1

@Cule1234 może poczuł się sczurem na tonącym statku

2

@draxidox gości pisze jakby gadał z kumplami za zamkniętymi drzwiami a tu cała Polska czyta. Oni już kóźwa nie mają w ogóle hamulców w swojej bufonadzie i głupocie

1

Ja to myślę że my tak "sławni" w hiszpańskich klubach z LL jesteśmy bo kupujemy u siebie na podwórku. RM stołuje się poza krajem a my u siebie i stąd ten ból dupska u Espanyolu i teraz Atheticu. Może to i faktycznie dla nich są ciosy ale myślenie że Barca nie jest łakomym kąskiem dla najlepszych graczy to tylko chyba mają inteligentni inaczej ale mocno oporni na inteligencje działacze w tych klubach.

1

Nico sp.....j stamtąd bo to jakieś toxyki są i bredzą coś o wartościach gdzie ich ruchy jesli chodzi o Nico to są na poziomie naszych rodzimych polityków

0

@kejdzi ... tym bardziej że Nico chce do nas. No słabe w h.....

3

@kejdzi mają ból dupy ot co ... wielka mi filozofia. A ta niska klauzula pewnie wywalczona przez menadżera samego zawodnika bo co niby mieli do powiedzenia ?

0

Taką rozkminę kurna wyłapałem że uchodźcy od niemca są lepsi niż Ci od łukaszenki. Tam mur wybudowali i trąbili o wojnie hubrydowej tutaj po cichaczu przemycają i udają że nic się nie dzieje. Smutne to niezależnie co każdy z nas myśli o uchodźcach, i czy jest z lewa czy z prawa. Smutne tym bardziej że chodzi w zasadzie o tych samych bo i tu i tu to goście raczej z bliskiego wschodu i afryki. Daje do myślenia jak bardzo nas dzielą politycy i grają tą kartą. Człowiek się nie liczy i nie ważne czy polak czy uchodźca ważny głos który będzie oddany na jedną ze stron. Tak samo kraj się oczywiście dla nich nie liczy, ważna władza. Zastanawia mnie czy jest jeszcze jakiś kraj (a w zasadzie jakaś władza w kraju) na świecie który uczciwie podchodzi do obywateli

0

śmądaki jedne ... nie wyszło

7

weźcie kuźwa się uspokujcie tu ludzie są uzależnieni ....

1

@shinthps to na pewno .... ;) najlepsze że stare prawdziwe nagranie. Teraz takie filmy to AI produkuje, i te komentarze ... olala.

1

na poprawę humoru koniecznie z muzyką ;)

https://www.facebook.com/watch?v=1890394375086188

0

@Pedri16Future Widać że umie czytać. Zawsze coś.

0

@miki1999 Niech sobie będzie dobry oby go choroba bialych nie przeżarła. Obok gra ostro zarażający Rudiger.

0

@MsBarca sorki poprawione mój bład.

1

No spoko tylko że drabinka płacowa tym razem po drugiej stronie (najlepiej na początku). On już raczej na futbolu zarobił co mógł.

0

@draxidox Kilku z tej koalicji zachowuje się jeszcze w tym kraju odpowiedzialnie tym Hołownia i Zandberg. ...Ale tam tuskolandia musi być wsciekła na swoich "sojuszników" ;P

2

@BorzyKrzys Wszystko cacy tylko czy tego drona to nie powinno we...ać na kilkaset metrów jak wleciał w ten lej ? To troche wygląda jakby spokojnie przeleciał przez środek.

3

@norbi77 Bo takie nieprawidłowości to błąd statystyczny który zawsze mógł być podnoszony w poprzednich wyborach ale jakoś nigdy nie rabił takiej gównoburzy by pie ..... ić o tym juz prawie miesiąc i robić posmiewisko z kraju na arenie międzynarodowej. A miał kłamca (szanse) się ostro wziąść do roboty zdaje się (w końcu po 2 latach). Dalej mydlenie oczu dla betonu. Przejdziemy na tym temacie jeszcze kilka miesięcy później wymyślą następną aferkę z Pisem i w końcu uja zrobią dla kraju, co zresztą będzie normalne w ich przypadku. Igrzyska dla obłąkanych.

3

@BorzyKrzys Od jakiegoś czasu lewica jawi się jakoś mądrzej dzięki temu Panu. Pełen szacun za ostatnie wypowiedzi.

2

@Comentateiro no w sumie jest ok. Ja tam lubię czytać twoje wpisy poprawiają mi humor ;)

0

@Starrk to fakt ...

4

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.

3

@Starrk Izraelowi to ogólnie wszystko lata i robią co chcą a Trump nie ma jaj tego ukrócić, tak to widzę. Na ten moment Izrael = Rosja. Rosja oczywiście wspiera Iran i robi się naprawdę ciężko na świecie.

5

@Luciano99 widzisz wszystko się zgadza ... ze śmietankowej wziął ;P

8

@Luciano99 Podejrzewam że na śmietankowej taka narracja ;)

12

@Starrk Tak na pewno za to Izrael nawet nie potwierdził zawieszenia broni .... ciekawe. Nie zapominaj że Izrael zaczął tą wojne i chyba widać nie chcą jej skończyć. Ciekawe jaką cierpliwość ma Trump do swojego Natanka

4

Komentarz usunięty

0

@Kgorecki2500 Zawieszenie broni potwierdziło USA oraz Iran a Izrael milczał. Moim zdaniem Izrael będzie to ciągnął mimo tego że Trump pomaga im troche na siłę (takie mam wrażenie). Oby się przejechali na tym. Zresztą ujj tam ciężko trafić za tymi nacjami i ich mentalnością.

1

@Danny Gaucho Podobne mam wrażenie.

6

@draxidox Na końcu po wzroku widać że sam jest w szoku że powiedział coś tak mądrego XD.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?