3

@okiemtypera_lucaxx95 Iniesta przebija Modrica i to grubo. Jeli chcesz kogoś z nim zestawiać od białych to musisz sięgać wyżej ... może ZZ ale na pewno nie Modric ;) WEdług wielu expertów piłki nożnej (wcale nie Barcelońskich) Iniesta z Xavim to był najlepszy duet pomocników w historii piłki nożnej. Nie wiem czy można tak napisać o Modricu i powiedzmy Kroosie.

0

Kurĺa mógł zostać jeszcze u nas ze 2 sezony. Patrząc na to co sie działo dalej by był najlepszy

0

@Ronin47 musisz wziąść pod uwage że piłkarz ZAWODOWY traktuje piłke jak prace. Jesli karą jest brak pracy .... sam sobie dopowiedz ;)

0

@Keltridge człowieku praca to praca. Mecz to praca. jeśli karą jest brak pracy ... no weź kóźwa pomyśl. jak ma wyebane to teraz bedzie sie spóźniał non stop bo kasa sie zgadza i nie będzie musiał grać. Wy myślicie że oni podchodzą do tego jak do jakiegoś amibjonalnego apogeum. Musisz wziąśc pod uwagę że może nawet to że nie za bardzolubią grać wpiłke, po prsotu są w tym dobrzy i to im przynosi przychody. Akurat Kounde to widać że jara się modą chyba bardziej niż piłką (a jest zajebistym piłkarzem i wolałbym go widzieć jednak na boisku).

0

On poszedł do atletico ? jakoś mi to umkneło

0

@MesQueUnClub_87 ok tyo niech to będzie 50 procent miesięcznego wynagrodzenia 1 lub 2 ferrari, ale pracować powinien. Bo to kara typu no nie pracuj za to co ci płacimy

0

@Keltridge "Ty jak masz stawkę godzinową w pracy i spóźniasz się do pracy o godzinę to pracodawca płaci Ci dniówkę" to lepiej go z tej pracy zwolnić ?? ;)

0

@heniusss W takiej formie i z takimi umiejętnościami ? .... nie sądzę. Ma swoją renome i swojego agenta i pewnie topke klóbów które by to z chęcią wykporzystały przy pierwszej lepszej okacji i okienka transferowego ...

0

@heniusss to zwiększyć kary aż zaboli do 200 000 albo 300 000 tys. Na pażdego jest limit który już boli. Proste.

0

@heniusss ja nie mam na myśli takich kar tylko rzędu 20 000 -30 000 albo i więcej ;) Rozumiem że zakochani wszyscy teraz w her Flicku. Tez uważam ze jest zajebistyw porównaniu do tego co mieliśmy ale moim zdaniem to było głupie i tyle.

1

Według mnie karanie absencją w meczu najlepszego gracza (na daną pozycje) za spóźnienie się jest głupie. Liczą się wszakże wyniki. Kare powinien dostać ale może finansową.

0

@lukkobe zgadzam sieale Casado jeszcze popełnia szkolne błędy (brak doświadczenia zapewne). FLick to jakoś ułoży zapewne

7

Będzie Dani i FDY to my już mamy mocną ekipę i spokojnie możemy real jak i bayern porobić.

1

gdzie męczennik się pytam ?? ... w czarnej ... d ;P

8

Debil który zrobił nagonke w naszym klubie ze to jest następny el fenomeno i dajemy za niego miliony powinien spierdalać i nie oglądać się za siebie. ....

10

Jak Xawi przeczyta wypowiedź z tytułu to zaraz będzie płacz ze jest rozczarowany tym co powiedział Laporta :)

2

@lukkobe taki raczej bialy bym powiedział ;)

2

Wczorajszy mecz mimo wygranej oglądalem bez większych emocji, wręcz mnie nudził. Chodzilo chyba o to jak słaby był przeciwnik. Miło było sobie popatrzeć na Yamala robiącego Ronaldinho co jakiś czas i tylko tyle w sumie ... z emocji. Gole jak gole. uważam że z bardziej kreatwnym środkiem byśmy ich tam z 10 do 0 powieźli i to by był dopiero sprawiedliwy wynik. Mam wrażenie że Olmo to jednak jest mega plus w tej drużynie jeśli chodzi o ofensywę gole i zagrożenie. Oby wrócił jak najszybciej nie łapał kontuzji.

0

@Rastafarnianin Nie no zdrowy Gavi to +10 mentalu i siły ;)

0

@cules100pro w końcu trafi na takiego Damiana Suareza który mu za takie teksty nogi połamie i będzie mieć wyeb... na kartke i kare.

1

Fati kontuzja ??

0

remis zajebiaszczy wynik. szkoda wtopy z wczoraj

0

@JoeSatriani + Pena na bramce .... i mamy co mamy. Flick strasznie dał ciała nie spodziewałem się po nim czegośtakiego.

0

@Peciak Bzdura ... Flick praktycznie wpisał -3 punkty w tym meczy wystawiając skład ... no można lepiej było to ograć racze ....

2

no jak najbardziej her flick ... zj....es ten mecz doszczętnie.

0

@FCB_dimiC uważasz że trenerowi nie mamy nic do zarzucecnia po tym przedstawieniu ? To jednak talentem ty raczej błyszczysz ...

1

@parpe dszisiaj her FLick dał dooopy po całości niestety i trzeba by to nadmienić . Miesiąc miodowy już minął.

0

@FCB_dimiC ojj chyba nie .... a szkoda

2

W tym meczu spora wina jet po stroniec wychwalanego trenera niestety. pojevhał po bandzie z tym odpoczynkiem dla pierwszego skłądu

3

@ProMILs jaki nie sprawiedliwy ??? Kóźwa gość sciągnął wszystkich którzy robili różnice ?? ja rozumiem że trzeba odpoczywać ale PO KOLEI !!! jeszcze ten Pena na bramce. Szybko musi wejść Wojtek bo stracimy tego lidera lada moment. Rapha i Yamal ... przynajmniej jeden musi grać nie można ich ściągać obu a jego
(FLicka) koci miętka do Ferrana już mnie wkórwia.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?