6

@RymsonPL pokazali że wp.....ają się im w zycie z butami. jak nie pasuje decyzja to donosiki aby im życie lustrować, biznesy sprawdzac szkalowaćw mediach to przecież kładzie sie cieniem na rodzinach więc się boją . jeb.....na mafia.

2

Cebulos to wygląda że mu poszły wiązadła delikatnie.

1

@Lewangoooolsky niekoniecznie. Ateltico dopuszczone pod pole było mega groźne co zresztą pokazało w ostatnich 10 minutach. Ten mecz trzeba było po prostu zrównoważyć trzymać ich w środku boiska. Miałem wrażenie że oni cały czas chcieli podwyższyć a byli już zabiegani i to się zemściło.

7

Kto jak kto ale Atletico potrafi jak to się mówi w Hiszpanii "cierpieć" i nie jest to dziwne że akurat to drużyna Simeone ma mental pozwalający jej wierzyć w swoje umiejętności pomimo stłamszenia i wykorzystywać najmniejsze potknięcia przeciwnika. W końcu Diego wpajał im defensywny styl odkąd tam jest a jest dłuuugo. Oni takim granie niejedno już wygrali. Obstawiam że nie ma drugiej drużyny w LL która potylu minutach gwałcenia jest w stanie momentalnie wstać z kolan i strzelić jak jest okazja na remis (a mogła by i na zwycięstwo jak by było to możliwe). Rozkmina dla FLicka jest gruba jeśli chodzi o mecze z nimi, nie jestem pewien czy styl ciągłego ataku nie usypia obrony która potem daje sie zaskoczyć. Może trzeba grać mecze bardzie bardziej ostrożne nie tak ofensywne ?

0

@karolpiłkarz nie mówie o umiejętnościach piłkarskich. Za chwile będzie Neymar 2.0 a Neymar też dobrze umiał w piłe ;)

0

i sodówa młodemu zaczyna walić do łba niestety

1

gen frajerstwa. norma u nas

0

trzeba ich była dojechać. tak to bedą gryźć do knca

0

dobra resmis jedziemy od nowa !!!!

0

dobrze ze rekin przeskoczyl kurła

0

@michal26 zaczeli od 2 w dziesieć minut aż się boje pomyśleć co dalej ...

0

Kóźwa grali prawie jak Getafe a ten jeszcze ma okres.....

7

Ale co szczena daje spokój w obronie jak już się wdrozył ... to nawt z MTS tego nie było. Pena niech spada na bambus jednak. Albo jakie wyporzyczenie albo Legia Warszawa.

2

Na Cafe już bajdużą że z taką naszą grą to oni na luzie nas dojadą XD. kuźwa co za mierdy

2

@Czarny_ck ale Ferran od początku tez mógłby kopać się po czole. wszedł w dobrym momencie i to wykorzystał.

3

Olmo nie powinien być zmiennikiem. Ten gość jest zajebisty w kreowaniu sytuacji (i wykorzystaniu) szkoda że szklanka, ale jak zdrowy to powinien graćod początku.

0

@Never A co ma Laporta do waszego meczu z Celtą? Normalni ludzie nie szczują rodzin i nie robią donosów po błednej decyzji sędziego. Ja na waszym miejscu nie szukałbym tej sprawiedliwości za wszelkącenę bo tylko na tym stracicie. ;)

1

@Never Jakoś już nas przekręcali z nim na ławce i mówi co mówi. Zakładam że kolega z białej strony. Proszę sobie przypomnieć że ten sędzia co go tak zaszczuliście 2 mecze wcześniej "przekręcił" Celte i dzieki niemu kontynuujecie Puchjar króla. BO powinniście kończyć w 10 z brameczką po karnym. Więc jak to jest z nim ? Donosik ze ma lewy biznes bo wam sie jedna decyzja nie spodobała ? Jak by wszyscy tak postępowali (Celta Barca i inni ) to by tego sportu w Hiszpanii w ogóle nie było.

0

@Mitch_Atleta w sumie pasuje tam idealnie ....

0

@Gibbon_FCB w zasadzie to sprawy zaczeły bragorszy obrót dopiero po jego odejsciu. On tym ze poszedł do PSG rozwalił coś perfekcyjnego i od tego momentu to już była równia pochyła. Nie ma mojego szacunku. Chociaż talent ma ewidenty ale cięzko znaleźc mi zawodnika którego bym mniej szanował niż tego Pana (na pewno Figo ;P)

35

Guardiola chyba przegapił moment w którym sie wypalił w Man City. OD nas za to spierniczył zbyt szybko.

0

.... i Ansu w tle. Przykre zdjęcia.

29

Real madryt powinien dostać mega karę za to co odstawia od kilkunastu miesięcy. Moim zdaniem oskarzenie powinno iść solidarnosciowo od wszystkich klubów LL I komitetu sędziowskiego. Albo zaprzestana brudnych naciskow na sedziow albo potężna kara finansowa lub zabranie kilkunastu punktów, a najlepiej udupic ich do ligi niżej a Jamk się nie podoba niech sp...ja do serii a. Bo za moment mecze nie będą mieć sensu jak ci i tak slabi sędziowie jeszcze będą obsrani by pomagać bialym za wszelką cenę.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

W Madrycie doopy pękają teraz

11

jaką k..... debatę ? XD

2

@Dari0G myślę ze troche przegieli z atakowaniem sędziów. widać że zaczynają ich traktować jak wszystkich ... i k...wa dobrze

0

Komentarz usunięty

13

Ta sprawa niby negreiry to jest sprawa Realu Madryt. Oni to rozpętali i oni tym żyją. Jak ja tych ścierw nie trawie. Marze o tym by wypłyneło takie gówno na nich aby się wnim zadusili i udławili. W poniedziałek bierzemy tą ligę i oby już tylko cholewy wąchli. ... a i poproszę więcej upokorzeń białych szmat w klasykach

18

Angol co mecz klnie do sędziów. Bardzo dobrze że mu w końcu ryj zamkneli. Oby dostał więcej kary niż za drapanie się po nosie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?