji tańszych i droższych, lepszych i gorszych. Podpowiedzą ci tam, którego bardziej opłaca się kupić itp. itd.
0
Akurat liczba to nie to samo co cyfra. Cyfry liczymy od zera do dziewięciu. Potem już są liczby, które składają się z przynajmniej dwóch cyfr.
1
Do zdejmowania klątw najlepiej nająć wiedźmina, jednak co fachowiec to fachowiec :)