0

Christensen ? Od kiedy on jest dostępny ? To dobry obrońca ciekawe czemy Flick na niego nie stawia.

0

@Doniu814 Fort na bank nie dostanie tego meczu

7

fajnie się to ogląda.

3

@kejdzi "CTA ogłasza, że sędziowie VAR nie będą sędziować na boisku w przyszłym sezonie." No to znowu wrócimy fo decyzji z dupy. I real bedzie pchany beż ograniczen

2

@tbas Rapha wyrwał mu krtań jak Wolverine. Reakcja pełna cierpienia mówi wszystko.

3

Przykućc ich dzisiaj porobi XD

1

To co -6 dzisiaj ?

4

Real tv materiał na 5 sezonów XD

1

Inigo dzisiaj słabo zagrał duzo błędów i niecelnych podan.

5

"nie postrzegali by źle sprzedaży Viniciusa" .... no chłop nieźle nasrał w gniazdo. obrzydliwy typ

0

@heniusss już go tam widziałem. :)

0

Ale wysrywy El Jarek na białej tłucze na Barcelone. Musi się chłopak jakoś dowartościować chyba.

0

Jeśli Klopp pójdzie fo białych to będzie tragedia

0

Barca obsrała zbroje jak to już widzieliśmy co roku w poprzednich edycjach LM. ale teraz mamy Wojtka. oby wystarczyło ..... Tak na marginesie to robota dla Flicka to siedzi w głowach ... tylko Pedri przełamywal schematy (przez jakiś czas po wejściu) ale 1 gracz to nic tu trzeba drużyny z takim podejsciem !!!

1

@Barca_Big_Moment to stara rola .. nic sie nie zmieniło

0

@kpiarz to był sarkazm.

1

@MesQueUnClub96 no tak bo Trzaskowski chciał z nim gadac ale Stanowski nie chciał ....

0

@domin682 to było lekkomyślne i nie powinno tak wyglądać nie pwinniśmy sobie na to pozwalać. Mieliśmy farta i obsrane gacie w pewnym momencie ale na szczęście to dowieźli. Przykład Arsenal. Można ? można. Nie dziwne że teraz ten system stawia go ponad nami.

1

Dziwne nie jest. Nasz ostatni mecz to była padaka a to pewnie jest brane pod uwagę.

0

Biali odpierdala maniane polecam kartki jestem pewien. Oni już cisnienia nie trzymaja

0

Ahahahahahahahahaha idealnie !!!

3

Sędzia pobłaża strasznie szmatom. Belingham Rudiger robią co chcą.

0

Ale menda jedna

23

Można sie przywalać do chłopa ale dzisiaj sporo zjebali wszyscy a najwiecej chyba Raphinia. Fermin i Lewy i Yamal też tragedia. Naszą siłą było zawsz to że mimo straconych goli strzelaliśmy więcej. To jest duży problem. Chłopcy z przodu tak jakby troche sodówa przynajmniej Rapha i Yamal ... to u nich po prostu widać.

0

kóźwa ale 1:3 to jednak niezła łycha dźiegciu. Zjazd na dupe i przemyśleć bo drugi raz może nie być aż tak dużej zaliczki

0

@rado_Barca wszyskto co piszesz to prawda. Im egzorcysta jes potrzebny bo psychologa już pewnie mieli

5

@Sysia11 Yamal dzisiaj też słabiutko. Może ławka by mu główke ostudziła.

0

Mam nadzieję że flick zjedzie ich w szatni po tym meczu ostro do gleby

0

balansowaliśmy nad przepaścią ale się udało

9

Pedri co uspokoił nam grę. Co to jest za potwór to ja nie mam pytan

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?