1

@blakkudium podobna rola co Wojtek. Może dać w n ajważniejszych moemntac hsezonu

1

@blakkudium Fede jaki przechajpowany XD Jakby nie dali kogoś z Realu to by się zesrali. Do top 2 się zgadza ;)

3

Rio zawsze z szacunkiem do Barcy i naszych graczy. troche jakby był cule ;)

0

@Kaziol47 mogło, gdyby Wojtek złapał kontuzje musiałby wejśc Pena .....

3

"Ter Stegen odmówił wyjazdu z drużyną do Mediolanu po decyzji Hansiego Flicka o postawieniu na Szczęsnego" ... kapitan psia jego mać.

0

@Encore OBY !!!!

0

eeee .... Vinicjusza ? Za co kurła ?

0

@Metempsychosis w jakim senise ? Przybliżysz ? Rymanowski moim zdaniem zdobył fajm w ostatnich wyborach (słuszny) ale w czym jest mądry ? Moim zdaniem w ty m że jest niezależny! Stanowski moim zdaniem też tylko że Lewica z Tuskiem to takie kwasy ż trudno przejśc obojętnie (ok Rymanowski jeszcze troche się stara) ;) Uważam że świetny program by stworzyli dziennikarski

0

Stanoswski u RYmanowskiego ... piękna rozmowa (przynajmniej wycinek) :) Oby tego tyou dziennikarstwoi rosło w siłę

https://www.facebook.com/watch?v=655637737462384&locale=pl_PL

Mam szczerą nadzięję że CI panowie stworzą coś wspólnego w w przyszłości ....

1

@fart wow fajnie że ogarneli troche to Uniwersum w serial ... oby nie spie....li

1

@Toretto Ja zaczynam uwilbiać repke Hiszpanii. Nie dziwie się ze Real nie trawi .... chociaż tam jednak Carva jest i Hujsen (dzisiaj super) więc to naprawdę dziwne. Przywiązanie do mega gwiazd (Mbappe). To przywiązanie w sumie rozumiem ale nie przypoiminam sobie raczej sytuacji by Barcelona kibicowała bardziej Argentynie (jansa rzecz - Messi) niż Hiszpanii (poza wyjątkami oczywiście). I tutaj jeszcze musze dodać - Tym kim Messi była lda Barcy tym Mpbappe raczej nigdy nie będzie dla Realu ba. ... raczej już takiego zawodnika nigdy nie będzie tak decydującego dla jedynego klubu jak Messi

1

@Aragorn33 trzeba przyznać w meczach a najwyższą stawke on jest najlepszy. Przykład z Interem. Tylko Bóg i ich bramkarz uchronił ich przed gniewem 17sto latka. Brzmi komicznie ale ... omg to jest straszne w sensie przyszłości dla naszych przeciwników :) Kto oglądał (Inter) ten wie ;) Nie wiem co go napędza w takich meczach (w sensie jaka energia) ale bardzo bym chciał aby tego nie stracił ... to jest wręcz mocniejsze niż geniusz Messiego, bo Messi często niestety w takich meczach znikał i do óblu czeka ł na te jedyną okazję której mu często zespół nie był wstanie zorganizować. CO oczywiście mu nie umniejsza ;) ....

1

@Derpowsky dzięki brachu

3

raport na temat sponsorowania Trzaskowskiego z nielegalnych źródeł ....

https://www.facebook.com/photo/?fbid=1222436052678321&set=a.299078928347376&locale=pl_PL

Ciekawe czy coś z tego wyjdzie ... szczerze wątpię chociarz trzymam kciuki.

Jak na razie cieszmy się Yamalem i jego ZP. Jamin jest prze kozak ;).
Polityka może nas dzielić ale na szczęszcię mamy Barce ;P

3

Kurła żaluje że nie oglądałem tego meczycha. Będzie gdzieś powtórka ?

0

@arasz1819 ok. :)

0

@arasz1819 nom widziałem w waszej tv. Pierwszy sceptyczny był sam Trzaskowski ;)

0

@arasz1819 wyjątek potwierdza regułę;) ale dobrze ze trzymasz dla potomnyvh linka. Wiadomo trzeba być przygotowanym :)

0

@arasz1819 wasz oglad sytuacji 1 czerwca o 21 też był trochę w dooopie. Przeżyje;)

0

@arasz1819 spoko może sprawa skonczy się w sądzie. Zobaczymy wtedy ... jak ci wiarygodni świadkowie będą zeznawać i co było prawdą.

3

Coraz wiecej wychodzi na czym opierały się w kampanii lewicowe media oskarżając Nawrockiego.

https://www.facebook.com/share/r/15fv1LAGAa/

A ile tu było gadane przez psychofanatyków ze to fakty przecież są ;). Laska z autorytetem prawie jak Jacek :)

0

@directedbyfcb no jak to jak ? Pierwsza dama XD

1

@Commando Bosak jest idealny na to stanowisko.

0

@wojopancer mógłby się koszulkami wymienić puki jest okazja.

0

@Encore On nim rakiety odpala XD

0

@lithotripter a co ma typ powiedzieć ? Nigdy tego nie podamy do publicznej wiadomości bo to lewa kasa ? :)

2

@Irmscher10 większość ataków na ślepo jak twoje w tym wątku jest złomowana. To tak jak byś sobie w stope strzelił. To już lepiej nic nie mówić niż się silić na "mądrość"

0

@Aragorn33 tak jakbyś ty nie agitował po jednej ze stron. Wez człowieku skoncz

1

@Piotr777 no tusk się weźmie do robotyw końcu. Dojadą Cie jeszcze zielonym ladem olewając veto prezydenta. Już to zapowiedział że mają w tym doświadczenie....

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?