3

Lubię nygusa napędza fajnie atak.

0

@Ascend do suki gamoni i na dołek na 48 godzin to przemyślą.

0

Ja też uważam że Olmo wczoraj zagrał pierwszorzędne zawody. Bardo byłem zdziwiony hejtami na niego tutaj.

0

@La Pulgaa no wiem wiem przynajmnie tak podejrzewam ..

2

Czy wy widzieliście jak on upadł ? on chyba złamał noge w kostce jeśli tak można

0

Frenki z Rekinem czują się nawzajem ;P

0

Trafił Flick trza to przyznać

0

jeśli to było karny to to jest śmiech na sali .... gościu się zatrzymał cała linia obrony sięcofała a Cubarsi nawet na niego nie patrzył . mega wymuszony i sędzia na to nie powinien sie nabrać ale BB już tak go piłuje że koleś po prostu wymiękł.

1

Barca może i pięknie ale bardziej niebezpieczni są niemcy

3

Troche niepokoi że niby ich tam dręczyny siedzimy na nich ci robią jedną akcje na 30 min i jest groźniejsza niż większość teg oco generujemy

0

Dlaczego my w LL ostatnio tak nie potrafimy ??

0

Co lewy robi na skrzydle ?????

10

@Salchent przecież to już standard że mają zadanie udupic nas na każdym polu lewy za drapanie po nosie też dostał a czarny polmozg robi co chce i jest ofiara.

0

@Messiasz2 eee .tam są kozy!

0

Ta atalanta to taka troche ...cienka. Jakim cudem oni tak wysoko ?

1

Komentarz usunięty

1

Komentarz usunięty

2

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

2

Komentarz usunięty

1

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

2

Komentarz usunięty

1

Pena. Dziękujemy!!!!!!!!!

0

@Drozdu7 to fakt

0

@catalanian09 tam chyba Jordi Alda bral w tym udział się nie wiem czy uspokajal sytuację cxy byl adresatom tych słów

20

miło się to czyta nie powiem :)

0

@Krzysztof1987 napisałem że nie wiem.

0

@messi564 sorki faktycznie mi die jego stary wlaczyl :)

0

Fajny mec wczoraj ale taktyka grania na spalone z wysoko wychodzącym Pena to jest samobójstwo które wcześniej czy później wybije nam w tym sezonie tytuły. I chodzi mi o pene nie o obroncow którzy robią to elegancko. Bramkarz jest niepewny a każde sam na sam = brama. MTS i taka takty ok Maciek? - nie wiem ale Pena to tykająca bomba. Dobre wyniki zawdzięcza tylko tym spalonym ale jaj coś juz przejdzie to mi na się tylko modlić.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?