0

Szkoda, że mi się przysnęło podczas meczu Realu...

0

Alexis zamiast podawać do Neymara, mógł się pokusić o hat tricka :)

0

A mecze pucharowe też będą rozgrywane, a jeśli tak to w jaki sposób, tak jak się potoczyły losy fazy grupowej młodzików czy może rozgrywek "właściwej" Ligi Mistrzów?

0

Wy tu o derbach Madrytu, a jeszcze tylko mecze z Celtickiem, Realem Valladolid, Osasuną, Milanem i Gran Derbi :)

0

Ja też :)

0

Odezwał się dorosły...

0

fc barca veb2,
Ty naprawdę jesteś taki durny czy tylko udajesz?

0

A co mnie ten klub interesuje?

0

Pique!

0

Ale Messi ma dziś pecha

0

O taką tiki takę chudzi

0

jesteś tego pewien?

0

Yaya Toure!

0

Być może już w przyszłym roku wzniesie Puchar Świata, czego z całego serca mu życzę. Tak jak na Euro Kibicowałem Hiszpanii, tak na Mundialu będę kibicował Argentynie.

0

był nawet prędzej ni z tu...

0

Coś czuję po kościach że za kilka dni będzie news: "Zielone światło dla Puyola!"

0

net, twierdzisz, że odpadniecie dwa razy pod rząd w półfinale Ligii Mistrzów to jest porażka? A co sądzisz o klubach, które nigdy w tych rozgrywkach nie zagrały?

0

I to jest powód do dumy? Ja w życiu papierosa nie zapaliłem i chyba nie zapale i to z tego powodu jestem dumny, a nie tak jak Ty twierdzisz, że lamusy tylko nie palą. Zastanów się nad sobą...

0

Jeżeli byłaby lepsza atmosfera to z całą pewnością bym zmienił :P

0

dużo jedzą:)

0

z takim majątkiem to z samych odsetek przeżyją :)

0

Kilka milionów rocznie zarabia i ledwo wiążę koniec z końcem?

0

to było do Dominik Terefenko,

0

Rrank Fibery :P

0

filip
Może napisz do niego, bo może mieć zajęte... ;)

0

O! W dzisiejszym wydaniu nie ma noża na okładce!

0

Tomi517
do toalety :P

0

tą...

0

Tytuł artykułu mógłby znaleźć się w cytacie tygodnia :)

0

A co nas to jako kibiców Barcelony obchodzi?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?