tadzik447
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wielkopolska
16 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Szkoda, że mi się przysnęło podczas meczu Realu...
0
Alexis zamiast podawać do Neymara, mógł się pokusić o hat tricka :)
0
A mecze pucharowe też będą rozgrywane, a jeśli tak to w jaki sposób, tak jak się potoczyły losy fazy grupowej młodzików czy może rozgrywek "właściwej" Ligi Mistrzów?
0
Wy tu o derbach Madrytu, a jeszcze tylko mecze z Celtickiem, Realem Valladolid, Osasuną, Milanem i Gran Derbi :)
0
Ja też :)
0
Odezwał się dorosły...
0
fc barca veb2,
Ty naprawdę jesteś taki durny czy tylko udajesz?
0
A co mnie ten klub interesuje?
0
Pique!
0
Ale Messi ma dziś pecha
0
O taką tiki takę chudzi
0
jesteś tego pewien?
0
Yaya Toure!
0
Być może już w przyszłym roku wzniesie Puchar Świata, czego z całego serca mu życzę. Tak jak na Euro Kibicowałem Hiszpanii, tak na Mundialu będę kibicował Argentynie.
0
był nawet prędzej ni z tu...
0
Coś czuję po kościach że za kilka dni będzie news: "Zielone światło dla Puyola!"
0
net, twierdzisz, że odpadniecie dwa razy pod rząd w półfinale Ligii Mistrzów to jest porażka? A co sądzisz o klubach, które nigdy w tych rozgrywkach nie zagrały?
0
I to jest powód do dumy? Ja w życiu papierosa nie zapaliłem i chyba nie zapale i to z tego powodu jestem dumny, a nie tak jak Ty twierdzisz, że lamusy tylko nie palą. Zastanów się nad sobą...
0
Jeżeli byłaby lepsza atmosfera to z całą pewnością bym zmienił :P
0
dużo jedzą:)
0
z takim majątkiem to z samych odsetek przeżyją :)
0
Kilka milionów rocznie zarabia i ledwo wiążę koniec z końcem?
0
to było do Dominik Terefenko,
0
Rrank Fibery :P
0
filip
Może napisz do niego, bo może mieć zajęte... ;)
0
O! W dzisiejszym wydaniu nie ma noża na okładce!
0
Tomi517
do toalety :P
0
tą...
0
Tytuł artykułu mógłby znaleźć się w cytacie tygodnia :)
0
A co nas to jako kibiców Barcelony obchodzi?