tadzik447
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wielkopolska
16 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ale tylko w sieci sklepów REAL :P
0
Niech pobije wszystkie rekordy od razu :P
I przy okazji ten Lewego w półfinale LM :)
0
czytaliście to? :)
http://www.realmadrid.pl/index.php?co=aktualnosci&id=45123
0
Barca już wiele razy udowodniła, że nie ma dla niej rzeczy niemożliwych...
0
MrDan, bo gdy Messi nie gra to Barca wysoko wygrywa, taki paradoks :)
0
Skoro Messi na ławce, to szykuje się manita :)
0
Żeby się tylko nie przetrenowali... :D (taki żarcik) :)
0
"Lionel Messi nie zatrzymuje się ani na chwilę" na stronie Realu było podobne stwierdzenie o Ronaldo tylko, że użyto sformułowania "Cristiano nie staje"... :D
0
Moim skromnym zdaniem najlepiej byłoby trafić na Malagę :)
0
To za rok niech Barca będzie pierwszą drużyną w historii, która obroni tytuł Ligi Mistrzów... :)
0
ja proponuję, żeby zrobić nową zakładkę w "STREFA CULES" o nazwie Legendy Barcy, Legendarni zawodnicy czy coś takiego i żeby te osobistości były w jednym miejscu :)
0
kurde 1:0 :(
0
oj sorry pomyłka, miałem Kliczke na myśli :)
0
Coś mi się zdaje, że zdf to EL Jarek...
0
"W FC Barcelonie wszystko jest jasne: priorytetem jest przedłużenie kontraktu ze swoim pierwszym bramkarzem, Víctorem Valdésem. Jego obecna umowa wygasa w czerwcu 2012 roku."
To jednak koniec świata jeszcze przed nami :D
0
A ja będę w pracy :(
0
Barca jest najlepsza
0
Jeszcze chwila, jeden krok i wejdziemy w nowy rok.
Niech się życie z górki toczy, niech Wam wiatr nie wieje w oczy.
Spełnienia marzeń, wielu pięknych wrażeń. :)
0
Xavi (11), Fábregas (11), Alexis (10), Pedro (9), Tello (9), Villa (8), Iniesta (7), Adriano (6), Puyol (5 ), Busquets (3), Alves (3), Alba (3), Keita (3), Piqué (2), Abidal (1), Thiago (1), Abidal (1), Song (1), Sergi Roberto ( 1).
Dlaczego Abidal jest dwa razy? :)
0
Niech lepiej takich rzeczy nie gadają, bo w przyszłym roku Leo strzeli ze 120 goli :P
0
Ronaldinho1899
moim zdaniem najlepszym sportowcem jest Adam Małysz :)
0
k37
obie formy są poprawne :)
0
Ależ ten Cannavaro dowciapny :D
0
o kurka, nie zmieściło się :( tam powinno być "Chocby.html" :)
0
Ciekawe czy to prawda... :)
http://www.sport.pl/mundial2014/1,128351,12917514,MS_2014__Guardiola_selekcjonerem_Brazylii___Chocby.html
0
Stelios23
być może za jakieś 20 lat Messi i Ronaldo nadal będą uważani za najlepszych ówcześnie grających piłkarzy :D
0
Dexar, Messiego nie ma w kadrze na ten mecz...
0
Dzisiaj Atletico może się zrównać z tym rekordem
0
i i jeszcze Dani na rezerwie :)
0
Tito i Leo w Rayo -.-