sokot
Dołączył/a: lipiec 2014
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@blakkudium podobna rola co Wojtek. Może dać w n ajważniejszych moemntac hsezonu
1
@blakkudium Fede jaki przechajpowany XD Jakby nie dali kogoś z Realu to by się zesrali. Do top 2 się zgadza ;)
3
Rio zawsze z szacunkiem do Barcy i naszych graczy. troche jakby był cule ;)
0
@Kaziol47 mogło, gdyby Wojtek złapał kontuzje musiałby wejśc Pena .....
3
"Ter Stegen odmówił wyjazdu z drużyną do Mediolanu po decyzji Hansiego Flicka o postawieniu na Szczęsnego" ... kapitan psia jego mać.
0
@Encore OBY !!!!
0
eeee .... Vinicjusza ? Za co kurła ?
0
Geralt z Rivii :)
https://www.facebook.com/photo/?fbid=1270576638408097&set=a.514254684040300
0
@Metempsychosis w jakim senise ? Przybliżysz ? Rymanowski moim zdaniem zdobył fajm w ostatnich wyborach (słuszny) ale w czym jest mądry ? Moim zdaniem w ty m że jest niezależny! Stanowski moim zdaniem też tylko że Lewica z Tuskiem to takie kwasy ż trudno przejśc obojętnie (ok Rymanowski jeszcze troche się stara) ;) Uważam że świetny program by stworzyli dziennikarski
0
Stanoswski u RYmanowskiego ... piękna rozmowa (przynajmniej wycinek) :) Oby tego tyou dziennikarstwoi rosło w siłę
https://www.facebook.com/watch?v=655637737462384&locale=pl_PL
Mam szczerą nadzięję że CI panowie stworzą coś wspólnego w w przyszłości ....
1
@fart wow fajnie że ogarneli troche to Uniwersum w serial ... oby nie spie....li
1
@Toretto Ja zaczynam uwilbiać repke Hiszpanii. Nie dziwie się ze Real nie trawi .... chociaż tam jednak Carva jest i Hujsen (dzisiaj super) więc to naprawdę dziwne. Przywiązanie do mega gwiazd (Mbappe). To przywiązanie w sumie rozumiem ale nie przypoiminam sobie raczej sytuacji by Barcelona kibicowała bardziej Argentynie (jansa rzecz - Messi) niż Hiszpanii (poza wyjątkami oczywiście). I tutaj jeszcze musze dodać - Tym kim Messi była lda Barcy tym Mpbappe raczej nigdy nie będzie dla Realu ba. ... raczej już takiego zawodnika nigdy nie będzie tak decydującego dla jedynego klubu jak Messi
1
@Aragorn33 trzeba przyznać w meczach a najwyższą stawke on jest najlepszy. Przykład z Interem. Tylko Bóg i ich bramkarz uchronił ich przed gniewem 17sto latka. Brzmi komicznie ale ... omg to jest straszne w sensie przyszłości dla naszych przeciwników :) Kto oglądał (Inter) ten wie ;) Nie wiem co go napędza w takich meczach (w sensie jaka energia) ale bardzo bym chciał aby tego nie stracił ... to jest wręcz mocniejsze niż geniusz Messiego, bo Messi często niestety w takich meczach znikał i do óblu czeka ł na te jedyną okazję której mu często zespół nie był wstanie zorganizować. CO oczywiście mu nie umniejsza ;) ....
1
@Derpowsky dzięki brachu
3
raport na temat sponsorowania Trzaskowskiego z nielegalnych źródeł ....
https://www.facebook.com/photo/?fbid=1222436052678321&set=a.299078928347376&locale=pl_PL
Ciekawe czy coś z tego wyjdzie ... szczerze wątpię chociarz trzymam kciuki.
Jak na razie cieszmy się Yamalem i jego ZP. Jamin jest prze kozak ;).
Polityka może nas dzielić ale na szczęszcię mamy Barce ;P
3
Kurła żaluje że nie oglądałem tego meczycha. Będzie gdzieś powtórka ?
0
@arasz1819 ok. :)
0
@arasz1819 nom widziałem w waszej tv. Pierwszy sceptyczny był sam Trzaskowski ;)
0
@arasz1819 wyjątek potwierdza regułę;) ale dobrze ze trzymasz dla potomnyvh linka. Wiadomo trzeba być przygotowanym :)
0
@arasz1819 wasz oglad sytuacji 1 czerwca o 21 też był trochę w dooopie. Przeżyje;)
0
@arasz1819 spoko może sprawa skonczy się w sądzie. Zobaczymy wtedy ... jak ci wiarygodni świadkowie będą zeznawać i co było prawdą.
3
Coraz wiecej wychodzi na czym opierały się w kampanii lewicowe media oskarżając Nawrockiego.
https://www.facebook.com/share/r/15fv1LAGAa/
A ile tu było gadane przez psychofanatyków ze to fakty przecież są ;). Laska z autorytetem prawie jak Jacek :)
0
@directedbyfcb no jak to jak ? Pierwsza dama XD
1
@Commando Bosak jest idealny na to stanowisko.
0
@wojopancer mógłby się koszulkami wymienić puki jest okazja.
0
@Encore On nim rakiety odpala XD
0
@lithotripter a co ma typ powiedzieć ? Nigdy tego nie podamy do publicznej wiadomości bo to lewa kasa ? :)
2
@Irmscher10 większość ataków na ślepo jak twoje w tym wątku jest złomowana. To tak jak byś sobie w stope strzelił. To już lepiej nic nie mówić niż się silić na "mądrość"
0
@Aragorn33 tak jakbyś ty nie agitował po jednej ze stron. Wez człowieku skoncz
1
@Piotr777 no tusk się weźmie do robotyw końcu. Dojadą Cie jeszcze zielonym ladem olewając veto prezydenta. Już to zapowiedział że mają w tym doświadczenie....