12

I ma rację , Barcelona jest piłkarską stolicą Hiszpanii :)

0

Na alledrogo nie ma? :)

1

Brat postawił, że Polska zgarnie puchar. Kurs 60, ja się w to nie bawię :)

0

Google.pl

1

Zaakceptuj i będziesz miał spokój ;)

0

To już wolę Wolfsburg albo inny Köln

0

Przez sezonem pisałem, że wolę żeby Barca wypadła nawet z top 5 La Liga, ale żeby obroniła tytuł najlepszego klubu w Europie :)

0

A ja chciałbym, żeby Borussia spadła z ligii :)

3

Brawo Bayern! Brawo Robert!

2

Bez wulgaryzmów mi tu.

0

Nie używaj wulgaryzmów, nawet wygwiazdkowanych to bana nie dostaniesz.

0

O 23 zaczynam robotę... Nie narzekaj :)

0

Źródło Ujście Warty ;)

1

Jak przyjedziesz po mnie do Poznania to z chęcią :)

0

Wiadomo coś o jakiś zagranicznych niekodowanych kanałach transmitujących Euro? Mogą być z Astry :)

Siatkówkę oglądałem na jakiś arabskich kanałach :P

0

Ile, bo nie w temacie?

0

Ronaldo z Interu ;)

3

Jak się weźmiesz za robotę to nie uśniesz :)

27

Nie. Lepiej raz na trzy, cztery lata wygrywać Ligę Mistrzów niż co rok Ligę Europy.

0

Dziki Gon przeszedłem trzy razy :) teraz czekam za dodatkiem Krew i wino, który mam już zamówiony :P

0

Co to za przyjemność z gry na czitach? :)

0

Tak samo Espanyol woli, żeby Real wygrywał niż Barcelona :-)

0

Polecam sagę Sapkowskiego :)

0

Nie awansuje do fazy grupowej Ligii Mistrzów, bo jest po prostu za słaba, zresztą jak wszystkie polskie kluby.

0

Jego głowa znajduje się nad głową Rakitić'a :P

4

A mój ma 18 maja i kibicuje Man United :P

6

Ja akurat mam tak łóżko ustawione, że codziennie wstaję lewą nogą :P

1

NBA 2k16

0

Jakie polecacie gry na komputer o tematyce horroru?

0

Chyba czują strach:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?