sokot
Dołączył/a: lipiec 2014
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Christensen ? Od kiedy on jest dostępny ? To dobry obrońca ciekawe czemy Flick na niego nie stawia.
0
@Doniu814 Fort na bank nie dostanie tego meczu
7
fajnie się to ogląda.
3
@kejdzi "CTA ogłasza, że sędziowie VAR nie będą sędziować na boisku w przyszłym sezonie." No to znowu wrócimy fo decyzji z dupy. I real bedzie pchany beż ograniczen
2
@tbas Rapha wyrwał mu krtań jak Wolverine. Reakcja pełna cierpienia mówi wszystko.
3
Przykućc ich dzisiaj porobi XD
1
To co -6 dzisiaj ?
4
Real tv materiał na 5 sezonów XD
1
Inigo dzisiaj słabo zagrał duzo błędów i niecelnych podan.
5
"nie postrzegali by źle sprzedaży Viniciusa" .... no chłop nieźle nasrał w gniazdo. obrzydliwy typ
0
@heniusss już go tam widziałem. :)
0
Ale wysrywy El Jarek na białej tłucze na Barcelone. Musi się chłopak jakoś dowartościować chyba.
0
Jeśli Klopp pójdzie fo białych to będzie tragedia
0
Barca obsrała zbroje jak to już widzieliśmy co roku w poprzednich edycjach LM. ale teraz mamy Wojtka. oby wystarczyło ..... Tak na marginesie to robota dla Flicka to siedzi w głowach ... tylko Pedri przełamywal schematy (przez jakiś czas po wejściu) ale 1 gracz to nic tu trzeba drużyny z takim podejsciem !!!
1
@Barca_Big_Moment to stara rola .. nic sie nie zmieniło
0
@kpiarz to był sarkazm.
1
@MesQueUnClub96 no tak bo Trzaskowski chciał z nim gadac ale Stanowski nie chciał ....
0
@domin682 to było lekkomyślne i nie powinno tak wyglądać nie pwinniśmy sobie na to pozwalać. Mieliśmy farta i obsrane gacie w pewnym momencie ale na szczęście to dowieźli. Przykład Arsenal. Można ? można. Nie dziwne że teraz ten system stawia go ponad nami.
1
Dziwne nie jest. Nasz ostatni mecz to była padaka a to pewnie jest brane pod uwagę.
0
Biali odpierdala maniane polecam kartki jestem pewien. Oni już cisnienia nie trzymaja
0
Ahahahahahahahahaha idealnie !!!
3
Sędzia pobłaża strasznie szmatom. Belingham Rudiger robią co chcą.
0
Ale menda jedna
23
Można sie przywalać do chłopa ale dzisiaj sporo zjebali wszyscy a najwiecej chyba Raphinia. Fermin i Lewy i Yamal też tragedia. Naszą siłą było zawsz to że mimo straconych goli strzelaliśmy więcej. To jest duży problem. Chłopcy z przodu tak jakby troche sodówa przynajmniej Rapha i Yamal ... to u nich po prostu widać.
0
kóźwa ale 1:3 to jednak niezła łycha dźiegciu. Zjazd na dupe i przemyśleć bo drugi raz może nie być aż tak dużej zaliczki
0
@rado_Barca wszyskto co piszesz to prawda. Im egzorcysta jes potrzebny bo psychologa już pewnie mieli
5
@Sysia11 Yamal dzisiaj też słabiutko. Może ławka by mu główke ostudziła.
0
Mam nadzieję że flick zjedzie ich w szatni po tym meczu ostro do gleby
0
balansowaliśmy nad przepaścią ale się udało
9
Pedri co uspokoił nam grę. Co to jest za potwór to ja nie mam pytan