sokot
Dołączył/a: lipiec 2014
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Lubię nygusa napędza fajnie atak.
0
@Ascend do suki gamoni i na dołek na 48 godzin to przemyślą.
0
Ja też uważam że Olmo wczoraj zagrał pierwszorzędne zawody. Bardo byłem zdziwiony hejtami na niego tutaj.
0
@La Pulgaa no wiem wiem przynajmnie tak podejrzewam ..
2
Czy wy widzieliście jak on upadł ? on chyba złamał noge w kostce jeśli tak można
0
Frenki z Rekinem czują się nawzajem ;P
0
Trafił Flick trza to przyznać
0
jeśli to było karny to to jest śmiech na sali .... gościu się zatrzymał cała linia obrony sięcofała a Cubarsi nawet na niego nie patrzył . mega wymuszony i sędzia na to nie powinien sie nabrać ale BB już tak go piłuje że koleś po prostu wymiękł.
1
Barca może i pięknie ale bardziej niebezpieczni są niemcy
3
Troche niepokoi że niby ich tam dręczyny siedzimy na nich ci robią jedną akcje na 30 min i jest groźniejsza niż większość teg oco generujemy
0
Dlaczego my w LL ostatnio tak nie potrafimy ??
0
Co lewy robi na skrzydle ?????
10
@Salchent przecież to już standard że mają zadanie udupic nas na każdym polu lewy za drapanie po nosie też dostał a czarny polmozg robi co chce i jest ofiara.
0
@Messiasz2 eee .tam są kozy!
0
Ta atalanta to taka troche ...cienka. Jakim cudem oni tak wysoko ?
1
Komentarz usunięty
1
Komentarz usunięty
2
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
2
Komentarz usunięty
1
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
2
Komentarz usunięty
1
Pena. Dziękujemy!!!!!!!!!
0
@Drozdu7 to fakt
0
@catalanian09 tam chyba Jordi Alda bral w tym udział się nie wiem czy uspokajal sytuację cxy byl adresatom tych słów
20
miło się to czyta nie powiem :)
0
@Krzysztof1987 napisałem że nie wiem.
0
@messi564 sorki faktycznie mi die jego stary wlaczyl :)
0
Fajny mec wczoraj ale taktyka grania na spalone z wysoko wychodzącym Pena to jest samobójstwo które wcześniej czy później wybije nam w tym sezonie tytuły. I chodzi mi o pene nie o obroncow którzy robią to elegancko. Bramkarz jest niepewny a każde sam na sam = brama. MTS i taka takty ok Maciek? - nie wiem ale Pena to tykająca bomba. Dobre wyniki zawdzięcza tylko tym spalonym ale jaj coś juz przejdzie to mi na się tylko modlić.