sokot
Dołączył/a: lipiec 2014
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Lamin dzisiaj motm
0
Przelewów zabraknie
0
@Ojciec5tkidzieci ciekawe na jakiej podstawie ten wyrok? Jakiś kontrakt krwią podpisał na utrzymywanie przed małżeństwem czy jak ? Bo dzieci to wiadomo że trzeba opłacić ale zdrową babę ?
0
W sumie sie ciesze że zostaje ale mam wrażenie że wcześniej czy później i tak jednak odejdzie. To jest chyba taki typ człowieka który nie przywiązuje się do miejsc. Mam takie wrażenie obserwując jego sytuacje i zachowanie od początku jego pobytu u nas. Na początku oczywiście był mega zmotywowany ale też dostał szanse i ją wykorzystał. To musiało działać na niego pozytywnie i powodować przywiązanie do klubu które .... moim zdaniem dość szybko uleciało jak sie okazało że jest gigantem obrony i w sumie rozdaje karty. A tym bardziej zaczął się unosić jak kibice zaczęli wytykać mu (słusznie) błędy. Oby tylko sodówa nie uderzyła Yamalowi i innym naszym perełkom. To nie jest typ piłkarza oddającego serce za ten klub jak Xavi czy Puyol
0
@yoli ten gościu mógł odpuszczać mecze Sevilli aby wygrać u tego buka .... Należy też się przyjżec czy działał sam bo to nie takie proste samemu mecz wtopić celowo. Ogólnie należy by ch teraz kóźwa prześwietlić dokładnie a co ...
0
Zaraz czy to nie Sevilla i jej prezesik jest tą świętoszkowatą drużyną co robi nam zawsze pod górkę, się wywyższa i pisze skargi, olewa przy oficjalnych spotkaniach itd itp. Może by tak jakaś petycja teraz w związku z korupcją ich piłkarza o zdegradowanie uch wie ile meczów im na lewo odpuścił za kase... czemu i ch nie dojechać ? Skoro sami walczą w ten sposób.
1
@Kamil689 rudiger to menda trza by podkreślić w sumie a Yamal robi akcje jak Messi który już miał 20 kilka lat i doświadczenie. Oby szczęście się go trzymało i zerop kontuzji dla mnie talent na miare argentyńczyka ... naprawde
3
W sumie mecz układa się pięnkie ... abstrachując od wyniku, wchodzi Araujo i bierze ciężar gry na swoje barki, moze mu przejdą bokiem idiotyzmy z juventusem jak zdobędą ten puchar z nim w składzie. Może wpoczuje ze to jest jego zespół. Mam wrażenie że tego mu brakuje właśnie
0
@mrboom da się . jebnie 2 czerwa z dupy i do widzenia
1
@Coutinho007 piękne to jest. byle by nie odjebał jakiejśmaniany w drugiej połowie... spodziewam sie tego w sumie
1
aż się boje co gil odjebie w drugiej połowie .....
1
@Coutinho007 nie udało się nie udało .....
2
myślał zołądź że jak 9 doida to real podgoni .... hie hie hie
1
W sumie rekin ładnie szarpie te ostatnie minuty
0
Prawie mu wyszło. Uzurpator jeden.
0
@Lewangoooolsky ale co krwi i wizerunku napsuli to widać i to bardzo. Np wotum nieufnosci. Cel można powiedzieć osiagniety
1
@TroY_PL chyba jedyny co by mogł cos wnieść po Laporcie
0
Mam wrażenie że ten człowiek nie na pojęcia o zarządzaniu takim klubem i zj....l by wszystko 3x szybciej niż Laporta bez żadnych sukcesow. Laporta mimo wszystko trochę ich miał.
1
Aha ... no to jak będzie z Realem ro juz pozamiatane. Gościu od dawna im sprzyja a ostatnio im podpadł zakończeniem meczu parę sekun przed ich golem. Ten Pan zrobi wszystko by się oczyścić z tamtej decyzji.
1
jesten pewien ze Pena w tej sytuacji by stał i czekał jak sie rozwinie temat ... to jest ta róznica właśnie
1
ja wiem że przeciwnik ujowy ale z Wojtkiem to ja jestem jakoś 50% bardziej pewny obrony
2
@Exerion wtedy juz, dokładnie analizował . Uwielbiałem go a zwolnienie go pod presją "kibicow" bo niekadnie gramy było jedna ze słabszych akcie Barcy. Później już poszły one lawinowo.
1
@okiemtypera_lucaxx95 tylko że ten ksiądz się nie wysprzęglił. A film serio gorąco polecam. Finalni chyba tego księdza odstrzelili tylko nie pamiętam czy Al czy konkurencja. Ale spowiedź była szczera ... do łez aż. Mocna sprawa jak oglądałem to aż ciary szły.
0
@okiemtypera_lucaxx95 "gdyby w spowiedzi udało się trafić seryjnego mordercę, który pozbawił życia np. 50 osób i policja szuka go od lat, to nikt by się nie przejął tym, gdyby udało się go namierzyć dzięki wskazówkom księdza i takie przypadki też się zdarzają, niekoniecznie w kontekście takiej skali;"
No zdarzają się np. Al Pacino w Ojcu Chrzestnym XD. tak na marginesie świetny film
0
no w końcu się ulitowali ....
0
Może jutro "niespodzianka" i wpiernicz od beniaminka w pucharze króla pomogą zapomnieć o wtopie z Olmo i Victorem ... Taka terapia wstrząsowa w naszym stylu.
0
niech bierą z pocałowaniem ręki jeszcze. niech zwalnia płace. Ten Pan u nas to porażka
0
@Boss227 madryckie psy
0
Komentarz usunięty
0
kółko wierszokletów czy jak ? bo biznesmenami ich raczej nazwać tródno.