1

Błąd

5

Wejdź w zakładkę Moje Ligii i dodaj Mistrzostwa Świata

2

Jak wróci do zdrowia, to może będzie drugim bramkarzem Barcy, kto wie? :)

1

A może trener wprowadzi nową taktykę i Pedro pokaże na co go naprawdę stać.

1

Mam nadzieję, że w przyszłym sezonie Xavi będzie zmiennikiem Koke

1

Czterdziestoletnia osoba to jeszcze jak dziecko :)

1

Może Hala, może Sala :D

1

Zapisałeś już się do lekarza? :)

2

Jak byłem młodszy to miałem podobny tok myślenia. Teraz nie patrzę na inne kluby, nie jestem antyfanem Realu tylko fanem Barcelony i to właśnie kataloński klub mnie interesuje, a to się dzieje gdzie indziej mam gdzieś

3

Szacunku trochę. Oczywiście wolałbym żeby Atletico zdobyło Ligę Mistrzów, ale jeśli zdobędzie ją Real to nic się nie stanie, Barca moim zdaniem w tym sezonie nie zasłużyła na wygraną, więc po co ten lament? Czekam na fascynujący mecz i niech wygra lepszy!

1

w 34 minucie trzy zmiany, szkoda, że w pierwszej drużynie trener nawet jednego zawodnika nie zmieniał w trakcie pierwszej połowie, nie licząc kontuzji. Czasami to co wyprawiał na przykład Alves było niedopuszczalne...

2

Jeśli mężczyzna przebiera się za kobiety to chyba nie jest sobą :)
Takie rzeczy powinno się leczyć. Może pomogłaby operacja zmiany płci, ale jak to ona powiedziała(woli gdy się do niej zwraca w żeńskiej formie), że tego nie chce. Nie mam pojęcia co o takich ludziach myśleć...

1

Nie zapominaj o Eto'o :)

2

Dani na okładce Sportu wygląda jak baba... :D Nie wspominając już o Posejdonie na okładce Marki...

1

póki*... :D

1

Każdy zespół z top trzy La Liga zdobędzie jakiś tytuł, Real ma Puchar Króla, Barca gra tylko o ligę, tak więc dla Atletico zostaje Liga Mistrzów :)

1

Fifa jest tak prosta, że polskim klubem rok w rok można |Ligę Mistrzów wygrywać :) Jeśli chodzi ci oczywiście o tryb menadżera

1

Ciekawe ile z tych transferów dojdzie do skutku...

1

Wyobraź sobie, że pierwsza drużyna nie ma już o co grać (liga już rozstrzygnięta) druga broni się przed spadkiem, a musi jeszcze zagrać z pierwszą drużyną, jak myślisz, czy byłoby to sprawiedliwe dla innych walczących drużyn o utrzymanie?

1

w jednej lidze nie może grać pierwsza i druga drużyna

3

Jaki sreal? Szacunku trochę. Jak któryś z fanów Królewskich na Barcelonę powie farsa czy drużyna aktorów to tacy jak Ty pierwsi szczekają...

1

1

Alves również walczy o klub...

1

tak, powinien

1

Ale Barca pewnie nie wybrałaby pana :)

1

I nawet w chorobie spowodowales, że się uśmiechnąłem :)

1

inteligencją nie grzeszysz...

1

Może się czepiam, ale skrót "odp" jest od odpowiedzi, a tobie chodziło raczej o odpowiedzialność :)

Można kupować pod pewnymi warunkami, które już kilka razy pojawiały się na łamach portalu, więc nie będę ich przytaczał. Jeśli chodzi o transfer Cesca, to wedle tychże przepisów był niezgodny z prawem.

1

Arsenalowi nic lepiej nie idzie :)

1

Też się pod tym podpisuje.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?