tadzik447
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wielkopolska
16 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Błąd
5
Wejdź w zakładkę Moje Ligii i dodaj Mistrzostwa Świata
2
Jak wróci do zdrowia, to może będzie drugim bramkarzem Barcy, kto wie? :)
1
A może trener wprowadzi nową taktykę i Pedro pokaże na co go naprawdę stać.
1
Mam nadzieję, że w przyszłym sezonie Xavi będzie zmiennikiem Koke
1
Czterdziestoletnia osoba to jeszcze jak dziecko :)
1
Może Hala, może Sala :D
1
Zapisałeś już się do lekarza? :)
2
Jak byłem młodszy to miałem podobny tok myślenia. Teraz nie patrzę na inne kluby, nie jestem antyfanem Realu tylko fanem Barcelony i to właśnie kataloński klub mnie interesuje, a to się dzieje gdzie indziej mam gdzieś
3
Szacunku trochę. Oczywiście wolałbym żeby Atletico zdobyło Ligę Mistrzów, ale jeśli zdobędzie ją Real to nic się nie stanie, Barca moim zdaniem w tym sezonie nie zasłużyła na wygraną, więc po co ten lament? Czekam na fascynujący mecz i niech wygra lepszy!
1
w 34 minucie trzy zmiany, szkoda, że w pierwszej drużynie trener nawet jednego zawodnika nie zmieniał w trakcie pierwszej połowie, nie licząc kontuzji. Czasami to co wyprawiał na przykład Alves było niedopuszczalne...
2
Jeśli mężczyzna przebiera się za kobiety to chyba nie jest sobą :)
Takie rzeczy powinno się leczyć. Może pomogłaby operacja zmiany płci, ale jak to ona powiedziała(woli gdy się do niej zwraca w żeńskiej formie), że tego nie chce. Nie mam pojęcia co o takich ludziach myśleć...
1
Nie zapominaj o Eto'o :)
2
Dani na okładce Sportu wygląda jak baba... :D Nie wspominając już o Posejdonie na okładce Marki...
1
póki*... :D
1
Każdy zespół z top trzy La Liga zdobędzie jakiś tytuł, Real ma Puchar Króla, Barca gra tylko o ligę, tak więc dla Atletico zostaje Liga Mistrzów :)
1
Fifa jest tak prosta, że polskim klubem rok w rok można |Ligę Mistrzów wygrywać :) Jeśli chodzi ci oczywiście o tryb menadżera
1
Ciekawe ile z tych transferów dojdzie do skutku...
1
Wyobraź sobie, że pierwsza drużyna nie ma już o co grać (liga już rozstrzygnięta) druga broni się przed spadkiem, a musi jeszcze zagrać z pierwszą drużyną, jak myślisz, czy byłoby to sprawiedliwe dla innych walczących drużyn o utrzymanie?
1
w jednej lidze nie może grać pierwsza i druga drużyna
3
Jaki sreal? Szacunku trochę. Jak któryś z fanów Królewskich na Barcelonę powie farsa czy drużyna aktorów to tacy jak Ty pierwsi szczekają...
1
1
Alves również walczy o klub...
1
tak, powinien
1
Ale Barca pewnie nie wybrałaby pana :)
1
I nawet w chorobie spowodowales, że się uśmiechnąłem :)
1
inteligencją nie grzeszysz...
1
Może się czepiam, ale skrót "odp" jest od odpowiedzi, a tobie chodziło raczej o odpowiedzialność :)
Można kupować pod pewnymi warunkami, które już kilka razy pojawiały się na łamach portalu, więc nie będę ich przytaczał. Jeśli chodzi o transfer Cesca, to wedle tychże przepisów był niezgodny z prawem.
1
Arsenalowi nic lepiej nie idzie :)
1
Też się pod tym podpisuje.