sokot
Dołączył/a: lipiec 2014
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Kapitan hawk co to za chore dziecko wstawiło taki post ?
0
@4Fabregas4 Cały swat widzi to podobnie prasa kibice. Dostało się Niemcowi w mediach za to nieodpowiedzialne podanie. Masz prawo do swojego zdania i sobie je miej. Jesteś jednak w miażdzącej mniejszości.
0
@Plama bez przesady strasznie cukruje po prostu. Trzeba mieć się na baczności i ich ograć. ... powiedziałbym zdejmuję presje ze swoich zawodników. Marcelino to ostary wyga w Lalidze.
0
@4Fabregas4 to był 100% błąd MTS. Ja nie jestem zwolennikiem Erica w Barcelonie. Uważam że to za wysokie progi dla niego i pewnie grajek na poziomie Barcy poziomie (nie wiem FDJ, Pedri, Gavi, nawet chyba Casado) wybrnął by z tej miny na którą nadział go właśnie nasz bramkarz,ale nie Garcia on już nie raz udowodnił że nie dojeżdża z umiejętnościami. To nie była akcja na tak ryzykowne podanie my spokojnie wyprowadzaliśmy piłe a Eric miał na plecach dobrego napadziora. Mats jesy doświadczony i powinien to ogarniać.
5
@AlvaroHanso a xavi siedziałby zagotowany z czerwem na trybunach
2
Jak Mats to przeczyta to zaraz sprostuje swoją wypowiedź że to jednak był błąd Erica w 100%.
0
@lucca87 to fakt jak wrócą to będzie zupełnie inna Barcelona.
2
Wczorajszy mecz mimo ujowego wyniku dużo dał Marcowi Casado. Gościu naprawde przeszedł mocny chrzest i dał rade. Rośnie nam fajny pomocnik. Ta drużyna była by mega groźna gdyby nie kontuzje. Na ten moment w sumie nie mamy środka. Olmo Bernal Gavi FDJ Fermin. W zasadzie każdy lepszy odpadł. Pedri i Casadoto za mało ... Garcia to nigdy nie był i nie bedzie poziom Barcy a Rapha w pomocy raz zagra dobrze a raz nie.
0
@Peciak ja np jestem bardziiej wk....ny na jego tekst po meczu i zwalanie czesci winy na Erica. (którego w zasadzie o wiele bardziej nie trawie niż Niemca). Nie zrozumieliśmy sie z Ericiem. Nóż k... co to ma być... zjebał i przez niego wyleciał kolega a finalnie przegralismy wazny mecz po jego komptomitacji. Powiedziałbym przepraszam zespół i fanów i byłby szacun a tak ... no nie niestety. Jam kyis umniejsza swoim błędom to słaba jest perspektywa ich poprawy.
2
powinno być: wp...łem kolege na mine i przez to przegraliśmy mecz. Przepraszam!
53
On serio rozkłada swoją odpowiedzislnosc na erica? Chyba mu sodowa grzeje od tej opaski
1
@tbas nie miał kim
0
@Coutinho007 Barca tak gra juz od dawna ale ten zaczął juz ostro ryzykować z tymi podaniami. Eryk też mogl juz odpuścić qwa juz lepiej bramę dostac w 10 minucie niż grać w 10 od 10 minuty
0
@peetwithbarca co do Erica masz rację ale to jedna nie on zawalił dziś.
0
Oby go za to go repry nie brali. Nóż kurde jak można było jak ????
1
@Gacek5 faktycznie Chłop był zajebudty dzisiaj
0
W Hiszpanii by drukowali;)
0
Kiedyś Barcelona była wielka :(
0
@Litman on w ogóle n8e gra XD
4
Atmosfera na tym stadionie jak na olimpiadzie XD.
0
Co ten niemiec odwala ?????
1
Jessu kochany ze tez my znowu mamy tak fantastycznego gracza jak Messi (i to młodego!!!!)
0
A ten znowu tak samo podaje
0
@Kuba_1 no widać widac
0
@adamek20151 mondeo nie jest lepsze od tych co gralismy
0
Walczą o miano następnej wielkiej kompromitacji.
0
@Ayato2k siano mual n8e pierwszh juz raz
0
@Bartula obaj korwa się popisali. Ale u Garcii to norma ilez to punktów juz przez niego straciliśmy
2
Ileż można w tej LM robić z siebie idiotow ?
1
@bartas97 @daniel32778 Hejka nawinęło mi się to po raz drugi więc wrzucam.
Być może to jest jakiś fejk, jesli tak to was za to przepraszam.
https://www.facebook.com/photo/?fbid=420310007764526&set=gm.1229137011845765&idorvanity=1155953179164149
Pozdrawiam