tadzik447
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wielkopolska
16 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Tylko, że ja na bierząco sprawdzam wyniki meczòw, no chyba, że jestem poza zasięgiem sieci :)
0
Tylko, że ja do 23:00 pracuję :(
0
Osiemnastym zawodnikiem, który strzeli gola dla Barcy w obecnym sezonie będzie Mascherano.
0
Obstawiam 3:0 dla Barcelony
1
To znaczy jaka?
0
Już taki u nas był, Zlatan miał na imię...
2
Ja bym zrobił jeszcze ankietę z najpiękniejszą paradą bramkarską :)
0
W tym to już chyba nie :)
0
Bez tego wulgaryzmu nie mogło się obyć?
0
Pamiętam jakby to było wczoraj...
0
Jakim składem by nie wyszli to ten mecz muszą wygrać, nie ma innej opcji.
0
I kolejne rekordy padną łupem Messiego i spółki :)
0
Ale mi chodzi o to, że w historii LA Liga te trzy kluby nigy nie zaliczyły spadku :)
0
Ja w żadne obstawianie się nie bawię, a Luis, Lionel czy nawet Javier (:D) niech coś ustrzelą, byleby Barca wygrała :) A zobacz właśnie jakbyś ma Mascherano obstawił ile byłoby do wygrania :P
0
To zarabiasz trochę więcej ode mnie :)
0
Barcelonie, Realowi i Athletic'owi Bilbao spadek raczej nie grozi...
0
A ja chciałbym Di Matteo lub Marcelo Bielse
1
To jest raczek skład marzeń, a nie przewidywany
0
A czy ktoś kto nie jest kapitanem nie może krzyknąć na kolegę z drużyny?
0
A ja chciałbym żeby na moim pogrzebie zespół Hunter zagrał utwór pt. "Płytki dołek"
0
Jak Pep obejmował stery statku zwanego Barceloną to też nie miał żadnych sukcesów na ławce trenerskiej.
1
Ale i tak Mathieu zagrał dobre zawody.
0
Udowodnij, że ty jesteś trenerem geniuszem...
0
Alves był jednym z najlepszych zawodników na boisku...
1
MITH OUT
0
1:1 Neymar i Ronaldo z karnego...
0
Pozostała godzina!
0
Tylko żeby obyło się bez kontrowersyjnych sytuacji i boiskowego chamstwa.
0
Myślałem o Masipie :D
0
Myślę, że gdyby nawet z 50 goli dzieliło go od rekordu to w najczarniejszym scenariuszu pobiłby go najpóźniej za dwa lata :)