sokot
Dołączył/a: lipiec 2014
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Yamal powinien grćpierwsze 45 minut Rapha drugie. i jakoś by to lepiej wyglądało ... i tqk obaj weszli
1
@jondeca no ok ale nie powinien kórwa robić tak że w pewnym meczy siada na ławie 70% graczy pierwszego skłądu. Osasuna to nie byle wypierdek.
1
@don'T.R.I.P.e nie powinien przede wszystkim posdzić i Raphy i Yamala jednocześnie. To zabiło jakiekolwiek możliwości gola.
5
kórwa nakładł tam gości z nieogranych i sie dziwicie że dostali taki łomot ? Noż kurde tu nie było kim grać . Tylko Kounde i Pedri trzymali poziom a później już było za późno. Z gówniarzami trzeba po mału a nie opierać na nich skład
11
Flick testuje jak bardzo hujowy skład może wystawić beż konsekwencji. Chyba już ma swoją granice ;)
5
Pena XD. Ja pierdole
5
Pena juz zaczyna grać pod wojtka
1
@Chaoss sprawa kasy wazniejsza niż sam akt komuni. Ciekawe ile że znawców tematu jest praktykującymi chrzescijanami którzy nie atakują kościoła przy każdej okazji ;). W większości ludzie mają to w 4 literach impreza jest po to by się pokazać j zebrać hajsiwo od gości (którzy też muszą się oczywiście pokazac) Dlatego dla mnie 1000 zeta to i tak sporo.
1
@Antimadridista_WR jesteś chrzestny dajesz tysiaka ... jak nie to to 200-300 zł. Tak to widze
5
Sranie w banie nawet jak zaryzykują Peną to szybko to się zmieni. Ten koleś nie nadaje się na 1 bramkarza. 1, 2 macze Peni i Flick ogarnie co się odp ....la na bramce. Ten dziennikarz to chyba ma myślenie życzeniowe z madrytu. Penia już niechlubnee rekordy u nas bił. On po tamtej seri już powinien został być wymieniony. Albo gramy o wszystkie puchary albo o rozwój Peny ;P. Wpadka Peny (szybka i nieunikniona = strata punktów. Mam nadzieje ze na salonach az tak ich nie odkleiło).Cwiąkała w ostatnim wrzucie dość dobrze opisał dlaczego to nie Pena powinien bronić.
9
Powinien dostac przynajmniej 60 minut zamiast Yamala. póniej zmiana albo jak bedzie dobrze to niech jeszcze dociágnie do 70-80 minuty. Musi dostaćtroche minut aby coś pokazać
7
@Linghunter88 no Szczęsny mu wyskoczył w ostatniej chwili przecież ;)
2
@adamek20151 przeorana ma dynie i tyle różnica między nim w realu a Wojtkiem bedzie taka że Wojtek u nas będzie GRAŁ ;)
35
Dudka w mediach juz d.... piecze XD. Płacze ze Wojtuś niepowazny bo powiedział że odchodzi a będzie grał.
0
@Cochise no na ten moment to chłop wymiata ... ale też ma z kim grać ;)
0
@LukaszFan kontuzje mogą się jeszcze okazać pk meczu
1
Ciekawe czy Wojtuś oglądał ;)
1
@Mixtape ale nie miał XD
1
Rapha dzisiaj znowu odklejony i niedokładny.
0
@mekston no tak bo jego gol nie dał wcale 3 punkt XD
5
Vini pluje do sedziow co mecz i zero kartek. Panie sedzio rapha też jest czarny !!!!
0
@Talion ... najlepszy :)
0
@PizzerMan podbijam
2
Przybycie Flicka do Barcy
https://www.facebook.com/share/r/Pd8yWEKr7t9WPZGd/
0
Ciekawe czy sympatyzujący z Realem komentatorzy przejdą na naszą stronę barykady :)
4
Jak zagra dobry sezon to będą chcieli go przedłużyć bo Mark na bank na początku będzie niepewny.
31
klasa kurde. szacun za takie słowa
1
oby tylko Flick nie zrobił z niego rezerwowego Inakiego Peny
1
@AduŚ07 Nie trawie jego partii ale Sikorski jest zajebisty. Bardzo lubię jego wypowiedzi szczególnie na forum międzynarodowym.
0
Komentarz usunięty