tadzik447
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wielkopolska
16 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
12
I ma rację , Barcelona jest piłkarską stolicą Hiszpanii :)
0
Na alledrogo nie ma? :)
1
Brat postawił, że Polska zgarnie puchar. Kurs 60, ja się w to nie bawię :)
0
Google.pl
1
Zaakceptuj i będziesz miał spokój ;)
0
To już wolę Wolfsburg albo inny Köln
0
Przez sezonem pisałem, że wolę żeby Barca wypadła nawet z top 5 La Liga, ale żeby obroniła tytuł najlepszego klubu w Europie :)
0
A ja chciałbym, żeby Borussia spadła z ligii :)
3
Brawo Bayern! Brawo Robert!
2
Bez wulgaryzmów mi tu.
0
Nie używaj wulgaryzmów, nawet wygwiazdkowanych to bana nie dostaniesz.
0
O 23 zaczynam robotę... Nie narzekaj :)
0
Źródło Ujście Warty ;)
1
Jak przyjedziesz po mnie do Poznania to z chęcią :)
0
Wiadomo coś o jakiś zagranicznych niekodowanych kanałach transmitujących Euro? Mogą być z Astry :)
Siatkówkę oglądałem na jakiś arabskich kanałach :P
0
Ile, bo nie w temacie?
0
Ronaldo z Interu ;)
3
Jak się weźmiesz za robotę to nie uśniesz :)
27
Nie. Lepiej raz na trzy, cztery lata wygrywać Ligę Mistrzów niż co rok Ligę Europy.
0
Dziki Gon przeszedłem trzy razy :) teraz czekam za dodatkiem Krew i wino, który mam już zamówiony :P
0
Co to za przyjemność z gry na czitach? :)
0
Tak samo Espanyol woli, żeby Real wygrywał niż Barcelona :-)
0
Polecam sagę Sapkowskiego :)
0
Nie awansuje do fazy grupowej Ligii Mistrzów, bo jest po prostu za słaba, zresztą jak wszystkie polskie kluby.
0
Jego głowa znajduje się nad głową Rakitić'a :P
4
A mój ma 18 maja i kibicuje Man United :P
6
Ja akurat mam tak łóżko ustawione, że codziennie wstaję lewą nogą :P
1
NBA 2k16
0
Jakie polecacie gry na komputer o tematyce horroru?
0
Chyba czują strach:)