0

Długo efekt nowej miotły nie potrwal

0

@BORO_12 Flick jeszcze nie próbował ....

0

De Jonga trzeba odbudować j tyle. Jak dla mnie 100% pewniak. Flick na bank go nie skreśl z drużyny. Będzie próbował wydobyć z niego to co pokazywał w Holandii

1

Czyżby komuś dooopa pękła po popisach białych i psg ?

3

PSG i Real madryt w końcu na włąściwym sobie miejscu w LM . Idą łeb w łeb ;)

0

@PizzerMan podbijam

0

@Zieliq to że w to wierzy to jeszcze pół biedy ale jest nebezpieczny bo atakuje ludzi którzy mają na to wye .... ne. Nie tylko on przeczytaj co tu piszą i co by porobili z ludźmi którzy nie idą z nurtem ....

1

@Ibunk przecież oni zawsze tak mówia po przegranych

0

kórwa nawet na siędziego nie można zwalić. Po prostu odcieło im myślenie.

0

@pt9 no to jesteś przynajmniej uczciwy w swojej retoryce. Reszta podejrzewam to krzykacze pieniacze którzy najchetniej by ludzi utylizowali jeśli nie stają rowno w szeregu ich wyobrażeń co jest dobre a co złe nie mając wystarczającej wiedzy o tym o czym piszą tak butnie. Nie widzę więcej wpisów najwiekszych krzykaczy ze robią to sukcesywnie (szczepia sie) w wieku dorosłym. Nie jestem zdziwiony . Ale do wypieprzania dzieci że szkół pierwsi. To niech się może z pracy miksują bo mogą być nosicielami spokojenie. To już nie dociera jakoś?

0

@karolup to nie było na zolta kartkę nie trafił w nogi zamiar był w piłę yago się potknol o jego nogę.

0

Co tan yago. Padło mu na starość na rozum czy co ?

2

@Roobo dokładnie mam to samo SIkorski jescze mi jakoś podchodzić (nie jestem wyborcą KO) ale Trzasku to już pełna porażka.

1

@Aragorn33 pytanko do ogółu - kto z was się szczepił na krztusiec w przeciągu ostatnich 5 lat ? BO jeśli myślicie że przyjeliście za dzieciaka i jesteście chronieni i legitni względem społeczeństwa a ci co nie przyjeli to do pierdla i na stos to gratuluje dobrego humoru i długiej szabelki ;). Ale ..... jeśli nie przyjeliście to może czas najwyższy sie izolować ?

1

@DragonxNF Brother in arms - Dire straits, Purple rain - Prince, This is the end The doors, Pink Floyd - Shine On You Crazy Diamond. Bohemian raphsody - Queen. Ciężko wybrać ale według mojego emocjonalnego czasu na ten moment to Pink Floyd - Shine On You Crazy Diamond.

Pink Floyd - Shine On You Crazy Diamond [Official Music Video] - YouTube


Jakbym pomyślał to pewnie będzie tego duuuużo więcej

2

Zamiatanie pod dywan trochę trwa ;)

0

@MiGzi kurde jak on się nazywa ten pakiet ? Pamiętasz?

0

Hejka pytanko. Jak najtaniej sobie ogarnac LM i lalige z legalnych źródeł z dobrą jakością ? Mam teraz canal plus ale oni tak drenują kieszeń że szczerze mówiąc niedobrze się robi. Dowalają jakieś przymusowe pakiety i inne bzdety. Jaj wy to macie poogarniane jeśli można wiedzieć?

0

@Ojciec5tkidzieci jeszcze był nijaki Pan szakalaka czy jakoś tak z Black Sabbath w obrazku - tam też niezłe złomowanko było. Swoją drogą ciekawe czy jest dalej pod innym kontem ;)

0

Ta 10 na nim to kalanie tego numeru. Szkoda dzieciaka ale ten numer powinien czekać w gablocie na kogoś specjalnego. Na ten moment jeszcze nawet Jamal do tego nie dorósł a co dopiero Fati.

0

@Safrani ciekawe czy zatrzymali typów którzy przed marszem rozlali środek do odstraszania dzików który to zapaszek zostanie z warszawiakami na dłużej ....

4

6:35 padają ze zmeczenia i podchodzi uśmiechniety Flick pokazując gestem Gaviemu że jeszcze mu brakuje do sufitu zmęczenia ;P

5

Te kontuzje Lamina i Lewego na kadry to tak grubymi nićmi szyta ściema że aż kłuje po oczach.

1

Ale ich zmiażdżyli my w zasadzie się tylko bronimy

0

No cóż lepsi są i tyle

0

Kubo niemiłosiernie ośmiesza naszych

0

@addept Przecież Ararayo robił więcej błędów (pod koniec przez kilknaście kolejek) niż Cubarsi obecnie. A młody braki szybkości nadrabia genialnym ustawianiem się. Moje zdanie jest takie jak napisałem wyżej ale szanuje twoje. Pozdrawiam.

0

@addept To niedorzeczne, Cubarsi gra jak profesor jest idealnie zgrany z Inigo (który też gra mega bezbłędnie) co widać w statystykach offsajdów i ogólnie stratach bramek, wątpię by Arauyo z miejsca wskoczył na takie zgranie. Dodatkowo młody się pięknie rozwija nie nawala i nie ma powodów go zdejmować jest młody i musi grać Inigo daje doświadczenie. Arauo niech walczy - da powody to Flick będzie myślał. Wedłyg mnie on teraz będze wchodził z ławy i tak powinno być. Już prędzej go za Balde wstawi

0

@kejdzi aaa to wzjaśnia :) A oni mieli tam swojego przedstawiciela ? W sensie Real

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?