sokot
Dołączył/a: lipiec 2014
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Hadim @Macior79 przecież Inter gra z nimi po to aby PSG w końcu zdobyło ten puchar bo szejk by się zesrał. Gavi mógł mieć trochę racji a obawy Luisa też byłypodstawne.
29
widze że najcięższe działa wyprowadzają XD
2
@Conradxc to nie jest to samo. Takie gadki po meczach mają wszystkie kluby od lat. Wasze" nie rozmawiamy o sędziach" później pitolenie przez Ancela w mediach o nich było zawsze i nie było to niczym nadzwyczajnym ani złym. Wy po prostu weszliście na wyższy level i stosujecie to jak dodatkową broń przed meczami. To jest właśnie złe a wyżalanie sie po meczu ze zostało sie skrzywdzonym jest normalne. Nie podpinaj tego pod waszą obrzydliwą praktykę w Real TV.
1
Hiszpania zdobywa final. XD. OMG.
2
@Conradxc nie do końca. Real tv i niekonczocy się serial propagandy rodem od Gobbelsa to jednak wyższy wymiar. Marciniak raczej nie popłacze się przed kamerami z tego powodu. Sędziowie się mylą można o tym mówić ale wy ich prześladujecie i zrobiliście się tego normę.i widać to gołym okiem że ma to na celu wywieranie presji by bali die gwizdac wasze przewinienia. Taka swinska tajna bron. Pasuje do was .
2
@norbi77 niech zostanie ... najlepiej do niedzieli po meczu ;)
1
Gdyby to dotyczyo realu to marciniak by do zamrażalki powedrowal
0
@kevin77 szczerze patrząc na forme Realu i naszą i to jak my wygrywamy mecze a oni przepychają to nie jestem az takim czarnowidzem.
0
@FC33 każdy który zaczyna piep...c o kasie i nowym lepszym kontrakcie tak kończy. A Urus miał długi taki epizod u nas z szantażem w tle ze dogadany z Bayernem. Od tego momentu chłop zjechal na dno.
0
@kevin77 nawet jak przegramy to dalej mamy punkt przewagi ....
0
@mrboom wróci casado to będzie musiał pocisnąć dupe i się bardziej starac
1
@Comentateiro strata tyłu bramek wynika że stylu Flicka. Ja tam wolę takie wyniki i otwarte mecze niż 0:1 i zachowawcza grę. Obronę trzeba poprawić to fakt ale zobacz jak my fajnie gramy x przodu teraz. Nasze mecze to ostatnio mecze historyczne które zapadają w pamięć i przechodzą do historii zapamiętane z szacunkem nawet przez rywali.
1
@dafik85 wypi....by gdyby gościu z interu nie zrobił mu tej nakładki. Latają powtórki tego od wczoraj.
0
@messi33 a Real mial nadzieję że ta porażka ich złamie... jakby odpadli w stylu realu to tak by było pewnie... he he
2
@RDM1899 to samo z brakiem jaj przy faulu na Gerargie przed golem Na 3:3. Jak by to anulował to by go tam zjedli. Dobry sędzia berze takie decyzję na klatę.
0
@lajcior zobaczysz po meczu ale podpowiem ... taki jak w ostatnich naszych spotkaniach
3
@mrboom ale De Jong daje rade teraz. Jego przedłużenie na normalnych warunkach będzie dobre
0
@dafik85 wczoraj Marciniak zrobił z niego ofiarę bojąc się odgwizdać to kopnięcie w noge przed golem Na 3:3. Stadion by go rozniósł (Marciniaka) jak by to anulował. Jaj zabrakło.
3
Jeśli w niedzielę zmasakrujemy u siebie real to ból szybko minie. Głowy do dóry ;)
3
Barcelona ma fantastyczny sezon. W LM wróciła i odpadliśmy tak że nie ma się czego wstydzić, ba można byc dumnymi miec poczucie ze bylismy druzyna lepszą (w końcu). Jest na czym budowac. Mamy odpowiedniego trenera młodzież i prawdopodobnie najlepszego piłkarza świat który ma dopiero 17 lat!. Oby tego nie spieprzyli. A teraz mam nadzieję Real zapłaci wczorajszy rachunek w niedzielę ;) VeB
0
@DonAndresFCB ale na 3:3 to bardziej Martin który według mnie został tam kopnięty ale Marciniak oczywiście bał się uciszyć stadion i pokazać faul
0
co wy z tym Arayjo dzisiaj ? Aż tak zj....ł że wszyscy go wyzywają ?
1
@Szmulek real zapłaci ten rachunek .....
0
@allien18 ale widać potrzebę transferów. Brak doświadczenia też wychodzi.
0
Jest kilku za słabych na Barcę. Fort, Pau Vitor, Ferran, Garcia (z całym szacunkiem dziś do niego) Gerard Martin ( to samo co Eric) a oni dziś grali dużo. Inter takich graczy doświadczeniem i siła miazdzy. Gdyby graćli Kounde i Balde to byśmy ich przeszli.
0
Dziś większość graczy ofensywnych mam wrażenie że bez skupienia z sodówą w głowie weszli w ten mecz. Bez strachu fakt ale .... wydaje im się że będą grać jak ze spadkowiczem i dająciała na całej linii. Jesli Flick ich tan nie przetrzepie porządnie to lipa straszna ale i tak daleko zaszliśmy.
1
Nie wiem czy widzieli ale trochę się zgadza :)
https://www.facebook.com/photo/?fbid=1411439060199445&set=gm.1878452909636866&idorvanity=254563228692517&locale=pl_PL
1
W sumie optumalnie. Oby wystarczyło .....
0
@FCBWKS po raz 4 w tym sezonie i to będzie piękne. Gramy u siebie a lalismy ich na bernabeu więc niech zejdą na ziemie
0
@QuentinTarantino też się tego obawiam Jednak Balde i Kounde dają mega jakoś naszej obronie ich brak może sporo kosztowac