sokot
Dołączył/a: lipiec 2014
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@Aragorn33 jprd sprzedawczyki z prawa i lewa w tym kraju. Dykta piach kupa i kamieni kupa. Rozbiory nie były przypadkiem.
10
De Jong moim zdaniem powinien dać odpoczec Pedriemu i zagrac caly mecz. Juz najwyzszy czas. Przydalo by sie wiecej minut dla Gaviego.
0
@Kinginiesta Zobaczymy. By Gorbaczow byl Jelcyn - jakoś umieli sie ukadac z zachodem.
0
@Barcanajlepszyteam Za kilka lat to Putin i jego ambicje moga lezec w grobie (doslownie) chyba ze im sie trafi jakis rownie glupi pajac u wladzy.
1
@Kinginiesta sorki zle oznaczylem albo blad sie jakis wkradl
0
@Comentateiro jak nie biore tutaj strony co mi wlasnie zasugerowales. Pisze o czyms innym
0
@Barcanajlepszyteam oczywiscie ze nie ale teraz jest inny moment wojny. Mysle ze Ukraincy tez juz dawno dojrzeli do zakonczenia jej.
0
@RoberDzik "Zmusi kraj do oddanie połowy terytorium agresorowi". Polowy czekaj ja nie napisalem calego ? nie doczytales chyba ;)
0
@Kinginiesta Chodzi Ci o te obwody ? Ludzie giną od 3 lat. Sam sie zastanów.
0
@Kapitan hawk ok moje przejęzyczenie. Myśle ze oni mają wazniejsze sprawy niz branie udzialu w waszej klutni. Moga zamknac temat i adios.
10
Wy ludzie naprawde wierzycie że jak Trump wygra to ruskie wjadą na caly blok wschodni i go utrzymają dużej niż kilka dni ?? To już troche nie te czasy .... . Juz sama Ukraina wjeżdża im na baze a miala paść po kilku tygodniach. Zapewne skończy sie ze Ukraina zostanie zmuszona do oddania części terytorium i skończy sie po prostu wojna. I to bedzie zasluga Trumpa zapewne. Jak dla mnie in plus dla calego świata no może oprócz kilku obwodów ukraińskich do których nie mamy chyba pewności czy faktycznie tam nie bylo sporego procenta osób prorosyjskich.
1
@Kapitan hawk trochę dziecinne te twoje podbijanie do moderacji portalu co drugi post z prośbą o wsparcie w w gówno-burzy rodem z piaskownicy.
1
@Kapitan hawk ... bo grać to trzeba umiec ;P
3
kurde łudziłem się że wygrana wpięknym styu z realem coś znaczy a to w sumie cieniasy teraz są, wszyscy ich leją :( ... ale nie powiem troche się Milanowi postawili ;P
2
Zaraz na jakimś zebraniu szych fify Ancelotti będzie mobbowal za poluzowaniem varu bo tera " gra straciła naturalnosc". Bananowy klubik.
4
@BobSwagger i jeszcze jakieś chore rekordy kartek które dostawal za pyskowanie ... a nas irytuje Vinicjusz ;)
5
Rapha w gazie (jak teraz) na pewno ale jeśli chodzio czysty talent to Osman jest lepiej obdarzony skillsami od boga no ale głupi .... to zawsze przeszkadza.
1
Troche racji ma to przeca gówniak jest a doświadczenie jak weteran i faktycznie jest to możliwe że ludzie go tak odbierają co tylko obrazuje jaką jakość i historie już wniosł do zespołu
1
czy Pan @AlexDark00 już wie ? :)
21
„Gdyby powiedzieli mi, że nie wygram, tak samo przyjechałabym na galę, to kwestia szacunku” .... i dalej nie trzeba pisać.
1
@Cule2013 stare 8-śmo bitowce ;) Atari Spectrum Commodore Amstrad ... Uwielbiam :)
0
Hej ziomki moje z labamby. Jakie macie zdanie o sklepie Temu ? wiem że chińszczyzna ale eletronike (taką bardziej do lutowania i naprawiania) kupuje w zajebistych cenach i są promocje. W sumie ludzie narzekają (słysze takie opinie czesto) ale ja się jeszcze nie obciołem strasznie.
4
dobijak ... dostał dobre piły i wykorzystał. U nas trzeba czegoś więcej. Robert jako dobijak gniecie go niemiłosiernie a ma jeszcze posłuch i czasami coś rozegra. Straszna wtopa z tym brajzolem
1
Komentarz usunięty
0
@TR3YWAY pesto (w makaronie spaghetti) to zawsze smakuje kobietom. łatwo zrobić samemu ale też można kupić słoczki ze 2 i gotowe ;) Wykwintne i orientalne dość jak na Poslką kuchnie. Pozdrawiam. do tego oczywiście wino najlepiej wytrawne ...
0
kurde Ferran i Garcia to niech się leczą ..... nie spieszy się
2
@ferdas_rawa chyba jest i fantastą i burakiem w sumie ....
28
@VegetaPolska Yamala Rodri szanuje nigdy by tak na niego nie śpiewał. Było widać na gali a czy Vini szanuje Rodriego ? Pokazal to swoją obecnością na gali i wpisem zaraz poniej komu piłka sie należy. Nie bądź śmieszny ten pójść sam się prosi o memy i bekę.
2
@KochamInieste Klimat Słowiański też robi robote.
4
Niech on serio uratuje nam doope kilka razy tak że wszyscy to odczują i wtedy można myśleć a nie po 2 dobrych (w miare w jego wykonaniu) meczach gdzie pole miało taki poziom że Bayern i Real nie miały prawie do gościa dojscia.