0

Ok dobra. Co my możemy wiedzieć kto jest najlepszy skoro jestemy amatorami?

2

Byłby kiks i trafiby w twarz :)

1

Wawrzyniak jest lepszym piłkarzem od każdego użytkownika tego portalu.

0

Ja kiedyś oglądałem na cda.pl. Jakby ktoś był ciekawy to obejrzałem na telefonie dwa filmy z tego portalu. Terminator: Genesis i Ewolucja Planety Małp.:)

0

Na ZDF.

0

Źle przeczytałem. Chodziło mi o finał ;) w półfinale liczę, że zagramy z Węgrami :)

1

Ilu rodowitych graczy gra w reprezentacji Francji? Może to dlatego.

0

Najlepiej z Hiszpanią. Polska wygra będę szczęśliwy, wygra Hiszpania płakał nie będę. Albo wygrają Polacy albo kraj którego dumą jest Barca.

0

Z tą ręką to dłuższa historia. Faktycznie jakiś czas wcześniej mnie bolała i szanowna pani doktor przepisała mi leki, o których wspominałem wcześniej, ale nie pomagały, więc poprosiłem o skierowanie do chirurga. Na skierowaniu było napisane, że mam zapalenie ścięgien nadgarstka. Pojechałem do tego chirurga. Od razu ręką w gips, bez zdjęcia ani niczego. Po dwóch tygodniach pojechałem, żeby zdjęli mi ten gips. Ręka bolała jeszcze bardziej niż wcześniej. Lekarz przepisał mi jakiś lek w sprayu i miał mi pomóc. Nic z tego. Poradziłem się w internecie co można na to poradzić. Jeden z internautów polecił mi, żebym namoczył szmatkę w roztworze wody z octem i zrobił z tego okład. Jeszcze tego samego dnia mi przeszło :) PS. Po zdjęciu gipsu byłem kolejne dwa tygodnie na chorobowym :)

0

Ten lekarz rodzinny to jest LEKARZ. Kuzynkę bolał brzuch. Pani doktor myślała, że to od miesiączki. Przepisała jakieś leki przeciwbólowe i zadowolona. Po kilku dniach trafiła do szpitala i się okazało, że to zapalenie wyrostka robaczkowego. Dużo nie brakowało a by kuzynka już nie żyła. Tak to ci lekarze leczą. Ja innym razem poszedłem bo niby ręką mnie bolała, a tak naprawdę nic mi nie było i przepisała mi jakieś tabletki i maść i dała mi zwolnienie :)

0

Czasami chce mi się wymiotować i czuje ucisk na czole.

0

Jak napije się wody to prawie od razu kręci mi się w głowie. To jest takie krótkotrwałe. Zakręci się i przechodzi, ale mam tak przynajmniej kilka razy na dzień.

0

Nic z tych rzeczy.

0

Tak to jest jak się pisze z telefonu. Oczywiście masz rację.

0

Do jakiego lekarza udać się z zawrotami głowy? Codziennie od początku kwietnia kręci mi się w głowie. Do lekarza wcześniej nie poszedłem, bo myślałem, że mi samo to przejdzie, no ale nic z tego. Ciśnienie w normie, z krwią chyba też wszystko w porządku, bo co dwa miesiące oddaję krew i nigdy mi nie odmówili przyjęcia krwi.

1

Prawdziwa wersja Przepowiedni Itliny:

"Zaprawdę, powiadam wam, oto nadchodzi wiek miecza i topora, wiek wilczej suszy. Nadchodzi Czas Żółtego Gorąca i Żółtego Światła, Czas Szaleństwa i Czas Pogardy, Tedd Deireadh, Czas Końca. Świat umrze wśród upału, a odrodzi się wraz z nowym śniegiem. Odrodzi się ze Starszej Krwi, z Hen Ichaer, z zasianego ziarna. Ziarna, które nie wykiełkuje, lecz wybuchnie płomieniem.

Ess'tuath esse! Tak będzie! Wypatrujcie znaków! Jakie to będą znaki, rzeknę wam - wprzód spłynie ziemia krwią Aen Seidhe, Krwią Elfów..."

0

Każdy zespół jest słabszy bez swojego lidera.

0

Chyba, że chodzi o słynny film o najeździe obcej cywilizacji na planetę zwanej Ziemią.




0

Ja wiem, chciałem być wredny :)

0

A jak ktoś ma jaszczurke z Afryki i na codzień w terrarium ma takie warunki to trzeba się ją jakoś specjalnie zajmować?

0

Moja chrześnica ma elektrycznego quada.

0

Leżę w samych gaciach i ledwo żyję. Proszę cię, nie strasz :)

1

Nie dziwie im się, że drogę pomylili.

0

Nawet piwo wyjęte z lodówki jest ciepłe...

0

Wodę trzeba oszczędzać, więc piwko jest wskazane.

0

Tak śmierdzi weekend :)

3

Nigdy nie narzekałem na zimę. Nawet gdy były duże mrozy to mówiłem, że wolę to niż upały.

2

Pirlo mu powiedział, że z brodą lepiej rzuty wolne się wykonuje.

1

Źródło, Ujście Nilu, pasuje?

1

Chciałbym napisać coś mądrego, ale no nie mogę.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?